משמח מאוד שהצטרפו גברים לרוב הנשי שהיה בפורום

את מוזמנת לחשוב כך אם זה עושה לך טוב

בילי79
"
ההודעה שלך הייתה פרובוקטיבית וללא תוכן ענייני ולכן ברור היטב מדוע אתה לא מעוניין להיכנס לדיון ולהבהיר את עצמך.
הרבה יותר מכובד בעיני לומר 'טעיתי בניסוח, כמובן שלנשים יכולות להיות דיעות חכמות ורגשיות בו זמנית'

פילוסוף לא טען מעולם שלנשים אין שכל, או שלגברים אין רגש, כפי שניתן היה להניח מההודעה ששאלת אותו."

דרך אגב, גם אני מעולם לא טענתי שלנשים אין שכל או שלגברים אין רגש. כפי שאת החלטת להבין מדברי (מה שמחזק את מה שאמרתי שפספסת את הנקודה).

בילי79

New member
סך הכל ניסיתי להבין למה התכוונת על ידי העלאת השערות

כמובן שיכול להיות שלא הבנתי נכון, הרי כך בעצמך טענת, ולכן היה מתאים שתסביר את עצמך
אני שמחה מאוד שטרחת ועשית זאת בסופו של דבר. תודה.

בילי79

New member
טיפול פסיכולוגי הוא כלי חזק, שעשוי להיות מועיל, אך גם להזיק

בדומה לכל כלי עוצמתי הוא עלול לפגוע או להועיל בהתאם לשימוש שנעשה בו, בין אם האדם שעושה בו שימוש הוא גבר ובין אם הוא אישה.
ובתור מישהי שנפגעה לא מזמן מטיפול פסיכולוגי על ידי פסיכולוגית - זה לא כייף גדול להיפגע מאישה.. יתכן וזה פחות כואב מפגיעה על ידי פסיכולוג גבר. אם כי לדעתי פסיכולוג גבר יכול להזיק.
ומצער במיוחד הוא שמטפלים שפוגעים במטופליהם עלולים לפגוע גם ואולי בעיקר מתוך אהבה גדולה וללא כוונת זדון.

חבל לי שבניגוד לתרופות שמקבלים בהן עלון עם תופעות לוואי אפשריות
שלגבי הטיפול הפסיכולוגי, שנמשך ברוב המקרים הרבה מעבר לטיפול תרופתי נקודתי ממוצע, ואף עולה בהתאם:
שתופעות הלוואי האפשריות שלו כמו גם התועלות שיש בו אינן נמסרות לידיעת הציבור בכתב ובפרט לאנשים הבוחרים להשתמש בטיפול מראש.

וכך חלק מהמטופלים צריכים לנחש זאת על גבי פורומים במקום לקבל את המידע באופן ברור מהמטפלים.

למעלה