אני אוהב להיות בחדר שלי

nike001

New member
אני אוהב להיות בחדר שלי

עדכון ערב שישי:
אני כמעט תמיד בבית אוהב להיות בחדר.
לעיתים קרובות הולך למקרר לאכול ולפעמים למקלחת.
אני מאוד אוהב את הלבד, את השקט...

ולרגע ישבתי עם אחותי ועם אמא ואכלתי לי כרוב
אחרי קריאת כתבה על ימיו האחרונים של אלביס פרסלי, שאלתי את אמא אם אלביס פרסלי היה בתקופה שלה וייתכן שהוא היה בתקופה יותר ותיקה ממנה. היא סיפרה שהיא גדלה על זוהר ארגוב.
המשכנו לדבר... אני, אחותי ואמא.

אחותי המשיכה לספר על דואט בין אתי וזהבה בן והשלמה בינהן אחרי שנים של עוינות... ודברנו ודברנו..
ספרתי לאמא על אותו חבר שכתבתי לכם פה... על מה שקראתי עליו בגוגל (כנראה שמת) היא זכרה אותו מאותו תקופת התיכון ושאלה אם הוא הומו ועניתי שנראה לי שהומו בארון.

קצת לפני וקצת אחרי (ככה שלערוך כשאין לי עכבר למחשב): אמא אמרה לי שהיא לא אוהבת לראות את הגוף שלי ככה בלי חולצה
אמרתי לה שתקנה הליכון ואז היא תאהב
אחותי אמרה שבחדר המלא עשן סיגריות זה לא בריא לשאוף את הרעלים האלו בזמן שמתנשפים
אמא הציעה שאשלם לה כסף לבנות פרגולה בגינה בשבילי (איזה עלוב - איזה עלוב המצב פה...)
ואז אחרי זה היא אמרה שהיא לא אוהבת את התספורת שלי וכדי להמנע מתגובה פוגענית שתבוא אחריה למה היא לא אוהבת ברחתי למקלחת ואמרתי לה שאני לא רוצה לשמוע את דעתה, והספקתי לשמוע את אחותי אומרת שהתספורת מהממת ואז היא אמא כנראה אמרה משהו מעליב שלשמחתי לא שמעתי אבל כן שמעתי את אחותי אומרת לה 'אל תעליבי אותו'.
כמה דק' אחותי אמרה לי שהתייפתי בפנים ואמרתי שלא, שאני לא הספקתי למרוח קרמים ולשתות מים
והלכתי לחדר ואמרתי לעצמי בשבילה להתייפות זה להתבגר
נזכרתי שהיא גם אהבה איך הגב שלי התרחב לגברי יותר.

אח"כ החרא, בעלה של אימי, קפץ מחדר השינה בזמן שאני במקלחת וצעק על המוזיקה שיש ברקע מהחדר שלי ואמר לאמא 'אני אומר לך אני ארים עליו ידיים לא אכפת לי ממשטרה, אני לא כמו אחרים שמנסים ב-1000 דרכים' והוסיף משהו על לזרוק אותי מהבית. אני לעצמי כאות התגוננות חייכתי לעצמי במקלחת. וזהו... עכשיו אני כותב לכם.

נ.ב
אחותי אמרה עוד משהו כנראה עליי, משהו דווקא חיובי בעיניי, אבל כדי לא להביח את עצמי או לצאת פאתט צנזרתי.
זאת אותה אחות הכי צעירה והמוכשרת עם הידי זהב שספרתי לכם באחד הפוסטים הקודמים.
היה לנו קשר טוב עוד משהיא הייתה בחיתולים. לפעמים יש ריבים אבל הקשר סך הכל טוב איתה.

nike001

New member
....

היא לא זוכרת אם אלביס היה בתקופה שלה , וצחקתי שאם הוא לא בתקופה שלה אז כנראה שהוא ממש ישן. היא פשוט לא יודעת כי כנראה בזמנו היא בעיקר שמעה מוזיקה מזרחית וישראלית - כמו זוהר ארגוב ומרגלית צנענתי, אז אמרתי לאחותי זה כמו שאת עכשיו גודלת על עדן בן זקן ואחותי אמרה שהיא גודלת על כולם. אמא גם מאוד אוהבת את זהבה בן וגם אני, וספרתי להם על הבן שלה שעכשיו מתגייס וגחחנו כולנו על השם 'בן בן'... והן התפעלו מעט שהנה הילד גדל (מתגייס).

nike001

New member
סליחה על השגיאות כתיב

יש הרבה שגיאות כתיב כי אני מקליד מאוד מהר
לצערי יש לי בעיה עם כפתור העריכה בתפוז
אז לא יכול לערוך בנוח כרגע.

nike001

New member
שגיאות כתיב ודקדוק - אני מזהה את זה במהירות אחרי שאני קורא

מה כתבתי
למשל להם - להן
וכו'..
&nbsp
אני מקליד מאוד מאוד מאוד מהר - שזה דווקא יתרון בעיניי, פחות הקושי ללחוץ על כפתור העריכה דרך המחשב. משהו אצלי לא עובד עם כפתור העריכה. דווקא ממקומות אחרים אני מצליח לערוך אבל מאצלי לא. לדעתי זה קשור לל... לא משנה.

למעלה