יש לי הרגשה רעה

nike001

New member
יש לי הרגשה רעה

הראתי לידידה קווירית שלי (גבר שמתאפר ושם לק, לפעמים פיאה, לובש בגדי נשים ומבקש שיפנו אליו כאת אבל הוא עדיין גבר - זה הגדרה שעולה לי לראש לקוויר - לפחות ההגדרה לגביו) את הפניות הרבות אליי בגריינדר והוא אמר שאליו כמעט ולא פונים בגריינדר אבל כן בטינדר. היא ( או הוא ) סיפרה על בחור בטינדר שרוצה להפגש איתה והיא לא נפגשת איתו כי היא חוששת שבגלל השיערות בגופה היא לא מספיק נשית בשבילו. אני שמצטלם ממש טבעי בגריינדר וגברים רוצים אותי ודומה לעצמי בתמונות (ללא פילטרים וכו) חושש שבמציאות ידחו אותי , חושש שהתמונה בזווית מחמיאה ובמציאות לא, חושש שאולי תוך מעט זמן התבגרתי ואולי לא ירצו אותי. כואב לי מאוד, כי כבר הגעתי לגיל גדול ושנים רבות אני ללא זוגיות וממעט באינטרקציות מיניות, עדיין לא סגור לגבי המשיכה לבנות ותוהה לעצמי עד מתי? עד איזה גיל אהיה כך? כי בשלב מסוים, בגיל מסוים, הביקוש שלי יכול לרדת משמעותית ואז מה פתאום יפול לי האסימון איזה דפוק הייתי כל השנים? זה דפוס שחוזר על עצמו אצלי במשך השנים ואף פעם אני לא מצליח לעצור אותו. כואב לי, בבקשה תתמכו בי, בבקשה תהיו שם בשבילי, אני לא רוצה להרוס את החיים שלי ואני משתדל לעשות את המיטב רק מרגיש לי שמשהו פגום במעט בחשיבה שלי וחוסר ביטחון זה כן שנים יש לי את זה.. איך באמת מעלים ביטחון עצמי?

Shamy

New member
רצית דוגמה לחרדה? הנה לך

התחושה והפחד הלא מציאותי שהרגע תיארת נקרא חרדה. אתה חייב לעבוד על זה בטיפול ומהר מאוד.

ביטחון עצמי

אולי אם תחשוב איך לפנות ולהיות עם אנשים, יהיה לך יותר ביטחון עצמי כי לא תצטרך לחשוש מהעתיד ומזמן האמת. אם אתה מרגיש שבזבזת הרבה שנים, התרכז בשיפור העתיד והצג את התכונות החיוביות שבך אהוב את עצמך ואז יותר יאהבו אותך.

למעלה