כבר לא

כאב 8

Member
כבר לא

אני כבר לא מתפקדת בכלל גם ככה לא תפקדתי
אבל העכשיו הפסקתי לאכול אין תיאבון וטעם בפה
הויפאקס הזה גרם לי לסכרת
וגם לא עוזר אני מוזנחת יש לי שפם וגבות
לא מתקלחת לא קמה מהמיטה
יש בעיות עם ריחות והחום
מאז התחלתי את המסע של התרופות הפכיאטריות לא קמתי מהמשכב .
אבל עכשיו אני במצב נוראי אני לא אוכלת יש לי בחילות גם המחלה שלי פעילה וכל השיער שלי נשר בגלל התרופות כמיות רצח
תודה לכל מי שהגיב אני כבר לא מתפקדת בכלל לא תפקדתי אבל עכשיו זה גם חוסר אוכל וגם הלופוס פעיל מה שהחזיר אותי לסדורואטים

כאב 8

Member
אני עידין עם ויפקס הזה

תשמעו אני בדרך כלל לא ממליצה אבל תתרחקו מתרופות הפכיאטריות האילו

מה כן?

שלום כאב8,

אני שומעת שאת במצב לא טוב, ואין לך כוחות אפילו לטיפוח מינימלי כמו מקלחת.
אם היו שואלים את הדיכאון מה הוא צריך כדי לעבור, מה הוא היה עונה?

שלום

אני מקווה שתרגישי טוב. ספל גופני וכאב קשים מאד להתמודדות. עליך לטפח את עצמך ככל שתוכלי ולהשקיע בעצמך. למזלנו, הרפואה היום מתקדמת ויכולה לעזור. בפרטי לקיחת התרופות והטיפול יש להיוועץ באופן צמוד עם המטפל שנתן אותם. כדאי גם לחיות בריא ונכון מבחינה אכילה, שינה ופעילות גופנית.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לשבור את המעגל

שלום כאב יקרה,
מה שקורה לך נשמע כואב מאד. אולי את מרגישה שאין סיבה לקום מהמיטה ולדאוג לעצמך \ לטפח את עצמך, כי קשה לך להיאבק בקשיים שמערים עלייך המצב הבריאותי. אולי את כועסת, או זועמת, על כך שכדור שאמור לפתור בעיה אחת יוצר אחרת (סכרת). ויכול להיות שהבעיות נערמות ופשוט נמאס לך, ולכן את לא מנסה לפתור את אלה שכן יש ביכולתך לפתור. נדמה, שמרוב בעיות את קורסת, מרימה ידיים.
האם יש מישהי שתוכל לעזור לך פיזית? להתקלח? לאכול? כי נשמע שאת מזניחה דברים חיוניים מרוב יאוש, מה שיכול לפגוע בך, בגוף ובהרגשה. ואם תתחזקי, אולי תצליחי להתרומם ולשבור את המעגל המרושע הזה של מחלה וחוסר תפקוד.

למעלה