אני אוריאל, יש לי בעיה של רגישות יתר או רגיש מאוד...

oriel32

New member
אני אוריאל, יש לי בעיה של רגישות יתר או רגיש מאוד...

זה התחיל בגיל קטן והמשיך עד היום (32) מה מאפיין אנשים כאלה?
קושי להתקדם בחיים בנושא של לימודים, עבודה, חברה, זוגיות וכו'...
נסיתי טיפולים בחיים ולא ממש עזר.
התחלתי בערך לפני כחצי שנה להיות בקבוצת תמיכה דומה שיש בארץ.
כמו כולנו רובנו חווים לרוב מצוקה, אבל האנשים הרגשיים או הביישנים או שהבדידות מציפה אותם צריכים משהו שיתמוך בנו וכו'...
מכיוון שאני גיי אז להיות רגיש יתר או אדם רגיש מאוד (יש ספר כזה..) מאוד קשה בקהילה הזאת שאנשים כאלה יתקבלו בחברה כאנשים נורמלים וכו'...
יש לי גם פגם חיצוני שלי זה מפריע מאוד וכנראה בעקבות הפגם הזה החוסר ביטחון התגבר (לצערי) והורס כל חלקה טובה אצלי בנפש ונשמה...
שמחתי לכתוב ולפרוק מה שיכולתי.
אשמח לקבל אוזן קשבת :)

Martineden2

New member
מבין אותך

גם אני כזה שום דבר לא יעזור אלה אתה לעצמך לצאת מזה ולא לחפש תרוצים שאתה גיי וכו

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו פה בשבילך

שלום אוריאל,
ראשית אני שמחה שמצאת בנו פלטפורמה ראויה לפרוק את שעל ליבך.. גאה בך על האומץ, לא כולם זוכים בו..
קראתי את הדברים שכתבת.. הבעיה הזאת שמלווה אותך לאורך שנים, נשמעת לי לא פשוטה.. אני רק יכולה לתאר לעצמי כמה קשה זה להיות רגיש יתר על המידה.. כמה מלחמות מתחוללות בתוכך כאשר נזרק לעברך משפט טיפה מעליב.. ואתה נלחם, מנסה בכל הכוח לא לקחת ללב, לא להיפגע.. אבל אז- המלחמה הסתיימה.. והפסדת.. הרגש ניצח והוריד אותך מטה..
יחד עם זאת, נשמע שאת מודע לעצמך כל כך, אולי בזכות הטיפולים שניסית בעבר.. אולי הם לא פתרו את הבעיה, אבל לפחות אתה יודע לזהות אותה.. זו כברת דרך משמעותית בדרך אל הניצחון.. ראוי להערכה!
הייתי רוצה להזמין אותך לצ'אט שלנו, הוא אנונימי ומכיל אנשים מקסימים שישמחו לשמוע קצת יותר מה עובר עליך.. יהיו שם בשביל להקשיב לך, כדי שתמיד תדע שיש מי שתומך בך.. הצ'אט פעיל כל ערב בין 21:00 לחצות.. תבוא, נשמח להכיר קצת יותר לעומק

מצרפת חיבוק חם לברכת לילה טוב,
מתנדבת סה"ר.

מה מאפיין רגישות יתר

למה אתה חושב שיש לך רגישות יתר? רגישות היא דבר חיובי ברוב המקרים.
כתבת שהיית בטיפול ולא עזר לך, מקווה מאוד שהקבוצה עוזרת יותר.
תוכל לפרט יותר כדי שאבין מהי רגישות היתר שלך ואולי אוכל לעזור.

שלום

אתה צריך לאהוב את עצמך ולהיות בטוח בעצמך. אם תאהב את עצמך, תהיה בטוח בעצמך ואז תדע מה לעשות בחיים ועם אנשים. אם תשדר ביטחון עצמי, ויראו שאתה יודע מה לעשות ומה אתה רוצה, יעריכו אותך ופחות תצטרך לחשוש. אהוב את עצמך בזכות הדברים שאתה עושה, שאתה אוהב ושמעניינים אותך. פתח לך הכרה חדשה לאישיותך. רגישות יכולה להיות טובה אם ישתמשו בה להבין את צרכי האדם האחר ולעזור לו. תוכל להשתמש ברגישות שלך למטרה הזאת. אם אתה עושה מעשים טובים ולא רעים לאנשים, היה בטוח שיש לך תכונות טובות.ושאתה נורמלי ואל תתייחס ממה שיחשבו עליך. פעל באמונה עצמית להשיג את מטרותיך ואז יעריכו אותך יותר. הצג בחברה את התכונות החזקות והטובות שבך והתגאה בהן.
&nbsp
&nbsp

למעלה