אני שנוא מאוד בפורום מסוים מוחקים הודעותיי

תומר

Member
אני שנוא מאוד בפורום מסוים מוחקים הודעותיי

ותמיד יש תגובה שלילית למה שאני כותב מדוע זה כך

תומר

Member
המשך

תתמיד כותבים עליי דברים הכי שליליים אפילו סידרו לי חתימה מיוחדת שאני חובבן ולא מקצועי ואין להתיחס ברצינות להודעותיי אף פעם לא קורה שיש תגובה חיובית לדבריי מדוע

שלום

אולי בלי להתכוון אתה כותב בגסות יתרה, וכדאי שתברר עם ההנהלה למה מוחקים ודוחים אותך כדי שתדע איך תוכל לשפר ולעדן את דרך הכתיבה וההתבטאות שלך בפורום.
&nbsp

תומר

Member
תגובה

זה ענין מקצועי איני כותב בגסות במטרה לפגוע במישהו וזה הפורום היחיד בו אני נתקל בתגובות אלה בעצם היה פורום נוסף עם תגובות לא נעימות באופן כללי בשאר הפורומים אין בעיה איתי

אם כך

כדאי שתברר עם הנהלת אותו פורום למה מתייחסים אליך בו כך. פורומים נועדו לעזור ולקבל ולא להעליב, יש טיפוסים שמציקים באינטרנט ותפקיד האינטרנט להתנגד להם כדי שלא יפריעו.
&nbsp
&nbsp

אופירA

New member
מנהל
שני דברים:

א. קודם כל, רבים מאיתנו לא מסתדרים בפורום מסוים, והפיתרון הוא פשוט - לעזוב את הפורום הזה, ולהתמקד בפורומים שבהם אין לך בעיות והכל בסדר, כפי שכתבת.

ב. אם יש לך בעיה בפורום מסוים, ואתה רוצה לשאול מדוע זה כך, אי אפשר לשאול באופן כללי - למה אני שנוא, למה תמיד מוחקים את הודעותי ותמיד יש תגובה שלילית. תראה מספר דוגמאות, ונוכל לבחון אותן יחד איתך כדי להראות לך מה הבעיה בפורום הזה. נוכל לעזור לך לזקק מתי מדובר באנשים מסוימים שצריך להתעלם מדבריהם ומהתנהגותם, ומתי מדובר בהתנהגות שלך שצריך לשנות כי אינה מתאימה לפורום.

תומר

Member
תגובה

כתבתי על בעיה טכנית שגם אחרים כתבו עליה מנהל הפורום שונא אותי שנאה אדירה ומוחק הודעותיי וטוען שאני מפריע בפורום הוא מפחד להתעסק עם אחרים הוא נותן להם כבוד זה פורום מקצועי ואני אוהב לעזור ולתרום מהידע שלי ונתקל בשנאה אדירה ומחיקת הודעה וחתימה מיוחדת שאני חובבן ולא מקצועי ואין לסמוך כלל על דבריי זה שיימינג זו הכפשה קנאה צרות עין על כל תרומתי לפורום אף אחד לא עוזר כמוני בפורום

אופירA

New member
מנהל
אתה לא נותן דוגמה, אז אנו לא יכולים להתרשם

אני יכולה לומר לך עוד דבר שאפשר לעשות - לפנות להנהלת הפורומים, בפורום "משוב", ולהתלונן על המנהל המסוים. אבל תהיה חייב לתת להם דוגמאות מסוימות (עם צילום מסך של השרשור שבו הודיעו שאתה חובבן ולא מקצועי וכו'), כדי שהם יבחנו את תלונתך.
ותביא בחשבון שגם אחרי כן לא בהכרח שהם יתרשמו שהמנהל שונא אותך ומפלה אותך.
אבל אתה יכול לנסות.

תומר

Member
תגובה

אין למי להתלונן זו דיקטטורה מישהי ביקשה עזרה בבעיה טכנית רשמתי לה הפתרון מייד נמחקה הודעתי במקרה אחר ציינתי בעיה טכנית שגם אחרים ציינו אז המנהל רשם שאני מפריע בפורום במקרה אחר מישהו שאל שאלה טכנית עניתי ותשובתי מייד נמחקה כל דבר שאני כותב מייד יש תגובה שלילית באופן קבוע וזה קורה אך ורק איתי הוא לא מתעסק עם אף אחד אחר הוא מכבד אחרים

אתה רוצה אולי לכתוב את שם הפורום,

כדי שנוכל להתרשם במו עינינו ואולי גם להבין ולהגיד לך למה זה קורה?

תומר

Member
תגובה

מעדיף שלא מדובר בפורום טכני כתבתי שיש תלונה על חוסר קליטה של ערוצי הרשות השנייה אז מייד רשם אתה מפריע בפורום שאחרים כתבו אותה בעיה בדיוק התיחס אליהם בכבוד אני מקווה שדוגמא מספיק טובה דוגמא נוספת מישהו התלונן על חוסר קליטה בעידן פלוס נתתי לו הסבר מפורט מה לעשות אז המנהל כתב שאני כותב רק שטויות ומתיי יפטר ממני במקרה אחר שנאה גלויה רשם הייתי שמח מאוד אם היית נעלם מפורום זה ולא כותב פה יותר ועזרתי ל6 אנשים בפורום אז הוא לעג לי אל תסמכו עליו הוא לא יודע כלום הוא חובבן ואין לסמוך על דבריו כאילו שמדובר במדע טילים כל מידע שאני רושם מבוסס על נסיון אישי במקרים רבים שמישהו שואל שאלה ואני עונה אז מוחק מייד את הודעתי ללא הצדקה

ואתה באמת מבין בזה? אתה עוסק בזה?

(בתחום שעליו אתה מייעץ באותו פורום טכני)?

תומר

Member
תגובה

איני יודע יש לו משהו אישי נגדי כי רק איתי זה קורה גם כשמישהו כותב על דברים עתיקים שלא קשורים להיום הוא שותק

למעלה