אל תקנו מוצרים מוקטנים שבדרך כלל לא איכותיים

תומר

Member
אל תקנו מוצרים מוקטנים שבדרך כלל לא איכותיים

זה זול יותר ולא איכותי סתם מרמים אותכם תקנו מוצרים בגודל רגיל ואל תנסו למכור מוצרים מוקטנים לאחרים שיחשבו שאתם מנסים לרמות אותם השרשור אולי מאוד מוזר אך רלוונטי ועוזר להמנע מעימות מיותר עם אנשים עקב אי הבנתם על מוצרים מוקטנים שגורם להם לחשוב שאתם מנסים לרמות אותם ועימות זה תחום הנפש כך שזה כן רלוונטי מאוד לכאן הזול עולה יקר אל תקנו אף פעם המוצר הזול ביותר שאינו איכותי והינו מוצר מדבקה מזויף זה פוגע בכם ופוגע באחרים שחושבים שאתם מרמים אותם תקנו מוצר איכותי לכבד את האדם מולו אתם עובדים

jacolevi

New member
לא מבין מה הכוונה ב- "מוצרים מוקטנים" תסביר בבקשה.

תומר

Member
תגובה

מוצרים קטנים מהגודל המקורי המקובל בשוק ממש קטנים שניתן להקיף אותם בכף היד

תומר

Member
תגובה

חחחחח מה לא ברור בגלל מוצר קטן האדם חשב שאני מרמה אותו זה סוג של עימות ואי נעימות ואני אדם ישר מעולם לא רמיתי מישהו ומאוד רע לי עם ההרגשה הזאת שאדם חושב שאני מרמה אותו לא מעונין להכנס לעימותים עם אנשים ואני מאשים את עצמי למה הבאתי לו מוצר קטן מצד שני מוצר גדול ואיכותי ויקר הוא סירב לקבל אתה לא מבין שאני כותב מתוך מצוקה רגשית אחרת לא הייתי מעלה שרשור זה

jacolevi

New member
מצטער אבל לא מבין מה הכוונה למוצר מוקטן

תן דוגמה כדי שאוכל להבין בדיוק.

תומר

Member
המשך

עימות זה לא טוב עלול לגרום למתח נפשי ותפקידי למנוע מצבים שכאלה

תומר

Member
מוצר קטן

או מוצר מיני או מיניאטורי שגודלו כרבע או שליש ממוצר רגיל בשוק

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תומר

אני מתארת לעצמי שהחוויה הזאת הייתה מאוד מתסכלת עבורך… ממה שאתה מתאר נראה שקרתה כאן אי הבנה מול מישהו ואתה מרגיש אולי שהוא שופט אותך ורואה אותך בצורה שונה כל כך ממי שאתה…
זה באמת נשמע סוג של עימות שלא כל כך נעים להיות בתוכו והמצוקה שלך בעקבות זה מאוד מובנת…
אני מרגישה ושומעת שאתה סוחב איתך את התחושה הזו שלא הבינו אותך כראוי. מנסה אולי להפנות את האשמה כלפי עצמך ומתחבט מה היית יכול לעשות אחרת…
הפורום אכן מיועד בדיוק למקומות האלה, שתוכל לפרוק את מה שמציק לך, את מה שמציף, במקום בטוח ולקבל תמיכה… אני מקווה שהכתיבה כאן עוזרת אפילו במעט להקל על המצוקה.
שלך,
מתנדבת סה"ר

jacolevi

New member
זו אינה סיבה למחוק הודעות , הוא לא פגע באף אחד

ואם מישהו כותב משפט לא מובן , אז כותב , זו לא סיבה למסיבה.

תלוי איפה

אני לא מדבר על הפורום הזה.
וזה לא משפט לא מובן, זה נראה שמדובר כאן במישהו שפשוט לא קוהרנטי. כאשר מדובר בפורום מקצועי או באוריינטציה מקצועית סביב נושא מסוים, בהחלט לגיטימי למחוק הודעות ואף להרחיק משתמש שמחרבש (גם אם זה לא בכוונת זדון). זה פשוט יכול להפריע להתנהלות של הפורום.

תומר

Member
תגובה

הייתי מודע היטב שההודעה שלי די מוזרה והסברתי מדוע כתבתי זאת לגבי פורום אחר מקצועי איני מחרבש כותב אך ורק בנושא טכני עוזר כמיטב יכולתי לאנשים ששואלים ורק במידה ויש לי הידע הדרוש ותמיד כותב על ענין שרלוונטי לכולם שכולם יוכלו ללמוד מכך כותב בנושא טכני בלבד שרלוונטי לכולם לעולם איני כותב על נושא שאינו קשור טכנית כי אסור לכתוב על נושאים כאלה קוהורנטי איני יודע מה פירוש המילה למרות שמוכרת לי

תומר

Member
המשך

ושוב שתבינו גם אנו וגם אחרים כותבים על אותו נושא בדיוק אך אני נתקל בגילויי שנאה ומחיקה זה עניין של חוסר כבוד גרידא עזרתי ל6 אנשים בפורום בתגובה לעגו לי שאני חובבן פשוט אני בולט בפורום יותר עונה מאחרים וזה מושך אש דרך אגב מישהו הורחק מהפורום כי כתב שטויות שאינן קשורות כלל לפורום ולכן הורחק

תומר

Member
המשך

כתבתי על שני מוצרים אז מנהל הפורום כתב שלא בדקתי כלל המוצרים ואינם ברשותי ומישהו אחר כתב שאני מקבל ידע מאחרים ומפרסם כאן ומישהו אחר כתב שמה שאני כותב לגבי בעיה טכנית שמוכרת לאחרים אינו נכון למרות שנכון בסך הכל יש תופעה שופטים אדם ומגבשים עליו דעה מבלי שמכירים אותו כלל ואני כותב הכל על סמך נסיון אישי מוכח

jacolevi

New member
תומר , אני בטוח שכוונותיך טובות

אבל אם אתה מתרשם שמתנכלים לך בפורום מסויים , פשוט תפסיק לכתוב שם .
זה כל כך פשוט , תפסיק לנסות להיות לעזר שאנשים שאינם מבינים אותך .
האמת שגם אני לא הבנתי כלום , אבל זה עדיין לא אומר שאני צריך לנהוג בחוסר נימוס.
לידיעתך , קוהרנטי פירושו : מגובש, נהיר ומאורגן היטב לוגית או אסתטית. (לקוח מויקימילון).

למעלה