11abcdefg

New member

קשה להסתער על החיים ולעשות דברים מפחידים וקשים וכאלו שלא ברור איך בכלל לעשות אותם.
מאוד קשה פשוט להתנפל ולשעוט קדימה במלוא העוצמה כדי לחיות את החיים שאני רוצה.
במיוחד כשהחיים מלאי פחדים, ניסיונות מרים שלא צלחו, פסימיות, אכזבות, דאגות והרבה מהם.
אז איך אני אמורה לעשות את זה?
לעוף קדימה?
כי פה כלום כבר לא מחכה לי, כי קדימה זה מה שנשאר, אחורה אין דבר.

מצחיק, ככל שחושבת יותר, ככה הכתיבה יותר קשה, פחות זורמת, פחות יוצאת כמו שאני רוצה, המילים מתבלבלות, לא מצליחות להתחבר למשפטים שאני רוצה שיתחברו ויתנו את המשמעות שאני רוצה.
זה לא מספק את הפורקן, את תחושת ההקלה.
ואולי זה לטובה, מי יודע, אולי זה ידחוף אותי לאנשהו.
אבל בינתיים קצת תקועה.
ממש תקועה :)

שלום

אולי תנסי לתכנן את מעשיך באופן שכלי ונבון וקצת מנותק מרגש אישי. תכנני דרכים הגיוניות, ואם נכשלת - למדי מטעויות וחפשי דרכים חדשות. התרכזי בשיפור העתיד.
&nbsp

sweet virginia

New member
לפעמים יש תקיעות כזאת

אולי אל תנסי להילחם בזה ולאט לאט הדברים ישתחררו.
אמרו לי כמה םעמים לנסות כתיבה אסוציאטיבית או איך שלא קוראים לזה. פשוט לקחת דף ולכתוב בלי פילטרים ובלי לחשוב מה לכתוב ואז צצים כל מיני דברים שאת לא מודעת אליהם. זה כנראה דורש אימון כי נורא קשה לא לחשוב כשכתובים אבל הבנתי שזה עוזר קצת.
אבל אני לא ניסיתי. לא יודעת לנתק את עצמי מהמחשבות..
&nbsp
ולגבי החלק הראשון של ההודעה- אין ממש דרך או שיטה. אולי להתחיל בדברים קטנים שאת בד"כ לא עושה ולראות איך את מתמודדת איתם. אני שונאת את הגישה הזאת שקובעת שכולנו חייבים לעשות כל הזמן כדי לחיות. נותן תחושה שאנחנו לא בסדר שחיים את חיינו כפי שאנחנו יודעים ויכולים.
בקיצור- לא להסתער ולא כלום. פשוט להתנסות בקטנה בכל מיני דברים, למשל להירשם לאיזה חוג לצורך העניין, וזה כבר יציאה משגרה.

למעלה