אולי אני לא צריך להילחם בחברה

אולי אני לא צריך להילחם בחברה

כי אני אדם רוחני שכותב הרבה שירים ורעיונות יפים על העולם, ויש לי חשיבה מופשטת יפה, אהבה רבה לאנשים וחיים טובים. אני מניח שהמלחמה שלי בחברה בעיקר כי לא מקבלים את העובדה שאני פילוסופי ולא מאמינים לי שבכל זאת אני רוחני. צריך למצוא דרך להפוך את צורת הדיבור הפילוסופית שלי לדיבור יותר אנושי, אוהב, טבעי ורוחני.

אני מתעניין בתחביבים של חברים

כדי לשוחח על דברים אישיים וחשובים מהחיים, דברים שמשפיעים רגשית על האדם. אולי הדיבור בעיקר על תחביבים הופך את השיחה לשכלית ואינטלקטואלית מדי, ואני צריך להוסיף עוד רגש לשיחה אז השאלה איך.
&nbsp

בילי79

New member
ואולי אפשר לבחור את המלחמות.

יכול להיות שאם תשנה את צורת הדיבור שלך , יותר אנשים יוכלו להרגיש את האהבה שיש בך.
היכולת המוגבלת של חלק מהאנשים להבין את דברייך, אינה מעידה עליך, או על דברייך. חוסר הבנה יכולה להתרחש ממגוון סיבות. חלקן עשויות להיות כאלו הקשורות לצד המקשיב.
כתבה כאן לא מזמן מישהי, שציינה מפורשות שדברי בעבר פגעו בה.
אני ביקשתי ממנה לא להגיב להודעה ספציפית שלי מכיוון שאני במצוקה, והזהרתי מראש שהיא עלולה להיפגע מדבריי כפי שקרה לה בעבר - היא בחרה לומר שהיא לא סולחת , היא בחרה להגיב לדברי למרות שביקשתי ממנה לא לעשות זאת.
הרגשות והמחשבות של אחרים אינם באחריות שלי, גם אם חלק מאותם אחרים חושבים אחרת ומאשימים אותי או את דבריי בהרגשותיהם שלהם.
מי שלא רוצה בקשר איתי על גבי הפורום, אני מוכנה לכבד את רצונו.
אך אם מישהו מתייחס לדברי, הוא יכול לצפות שיהיה לי מה לומר ושאגיב להודעותיו. וגם אם דברי פגעו בו, אין זאת באופן אוטומטי באשמתי או באחריותי.

למעלה