יש לי החלטה ענקית להחליט ואין לי אויר....

DM fan

New member
יש לי החלטה ענקית להחליט ואין לי אויר....

אני ממש במצוקה... מרגישה שנחנקת...
יש לי ילדה בת ארבע , עם אבא מעורב במידה בינונית (מבלה איתה אחה"צ ולוקח פה ושם לשבתות) ואני מאוד מאוד רוצה ילד נוסף וגם מסוגלת לזה כלכלית ופיזית
אבל האופציה היחידה שלי היא בנק הזרע... ומפחדת כל כך... איך ירגיש ילד שלאחותו יש אבא מוכר וידוע לנוכח העובדה שלו אין... ואיך אסביר לביתי שאני בהיריון ולא מאבא שלה.... מה אעשה?? מצד שני, אני כבר בגיל גבולי, ואנחנו משפחה קטנה מאוד , אין עוד ילדים חוץ מביתי, כשתגיע לגילי היא פשוט תהיה לגמרי לבד בעולם.. ואני יודעת שזה לא סיבה מספקת להביא עוד ילד, האמת היא שגם אני כשלעצמי מאוד רוצה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
התלבטויות...

שלום יקירה,
אני שומעת ממך את הכמיהה לילד נוסף, את הרצון להרחיב את התא המשפחתי, גם עבורך וגם לטובת בתך בעתיד.

זה נשמע שאת מתייסרת עם הרצון לקבל את ההחלטה הכי נכונה, עבור בתך ועבור הילד בעתיד, החלטה שלה לא יהיו השלכות שליליות עליהם... אני שומעת איך כל המחשבות הטורדניות האלו חונקות אותך ולא נותנות לך מנוח.

אני רוצה להזמין אותך לצ'ט של סה"ר [URL]http://www.sahar.org.il[/URL], בו תוכלי לשוחח עם אחד מאיתנו המתנדבים. בצ'ט תוכלי להציף את כל הלבטים שמטרידים אותך, ולחלוק עימנו את כל ההתמודדויות שאת חוששת לקראתן בעקבות בחירתך ללדת ילד נוסף.

שלך,
מתנדבת סה"ר

וואו, באמת חתיכת התלבטות!

לא בטוחה עד כמה דעת ההמון מפורומים באינטרנט יכוחה להועיל לך. או שהיא רק תעשה לך עוד יותר...
את נותנת נימוקים כבדי משקל לשני הצדדים. זה בכלל לא פשוט...

את יכולה לחכות עם זה עוד קצת ובינתיים להתמקד בחיפוש זוגיות אינטנסיבי?

devil duck

New member
אם את תרגישי בנוח עם המצב אז הילדים יקבלו אותו בטבעיות

ילדים בימינו נחשפים לשלל סוגים של משפחות.
אם את יודעת להסביר לעצמך את זה שאת בהיריון ולא מאבא של הילדה, אז תתני לה בדיוק את אותו הסבר.
אם תרגישי שלמה עם הבחירה לעשות ילד מתרומה מבנק הזרע גם הילד יקבל את זה.

לא בטוח שבנק בזרע הוא האפשרות היחידה, יש אפשרות של הורות משותפת בין שני אנשים שרוצים ילדים אבל אין להם בני זוג. גגלי "הורות משותפת" .

שלום

לא הבנתי מה הסיבה שאת צריכה לפנות לבנק הזרע במקום להוליד עם בעלך, אבל כל אחד רשאי לנהל את חייו כמו שירצה ויבין ויחד עם זה חשוב להעניק אהבה ועזרה לילדים שלך ואם הם צעירים מלהבין היטב דברים ואין ברירה אלא להסביר להם אז להשתדל להסביר בעדינות שלא יזיק להם.
&nbsp

למה החלטת שהיא נשואה?

היא כתבה שהאבא לוקח מדי פעם לשבתות - זה דווקא מרמז שהיא לא נשואה.

בכל מקרה

שאר הדברים שכתבתי נכונים: היא רשאית לנהל את חייה כמו שתרצה, ולילדים יש להסביר בעדינות כדי שלא יינזקו נפשית.
&nbsp

למעלה