קצת אבוד. מחפש ייעוץ

someones

New member
קצת אבוד. מחפש ייעוץ

אני מרגיש קצת אבוד. אני נשוי עם תינוק קטן. אני מרגיש שכל מה שהכרתי השתנה. יש יותר מריבות עם אישתי, דברים שפחות הפריעו לי פעם מפריעים לי הרבה יותר היום. אני מרגיש שאיבדתי שליטה על החיים שלי.

אני מרגיש שאני חייב לפרוק קצת מה עובר עלי, לקבל איזו עצה. קצת תמיכה.
אין לי ממש מושג איך מוצאים פסיכולוג מתאים למשהו כזה, איך בכלל מתחילים לחפש? סתם לחפש בגוגל מרגיש לי ממש מוזר

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מבול של רגשות

ערב טוב לאבא הצעיר,
נשמע מדבריך שאתה קצת מבוהל.. המצב החדש מזמן לך התמודדויות שבעבר לא היו, או שהיו פשוטות יותר לפתרון..
אני מתארת לעצמי שבתקופה כזאת הרגשות מעורבים.. מצד אחד החידוש, הריגוש והשמחה סביב הרך הנולד- מציפים עד אין קץ.. אך מנגד, כל מה שהכרת עד עכשיו, כל שהיית רגיל אליו- השתנה..
לצרף ילד לחיק המשפחה זו בחירה שאין ממנה דרך חזרה.. בתור הורים, נדרש מאיתנו לשים את עצמנו מעט בצד, על מנת לדאוג שהתינוק חסר הישע יסתגל לעולם בדרך הכי נינוחה שיש..
אז אומרים שילדים הם שמחה.. זה נכון, אין ספק..
אבל... איפה אתה בכל השמחה הזאת? מי יחזיק אותך כשקצת קשה?
אז יקירי, אומנם אין לי פסיכולוג שאוכל להפנות אותך אליו, אך אוכל לעזור לך בדרך אחרת..
אמרת שאתה חייב לפרוק קצת, ואין מקום נעים יותר לפריקה (וטעינה ;)) , מאשר הצ'אט של סה"ר.. הצ'אט הוא אנונימי ופעיל כל ערב בין 21:00 לחצות.. יש לנו מתנדבים אדיבים שישמחו להיות האוזן הקשבת שלך.. תבוא אלינו, אנחנו נהיה שם בשבילך באמת מכל הלב..
בברכת לילה טוב ושקט (עד כמה שניתן כשיש תינוק בבית..
.),
מתנדבת סה"ר

למעלה