בא לי לחתוך ורידים ט'

בילי79

New member
בא לי לחתוך ורידים ט'

בא לי לחתוך ורידים , כמו שקוצצים בצל
בא לי להכניס אולר לתוך פרק כף היד שלי ולהוציא משם המון דם
ואחר כך סביר להניח שארגיש חולשה ואתעלף
ואז אולי
המטפלת שלי הייתה מגיעה
ללוויה
והיא הייתה איתי
לפחות
בפעם האחרונה

והיית מאבדת את חייך

וסובלת כאבים ונזקים, מה שווה? השקיעי בעצמך ובשלומך, אהבי את עצמך והיעזרי במה שהמטפלת עושה בשבילך.
&nbsp

בילי79

New member
המטפלת כבר לא איתי.. היא עזבה אותי

אם הייתי אכן מצליחה למות כבר לא היו לי כאבים
הבעיה היא שהתאבדות היא באמת משהו לא בטוח, אפשר להיכשל בו
ולבקש עזרה בהתאבדות הוא משהו שככל הנראה לא הייתי עושה..
במקרה עברתי תאונה קלה היום ונפצעתי בשורש כף היד

החיים חשובים ומקודשים

הם מתנה שניתנה לעולם, יש להם ערך. בחיים אפשר לעשות, לחשוב ולהרגיש אינספור דברים מעניינים ויפים ולאהוב את עצמנו. אולי בגלל זה לפי האמונה מתאבדים מגיעים לגיהינום. לכל אדם יש עולם אינסופי של מעשים, מחשבות, רגשות ותחושות, ולעולם שלו יש ערך כמו לעולם הגדול כולו.

אגב

אדם צריך לעזור לעצמו יותר מלסמוך על אחרים. כשאדם עוזר לעצמו, מעריכים אותו ועוזרים לו. אלוהים רצה שניטיב עם עצמנו ולכן ברא אותנו. אני מאמין שלאדם יש הרבה כוחות לשפר את מצבו אם רק מספיק ירצה ויאמין. חייך יקרים, אל תוותרי עליהם.
&nbsp

שמחתי לעזור לך

אני גם בטוח ומקווה שתצליחי למצוא אנשים שינסו לעזור לך. רוב האנשים טובים.
&nbsp

בילי79

New member
אני לא יודעת מה שווים חיי בלעדיה

ביקשתי ממנה-אפילו מפגש אחד. משהו רשמי מצידי אבל שניפרד בצורה מסודרת.
היא אפילו לא ענתה לי.
אני חושבת שאם יש לה כאלו קשיים בתקשורת מישהו מהפסיכולוגים היה צריך ליצור איתי קשר במקומה:
"תראי 'בילי', קשה למטפלת, היא לא יכולה להתמודד עם מפגש איתך, היא מבקשת שלא תיצרי איתה קשר, כי גם לה קשה הפרידה אבל היא כבר לא עומדת בעומס, אז אמנם אני לא יכול לעזור לך להיפגש איתה אבל אם את צריכה עזרה אני מוכן לעזור לך או ללוות אותך לקשר אחר." אף אחד לא לוקח אחריות על המצב שלי
פניתי לועדת האתיקה- הם לא מתערבים
פניתי למשרד הבריאות- הם לא מתערבים
"המטפל הוא הסמכות"
אבל הוא אפילו לא מחויב לעמוד בהבטחות שהוא עצמו נותן.

היא שלחה לי מסרון שהיא מוכנה לעזור לי לחפש מקום אחר לטיפול אבל כשאמרתי לה שאני מבקשת את עזרתה בעזרה ספציפית שהיא חושבת שלא מתאימה לי היא ענתה שהיא לא מוכנה לעזור כי בעזרה שאני מעוניינת בה היא חושבת שלא מתאימה.
בינתיים היא לא מכירה בי כאילו שהייתי אוויר כאילו שלא היה לנו קשר של חודשים
כאילו שאני סמרטוט שזורקים בסיום השימוש.
כאילו שאין לי רגשות
אני יודעת שזה מורכב
אבל
בינתיים אין לי אפילו מטפל אחר. ושוב היא סירבה לעזור לי
מתחשק לי לעלות לשידור וספר לכל העולם על הפגיעה שלי
אבל הבנתי גם שהיא מבחינתה בסדר גמור
מבחינת החוק- היא לא חייבת לי שום דבר
והיא המטפלת אחת מהטובות ביותר שהיו לי
למרות הכל אם הייתי יודעת בתחילת הקשר שהיא יכולה לעזוב אותי בכל רגע
דבר שהיא הצהירה שהיא לא תעשה
אני מניחה שאו שלא הייתי מתחילה את הטיפול
או שהייתי מנהלת מו"מ על משך התראה מראש כלשהי
או שמראש הייתי מוכנה לסיום הזה
כאן הכל לכאורה לפי החוק
ולמרות זאת אני נפגעת מהמצב הזה מאוד

Shamy

New member
אני חושבת שאת מסתכלת מזוית לא נכונה

בסופו של יום מטפל הוא בן אדם כמוני כמוך. זכותה המלאה להחליט שהיא לא יכולה או לא רוצה לטפל ולעבוד איתך. היא הייתה מספיק הגונה להציע להעביר אותך למישהו אחר - מה רע בזה? את יודעת...זה כמו שתלכי לרופא ותגידי לו על בעיה רפואית והוא מאיזה סיבה שלא תהיה אומר לך אני לא רוצה או לא יכול לטפל בך בואי לכי לרופא אחר מהתחום שאני סבור שיתאים לך יותר משלל סיבות- ישר תגידי לא? אולי אין לה את הכלים שאת צריכה - זה רע?...אני אתן לך דוגמה - כשאני רציתי יישור שיניים היו הרבה רופאים שלא רצו לטפל בי כי יש לי בעיה המוטולוגית והם חששו ואמרו לי בריש גלי בגלל הרקע הרפואי אני לא מוכן לקחת פה אחריות אז ההורים שלי ואני לא התייאשנו וחיפשנו מי שכן יהיה מוכן לתקן את השיניים העקומות שלי ומצאנו גם זה היה פרטי ועלה לא מעט ובסוף גם קצת מהשיניים התעקמו בחזרה אחרי הרבה שנים...אז מה? אני מרוצה מהתוצאה ולא נעלבתי. היו גם אורדונטים שכשנכנסתי למרפאה ושמעתי מה יש להם להגיד אני אמרתי לי לא מתאים לעבוד איתם לא רוצה...אז מה? הם נעלבו?...יהיה לקוח אחר. ככה זה בחיים...ומה נראה לך? שלא היו לי גם פסיכולוגים שלא רצו לטפל בי כי אני מקרה קשה?...היו..אז מה? אז באו והלכו והיו אחרים ובסוף גם מצאתי איזון יחסי.ואם הייתי מספרת לך שגם בתיכון רצו להעיף אותי כמעט מכל מגמה אפשרית...באמת..בסוף כי לא היה ברירה דחפו אותי לכימיה איפה שאף אחד לא רצה להיות וגם עם המורה לא הסתדרתי אבל היא נתנה לי להשאר בכיתה ולסיים 3 יחידות לבגרות ולא רצתה להעלאות אותי אחר כך ל5. במזל באמת במזל היא יצאה לפנסיה (אולי שיגעתי אותה יותר מדי? :) ) הגיע מורה אחר הוא לא ויתר עליי, למעשה אם לא הוא היו מעיפים אותי מהתיכון בלי שום תעודת בגרות...עד היום אני מודה לו על זה.אז מה נראה לך שאני כועסת על מי שויתר עליי?..לא! למדתי לקבל את עצמי ולהבין שאני בן אדם קשה לעיכול וזה לא לכל אחד וזה בסדר! אני לא נעלבת מאנשים שמחליטים שלא מסתדר להם איתי. ואלה שכן...אני מעריצה אותם ומנסה ללמוד את התכונות האלה שמאפשרות להם לגדל סבלנות עד אין קץ ואותם אני מעריכה - עליהם אני טורחת לשמור ולא על אלה שלא בדיוק רצו בי. אף פעם לא קרה לך שהייתה לך חברה שקטעת איתה קשר כי זה לא מסתדר? למה בכוח?. עצתי היא שתחפשי פסיכולוגים אחרים אם חשוב לך טיפול ותתחילי מחדש...אולי תמצאי מישהו מסור יותר שיעזור לך באמת?תתפלאי ותווכחי..אבל אל לא תעזי ותנסי לעולם לא תדעי.

בילי79

New member
קראתי את הזוית שלך שיימי. אינני מעוניינת להמשיך בדיון הזה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כאן בשעות הקשות...

היי בילי,
אני שומעת את הזעקה שלך ומבינה שהמצוקה שלך היא עד כדי כך חריפה שהאפשרות לפצוע את עצמך קורצת לך, אולי כדרך לתקשר החוצה את העוצמות של החוויה הכואבת כל כך שלך...
אני רואה את התיאור האלים של הפנטזיה לפצוע את עצמך... ולדעתי קיימת אפשרות שהזעם שלך כלפי המטפלת שנטשה אותך מופנה כלפי עצמך כאיזושהי תקווה אחרונה לחדש את החיבור שאבד... עם זאת, יכול להיות שהקול בתוכך שאומר שהמוות הוא לא ודאי מבין שאין דרך חזרה ולא ניתן יהיה לבחון מקומות אחרים בהם תוכלי להיות מוכלת...
אני מתארת לעצמי שאת מרגישה נבגדת, בגלל שהמטפלת שעברה איתך כל כך הרבה אינה מסכימה להמשיך את הטיפול או אפילו להיפרד בצורה מסודרת והיא השאירה אותך להתמודד לבד עם העולם, ללא כל אזהרה מראש או התחשבות ברגשותייך...
יקרה, הייתי רוצה להזמין אותך שוב לצ'אט שלנו, כדי שתוכלי לדבר עם אחד המתנדבים שלנו שיהיו איתך בשעות הקשות האלו... תדעי שיש כאן אנשים שדואגים לך והם כאן בשבילך.
שולחת לך חיבוק חם,
שלך,
מתנדבת סה"ר.

בילי79

New member
תודה סהר שהקשבת וקראת

הדברים מורכבים קצת יותר מאיך שהצגת אותם
אבל אני לא במצב להסביר משהו.
תודה על ההזמנה לצ'ט והמילים החמות

סהר-תמיכה

Active member
מנהל