מחשבות שליליות ומסוכנות

elyoo137233

New member
מחשבות שליליות ומסוכנות

עוסית בית חולים הבטיחה במשך יותר משנה שתמצא מקום מגורים ובמשך כל הזמן שעבר לא מצאה מרוב ייאוש עשיתי ניסיון אובדני.עכשיו המשפחה תומכת מאד.למה למה שלא אצא לבד? הרופאה אמרה ”אני לא סומכת עליך” שלא תסמוך על העוסית. אני כועס על שניהם מאד

שלום

אם ניסית להתאבד, שומרים עליך שלא תנסה שוב ותמות. דואגים לשלומך. אם תוכיח שהבראת נפשית ואין לך מחשבות על התאבדות, אולי ישחררו אותך.
&nbsp

תומר

Member
תגובה

מגורים יש הוסטלים יש דיור מוגן או שתגור עם חבר לפגוע בעצמך מדוע לא חבל החיים יפים תסתכל על חצי הכוס המלאה ואם יש קשיים תהיה חזק ותתגבר עליהם קח הכל בקלות אל תשבר אל תרשה לאף אחד שיפגע בך ואל תושפע לרעה מאף אחד הבעיות שלך מאוד קטנות לעומת הבעיות שלי ולמרות הכל עדיין אוהב את החיים מוות זה רק במקרים מאוד קיצונים שאיכות החיים היא בתחתית של התחתית ורק המוות יכול להציל מהסבל הנורא העובר על אדם במצב סופני או חשוך מרפא שכלום לא יכול לעזור או מצב מסובך מאוד אחר

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו איתך

היי אליהו יקר,

אני שומעת את הזעם שאתה מרגיש על הצוות על כך שלא נענה לצרכים שלך, ושאתה מרגיש שלא סומכים עלייך באופן לא מוצדק...
זעם שהביא אותך לפגוע בעצמך מרוב ייאוש, ואז אולי באופן אירוני גרם לצוות לא להאמין ביכולת שלך לשמור על עצמך...
אני רואה במה שאמרת דווקא את היכולת שלך לזהות את המחשבות השליליות והמסוכנות ואת הניסיון לשמור על עצמך ולדבר את מה שאתה מרגיש, אולי רגע לפני התפרצות כלפי עצמך או כלפי מישהו מהצוות... ניסיון שלא תמיד עבד בעבר וזה משמעותי! ואולי צריך לחשוב ביחד על איך לדבר עם הצוות באופן שיעביר את המסר, אבל במקביל גם ישמור עלייך מפני הייאוש שמביא אותך לפגוע בעצמך ומסכן אותך

אתה מוזמן לבוא לצ'אט הערב לדבר על יותר בהרחבה...
מחכים לך אם תרצה.

שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה