הודעה על הרחקת משתתף בפורום ...

כוכבית מצויה

Well-known member
לא כל ציניות היא קנטור.

אז הוא כתב הודעה צינית אחת, כל השאר היה תגובות להתקפות עליו, כולל התגובה להודעה השיפוטית שלך כלפיו, הוא צודק בטענתו שאת לא מקיימת את מה שאת דורשת מאחרים.

כמו שהברווז הצביע לא פעם את מתחבאת מאחורי ניסוחים, מהניסוח שלך משתמע שהברווז רק רב עם כולם ומעולם לא כתב הודעת תמיכה, זה כמובן אינו נכון את מוזמנת לבדוק בעצמך את כל הודעותיו...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הבהרות חשובות

היי לכולם,

אנחנו כותבים שוב, על מנת להבהיר כמה דברים חשובים:

קודם כל, ויכולו להעיד על כך הוותיקים פה מביניכם, אנחנו לא מעירים למישהו ובטח שלא מרחיקים מישהו כי העביר ביקורת עלינו. להיפך, אנחנו מעודדים שיח פתוח תמיד, זו לא הפעם הראשונה שיש ביקורת כלפינו. ובעינינו זה חלק מהותי מהיותנו אנחנו - כל הזמן ללמוד ולהשתפר ולהתפתח במה שאנחנו יכולים לעשות ואנחנו לוקחים הכל לתשומת ליבנו. ואפרופו השרשור של הקוסמת הורודה - זה דבר שאנחנו מודים עליו ומוקירים אותו - כי אם לא תגידו לנו, לא נדע איך לעשות שיהיה יותר טוב מהצד שלנו. למידה היא דבר שקורה הרבה פעמים בצורה הטובה ביותר אל מול האחר או במקרה שלנו אל מול האחרים.

דבר שני, אנחנו שוב מדגישים. הרחקה של מישהו זה צעד מאוד קיצוני, שאנחנו לא עושים בקלות, וכפי שכתבה פה בשרשור אופירה, בהחלט יש שיקולים רבים - חלקם נעשים במסרים אישיים ועל מנת לשמור ולכבד את הפרטיות של כל הנוגעים בדבר אנחנו לא מפרטים. יחד עם זאת, חשוב לנו לומר שאנחנו קוראים אתכם כל הזמן פה הן בפורום והן במסרים אישיים והכל נלקח בחשבון בכל תגובה אישית או כללית ובכל החלטה שלנו כאן.

דבר נוסף, חלקכם התייחסתם בתגובות לאנשים אחרים ולתגובות אחרות שראוי היה שנמחק. קשה להתייחס באופן הזה בצורה רצינית ולעומק, אז אנחנו ממש רוצים לבקש שלמי שיש משהו ספציפי לומר כלפי משתתף אחר או הודעה ספציפית - אנא פנו אלינו במסר אישי ואנחנו נתייחס. שוב, גם כאן יוכלו להעיד הוותיקים שאנחנו מטפלים עם המון חשיבה ותשומת לב כאשר פונים אלינו.

ומילה אחרונה, כמו ששוב הטיבה אופירה לומר, יהיו מקרים שלא נדייק, שהשיקולים שלנו לא יעלו בקנה אחד עם מה שאתם חושבים או להיפך. אין לנו אף פעם כוונה לפגוע במזיד, לא לכבד או לגרום לכם להרגיש שאין לכם מקום או חופש ביטוי. המקרים בהם אנחנו בוחרים להתערב הם בדיוק על מנת להבטיח את זה, להבטיח שיהיה כאן מקום בטוח בו אפשר להגיד דברים, אך לא על חשבון זכויותיו של האחר. מסיבה זו, חשוב לנו לשמוע גם את הכעס וגם את הביקורת כלפינו, חשוב לנו שיהיה מקום בו ניתן לתקשר דברים פחות נעימים אך בצורה נעימה ועל זה בדיוק היה השרשור בנושא גבולות פנימיים וחיצוניים...

אנחנו לומדים מכם ולוקחים אחריות מראש על מה שלא נדייק בו, ונבקש מכם את החסד ללמוד אתכם ומה שנכון שיהיה כאן, כמו גם את ההבנה שלא נוכל תמיד לרצות את כולם. חלק יסכימו וחלק לא, בדיוק כמו שקורה פה עכשיו...

אך כמו ששחר אמרה, עם השיר שהקדישה פה, בואו כולנו נתגייס על מנת שאפשר יהיה להיות פה באמת ומקרוב וביחד אחד עבור השני ולמען הקהילה היפה שכן מצליחה להיווצר פה...

שלכם תמיד,
צוות סה"ר

כוכבית מצויה

Well-known member
האמנם?

אז אני בקשר מסרים עם הברווז, ב 2/11 הוא שלח לכם מסר עם לינקים לשתי הודעות שראויות לדעתו להמחק, לדבריו בתשובה שכתבתם לו אפילו לא התייחסתם לבקשתו וגם לא מחקתם את ההודעות. מן הראוי שאם אתם לא חושבים שיש למחוק הודעות שגולש חושב שראויות להמחק, שתסבירו לו למה אתם חושבים שלא צריך למחוק הודעות אלה, אבל אתם בחרתם להתעלם מבקשתו.

צר לי כאשר יש בשרשור מספר תגובות שראויות להמחק, כמו בשרשורים עליהם הצבעתי זו התממות להגיד אנא הצביעו באופן ספציפי.. מה אני אגיד לכם אתם כנראה חושבים שאפילו הודעותיו של הברווז שבגינן הוא הורחק ראויות להמחק, זה קצת פרדוכס בעיני, אם ההודעות בסדר אז הוא לא היה צריך להיות מורחק אם ההודעות לא בסדר היה צריך למחוק אותן.
היות וההודעה היחידה שלו שמחקתם היתה הודעה בה הוא כתב משהו כמו

היות וזמן התגובה שלכם במחיקת הודעות הוא בלתי סביר, אני אמשיך לתקוף את מי שתוקף בחזרה את מי שתוקף אותי.

אז כנראה זו ההודעה שעינכם צריך להרחיקו, תמוה בעיני שביקשתם את דעתם של הגולשים, קיבלתם את דעתו של הברווז, מחקתם אותה מסיבה בלתי ברורה, וחסמתם את הגולש. בעיני ההסבר שלכם להרחקתו לא תואם את ההתנהלות שלכם...

אופירA

New member
מנהל
בעינייך.

בעיני ההסבר שהתקבל מהמנהלים מסביר מצוין את התנהלותם.
בעיני זה אבסורד וחוסר אובייקטיביות ברור, לטעון שהציניות של הברווז אינה קנטור ואינה פוגעת בעדי, ואילו התגובה שלי לברווז היא שיפוטית... ולכן התגובה התוקפנית מאוד שלו לתגובתי, בעצם מוצדקת...
אובייקטיבי באופן מדהים.

נו, מה לעשות, בין יהודים יש הרבה דעות שונות לחלוטין. אי אפשר להתאים את הניהול לדעתו של כל אחד.

כוכבית מצויה

Well-known member
אני מזמינה אותך להוכיח לכולם שכתבתי

שההודעה הצינית של הברווז אינה פוגעת בעדי.
הבחירה להפגע היא של מי שנפגע, ועדי בחרה להפגע. ..(רק להזכיר שאת זו שכתבת: "הרגשה אינה המציאות")
ההודעה שלך לברווז שיפוטית את מטיפה לו שם על אותם דברים שאת עושה באותה הודעה בדיוק, לא סתם הברווז תקף אותך והאשים אותך בצביעות.
הברווז כבר הזכיר לך שאת זו שכתבת שאדם שתוקף אחרים שלא יצפה שהאחרים יהיו נחמדים אליו, אז כשבאופן עקבי את תקפת את הברווז אין לך להתפלא על כך שהוא ענה לך כפי שענה.

למעלה