נשואין או ילדים

גיהאד1

New member
נשואין או ילדים

שלום שמי רוני ואני נשוי מזה 7 שנים, אני פונה אליכם מפני שאני אובד עצות !! אני מאוד אוהב את אישתי אך לאחר 7 שנים של ניסיונות כושלים אשתי לא מצליחה להכנס להריון... אני מרגיש שעשינו הכל!!! בדיקות וטיפולים מיגעים אך שום טיפול לא צלח!
הדילמה שלי אם להמשיך את חיי בלי ילדים ולהשאר עם אשתי? לעזוב אותה? לבגוד בה? להתחתן עם מישהי אחרת שתוכל להביא לי ילדים? אני יודע שהילדים הם דבר חיוני וחשוב לשמחת חיים ובכלל למודל זה גדלתי וחונכתי כל חיי, להרחיב את התא המשפחתי ולהיות משפחה מאוחדת וגדולה.
אני לא רוצה לוותר על ילדים ואשתי לא מוכנה לאמץ (במיוחד שזה לא מקובל אצלנו ואצלה במשפחה), אבל אני מאוד אוהב את אשתי ולא מוכן לוותר עליה.
לא יודע מה לעשות...
בבקשה תעזרו לי בהלטה ונא לעזור לי ברצינות .

supersonic777

New member
נכון,לא קראתי עד הסוף...

זה לא עולה על הדעת כאשר אין אפשרות באופן טבעי...

אני בספק אם משהו יכול לעזור לך להחליט

קודם כללא ציינת את הגילאים שלכם. אני אניח שהגיל שכתוב בפרטים שלך נכון, ושהיא בערך בגילך.
לא פרטת האם הבדיקות העלו משהו. ואם כן מה הן העלו. אם הן הראו בברור שהבעיה אצלה- זה מצב אחד. אם הבדיקות לא גילו את הסיבה לאי הפריון- אתה צריך לקחת בחשבון שני דברים:

- יכול להיות שהבעיה אצלך (ואז לעזוב אותה לא יעזור)
- יכול להיות שהיא תכנס להריון (במיוחד אם הלחץ פתאום ירד- היו מקרים מעולם).

אחרי שתתן יותר פרטים אומר לך מה אני חושב.

alice1803

New member
נראה לי שזה משהו שרק אתה יכול לדעת, ולא אף אחד אחר

למה שלא תנסה לדבר איתה על אימוץ בעוד כמה שנים?
אם אתה מרגיש שאתה אוהב אותה, אז אל תנטוש סתם כך.
בהצלחה

שלום

אהבה לילדים תורמת מאד, אבל אפשר להיות בקשר נישואין יפה מאד גם בלי ילדים. אם אתה אוהב את אשתך והיא אותך, אפשר להישאר בקשר טוב וחבל לפרק אותו. היה מאושר עם מה שיש.
&nbsp

למעלה