לא מקנאים בה קצת?

nike001

New member
לא מקנאים בה קצת?

שאקירה בת 40
20 שנה נראית אותו דבר!!!

https://www.youtube.com/watch?v=pMxJgBoosU0

אגב, רציתי לשאול אתכם, למה אני, הבחור שכתב פה פעם בפורום ועוד בחורה אחת מפורום הפסיכולוגית מדברים על שינויים פיזיים שמפריעים לנו... למה מכם בקושי שומעים ואם אתם כותבים משהו זה מקסימום דיאטה.. לא מפריע לכם השינויים שעוברים על הפנים והגוף עם השנים - לא הייתם רוצים לנסות להלחם בזה מלבד המשקל?

זאת שאלה מעניינת

האם לא מפריע לי שאם הזמן אני נראית פחות ופחות נערה, יותר ויותר "אישה"? האם לא מפריע לי שהשנים האלה לעולם לא יחזרו עוד? שאני מתקדמת בנהר החיים שהולך רק קדימה ולא יכולה לעצור אותו, אפילו לשניה?
וכן, זה מפחיד. אני בהחלט מבינה אותך.
אבל אני לא אצליח לעבוד על עצמי שאם אלחם בסממנים החיצוניים של הגיל - אצליח באמת להקפיא את הזמן... לכן זה לא חשוב לי...

Shamy

New member
לא.

להזדקן זה חלק מהחיים ומקבלת את זה בחן ואהדה.

הם בהחלט שרים טוב

והיא גם יפה. אני שמנתי מאד מאכילה במסעדות אבל מעבר לכך אומרים לי תמיד שאני יפה וחתיך.
&nbsp

ראית פעם איך היא נראית כשהיא מתעוררת בבוקר?

באופן כללי צריך לקחת בעירבון מוגבל דברים שאתה רואה דרך מדיום ולפעמים גם במציאות , כי אנשים עושים שיפוצים קוסמטים.
אם אנשים צובעים שער, מזריקים בוטוקס, עושים מתיחות פנים , משתילים שער וכו'- אז כנראה שזה כן מפריע, לפחות לחלק ניכר מהאוכ'. הרי התעשייה הזאת מגלגלת מיליארדים.
תיקונים קוסמטים לא באמת משנים את הגוף. אפשר להאט את תהליך ההזדקנות ע"י אורח חיים בריא, אבל לא לעצור אותו לחלוטין (כך שלא ברור לי לגמרי על איזו מלחמה אתה מדבר)
בשם עצמי אני יכול לומר שלו יכולתי לבחור, הייתי שמח שחלק מסימני הגיל יפסחו עלי אבל זה ממש לא משהו שמפריע לי או פוגע באיכות החיים/ אושר שלי. ללא קשר היום אני הרבה יותר מאושר מאשר כשהייתי בן 18 או 20 .
כנראה שבעתיד יפתחו טכנולוגיות להאט את הזקנה, אבל אני בספק עד כמה הדור שלנו יהנה ממנה.
אנחנו לא נחייה לנצח.

למעלה