הודעה על הרחקת משתתף בפורום ...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הודעה על הרחקת משתתף בפורום ...

שלום לכולם,

אנחנו רוצים לעדכן אתכם שקיבלנו החלטה מקצועית להרחיק לתקופה מה את
devil duck לאור התנהלות שחווינו אותה, וכן שמענו מכם, כתוקפנית ופוגענית וככזו שלא עולה בקנה אחד עם הערכים והמטרה של פורום זה. כמובן בתקווה רבה שיוכל לחזור אלינו תוך התנהלות אחרת...

הוותיקים מביניכם פה יודעים עד כמה זה צעד חריג, שאנחנו לא ממהרים לנקוט בו. יחד עם זאת, אנחנו לא נהסס לנקוט את כל הצעדים שבאפשרותנו על מנת באמת לשמור על הגבולות החיצוניים שדיברנו עליהם.

בהקשר זה, בהחלט לקחנו לתשומת ליבנו את מה שאמרתם על האחריות שלנו למחוק ולפנות לאנשים ולהזכיר את הכללים של הפורום. שמענו את הצורך שלכם שנהיה נוכחים יותר, ושזמן התגובה שלנו, בייחוד להודעות פוגעניות, יהיה מהיר יותר.

חלק מזמן התגובה האיטי יותר אגב, לא נובע מכך שאנחנו לא קוראים אתכם, אלא מכך שאנחנו עושים הרבה חשיבה לפני צעדים כאלה ואחרים, כי אנחנו תמיד בתפר שבין לאפשר לאנשים להביא את עצמם וחופש ביטוי, לבין ההכרח לשמור על אוירה מכבדת ומאפשרת כאן וזה שיקולים לא תמיד קלים...

אנחנו תמיד פה כדי לשמוע אם מישהו פגע בכם, ופתוחים לשמוע הצעות ורעיונות באופן כללי. ניתן לפנות אלינו במסר אישי או למייל שלנו: [email protected]

מקווים שנוכל לפתוח כאן דף חדש,

שלכם,
צוות סה"ר

ולא לשכוח לא להאכיל את הטרול אם יש הודעות

שמנסות לגרןר לויכוח בכוונה לא לענות להן ולדווח לסהר

כוכבית מצויה

Well-known member
אתם כנראה לוקים בתסמונת חיפוש המטבע מתחת לפנס

ובזמן תגובה איטי במיוחד, אחרת אי אפשר להסביר את ההודעות של רון בשרשור של שחר, שהופנו כלפי הברווז, ועדיין מתנוססות בפורום.

גם אי אפשר להסביר את ההודעות של אופירה שהופנו כלפי מיינפולאיי בשרשור של MCR שנשארו בפורום.

העיקר שקיבלתם החלטה פופוליסטית לחסום את מי ששם מראה מול ההתנהלות העקומה שלכם ושל חלק מהגולשים בפורום!

מה אני אגיד לכם, כל הכבוד!

כוכבית מצויה

Well-known member
להעביר בקורת חלילה

אבל אתה יכול לכתוב הודעת תמיכה כזו למשל:

"...מדכא אפילו לקרוא אשה צעירה מתבכיינת..."

ההודעה הלבבית הזו מתנוססת בפורום החל מה 25/10 לא סתם סהר כתבו שלוקח להם הרבה זמן להחליט...

supersonic777

New member
איך עושים בחברה?לוקחים מי...

שלא עושה כלום מפילים עליו תיק, כדי שתהיה להם עבודה... פשוט.
ומה'כפת להם,שזה לא עשה כלום בכלל לא אשם...! הוא רק קורבן של המערכת...
&nbsp
&nbsp

זה בכלל לא מוצדק בעיני! ועוד פחות להוכח מדיניות החסימה הרגילה שלכם... זה לא הגיע לו.

דווקא הגיע

הוא היה ציני ותוקפני בתגובותיו למי שלא הסכים איתו את לא ראית את זה כי אלייך הוא היה נחמד

כן, הוא ציני. אבל לא תוקפני.

וכולנו כאן חטאנו בהודעות עוקצניות פה ושם... דבל דאק פשוט ריכז את שלו בזמן שסה"ר כבר היו מתוסכלים מהמצב בפורום וחיםשו, כך נראה לי, את מי להוציא מהכיתה עם מכתב להורים כדי שכל השאר ישתקו ..

משה057

New member
ומה עם מילה טובה לסה"ר?

אנשים שמשקיעים זמן וכוח בשביל לסייע לנו ללא תמורה.
ומקבלים רק תלונות?
בפורום הפסיכולוגית כל חודשיים מתחלפת מנהלת מרוב שזה קשה, וכאן הם כבר הרבה שנים, וגם משתפרים כל הזמן.
אז אולי נפתח גם שרשור תודות לסה"ר, ולא רק ביקורת. גם הם בני אדם...

זה לא קשור

אני מאוד מעריכה את מתנדבות סה"ר על התשובות המושקעות והאמפתיות שלהן. ואילו את ההתנהלות בעניין החסימה של דאק אני פחות מעריכה... ומכיוון שסה"ר מצאו לנכון לפתוח שרשור בעניין - אני מביעה בו את דעתי. סה טוו.

כוכבית מצויה

Well-known member
את לא מבינה כלום, הוא היה תוקפני כלפי סהר

שימי לב שההודעה היחידה שנמחקה משרשור הגבולות של סהר היא ההודעה של הברווז בה הוא אומר משהו כמו:
סהר אתם לא עושים את העבודה שלכם במחיקת הודעות ולכן אני אמשיך לתקוף את כל מי שתוקף אותי.
לדעתי חוץ מהודעה אחת צינית שלו לעדי, שבעיני אינה תוקפנית, כל שאר ההודעות שלו היו תגובות להתקפות עליו, מעניין שהתוקפים האלה עדיין רשאים לכתוב בפורום...
מפתיע שההודעה הזו שלו טרם נמחקה שהרי גם היא מופנית כלפי סהר...

אופירA

New member
מנהל
סה"ר הזמינו לשיח פתוח וכן בנוגע לגבולות

כיוון שלאחרונה נאלצו למחוק הודעות ולהזכיר לאנשים את כללי פורום התמיכה.
באותו שרשור בדיוק, מצא הברווז לנכון להציק ולקנטר את הכותבים, לריב ולתקוף לפגוע.
גם בשרשורים אחרים הוא לא התנהג באופן של תמיכה, בלשון המעטה.
ועדיין את לא מבינה מדוע בחרו לחסום דווקא אותו?...
אני חושבת שברור לך כשמש מהי תמיכה ומהו קנטור ומהי ירידה על חולשות של בני אדם, ומה ההבדל בין הקנטור והירידה לבין התמיכה...
אז תנסי לא לעשות את עצמך "לא מבינה" מה בעייתי בהתנהגות הברווז בפורום, רק בגלל שאכן, כמו שנכתב פה, התיידדת איתו. אני מסכימה איתך שכאדם יש לו צדדים מאוד חביבים, אין ספק. אבל אפשר להפריד בין צדדים אלה, לבין המקומות שבהם הוא מתנהג בצורה בוטה שלא לפי כללי פורום התמיכה, ועל התעקשותו הנחרצת להתנגד לכללי הפורום יש לחסום אותו.

אופירA

New member
מנהל
לדעתך.

אבל החסימות בפורום נעשות עפ"י דעת הנהלת הפורום, ולא עפ"י דעתי או דעתך.

אמנם, במקרה זה, שיקוליהם דומים לדעותיי. ובמקרים אחרים - שיקוליהם לא היו דומים לדעותיי, אלא דווקא לשלך, והתאמתי את עצמי למציאות (לאחר שמחיתי בפניהם במסרים פרטיים בלבד!).

לא נראה לך הגיוני לחסום את מי שרב ותוקף דווקא לאחר שסה"ר פונים בקריאה למנוע מהם למחוק הודעות, וכבר קיבל קודם לכן אזהרה שקטה בפרטי, ולא את זה שעשה זאת לפני כן (ומאז הפנייה של ההנהלה למנוע מריבות עדיין לא כתב כלום)?
יש שיקולי ניהול שלא ידועים לך, כגון מערכת הדיונים שבין הנהלת הפורום לבין כל משתתף ומשתתף במסרים הפרטיים, שלא מפורסמים על גבי הפורום. התייחסותו של המשתתף לאזהרות ההנהלה הנשלחות אליו במסרים הפרטיים מאוד משפיעה בשיקולי החסימה...

למעלה