העדויות והסיפורים הקשים על טיפול לא הולם בנפגעי הנפש

OdedIsNotAfraid

New member
העדויות והסיפורים הקשים על טיפול לא הולם בנפגעי הנפש

כל אלו גורמים לחרדה עבור אלו שתלויים במערכת זאת
וגם ייתכן למרד ולחוסר שיתוף פעולה
זה מאוד חשוב כל העניין הזה להרגיע את היוצרות ולחזור לשיתוף פעולה עם המערכת יחד עם יחס ותנאים יותר טובים ופיתרונות טובים יותר לבעיות שונות גם אם הן מורכבות ולא פשוטות לפיתרון, צריך להתאמץ.

אחרי זה מנסיוני ממה שעבר עלי יש קשיים נפשיים כעסים מאבקים ופגיעה בבריאות האישית.

חייבים מיד לתקן ולשפר את מערך בריאות הנפש בישראל
ולהרגיע את כולם, להקל על הצוותים ולהוסיף כוח אדם טוב
להוציא הנחיות חדשות ולהטיל פיקוח
אלו דברים כלליים כמובן שיש המון עוד מה לשפר ולתקן אין לי את הכוחות כרגע לכתוב את כל אשר אני חושב שיש לתקן, כבר כתבתי על זה שנים.

שיהיה לכולם יום טוב ומוצלח ב"ה ושנזכה לסלוח זה לזה ולחזור לאהבת אחים.

OdedIsNotAfraid

New member
יש להוסיף מיד עוד כמה מאות אולי אף אלף תקנים

של אחים ואחיות בתחום בריאות הנפש
גם אם זה יעלה מאה מיליון שקלים
כשמישהו נקשר או בבידוד שתהיה עליו השגחה קבועה ויהיה עם מי לדבר
זה הכרחי וגם עוד אנשי צוות להקל על חברי הצוות הנוכחיים
זה לא רק הסבל של אלו שעוברים קשירות ארוכות ובידוד ויחס לא טוב
זה הסבל של כלל אוכלוסיית נפגעי הנפש שמרגישים חוסר אונים וחרדות מהמצב כמות שהוא.

יש שינויים בנושא

משרד הבריאות מתכוון להוריד את כמות הקשירות ופרסם הנחיות בנושא

https://doctorsonly.co.il/2017/08/129076/

בנוסף לא מזמן החלה רפורמה בבריאות הנפש, כאשר המטרה בין היתר להטמיע את בריאות הנפש יחד עם כל שירותי הרפואה, להפחית סטיגמות, ולהנגיש אותה לציבור.

לגבי תקנים- יש מחסור בכוח אדם סיעודי בכל שירותי הרפואה. זאת בעיה לא פשוטה. אי אפשר להגיד להוסיף עוד אלף תקנים גם אם זה יעלה מאה מיליון שקלים. כלומר, אפשר להגיד - אבל זאת אמירה ריקה.

לי היה פסיכולוג קליני גאון

שהתעלל בי נפשית שנים כמו מפלצת בגלל אהבתי לעובדת ההשמה שעבדה בשבילי ביחד אתו. הזיק קשה לתקשורת שלי.
&nbsp
&nbsp

בדרך הטיפול שלו

אמנם התעלל בי קשה אבל גם עזר לי בהרבה דברים, והיו לו דרכי טיפול ושיחה מאד חכמות ומיוחדות. אולי דווקא בגלל זה הזיק לי כל כך קשה, כי הייתה לו הרבה השפעה עליי בעזרת התרגילים הפסיכולוגיים שהפעיל עליי. הוא כנראה היה חכם אבל רע, או שהיה חכם כפסיכולוג אבל לא כאדם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה