הורים שלא מבינים את צרכיי

nike001

New member
הורים שלא מבינים את צרכיי

נכון שאמא מסייעת לי להתעורר ביום כדי להגיע לעבודה - כל הכבוד, אבל מה עם הבנה לשאר הדברים?
לזה שקשה לי לנקות ולסדר את החדר - למה לא מוכנה שאביא מנקה בתשלום? מרעיפה עליי קשיים רבים ובגלל שאין חדר נקי לא מסכימה לי להביא אופניים והליכון! הגוף שלי מ-ז--ד-ק-ן! ספורט שומר על גוף צעיר ומשפר אותו. מה יהיה כשאזדקן מעט ואפסיק לעבוד מדיכאון בגלל המראה רק אז היא תקלוט את הנזק שהיא עושה לי?!

אני לא חובב כל מיני סוגי ספורט אבל מאוד חובב אירובי והליכה בשכונה (שקשה בחורף בקור ובקיץ מסתובבים לפעמים כלבים שמפחידים אותי ועם הליכון יש תוצאות טובות יותר) לא משתווה לאופניים והליכון שזה הספורט הכי מועדף עליי וגם הכי אוהב את התוצאות שלו - שזה גוף דקיק ופחות מתחבר לנפח של אימוני כוח. אוהב נפח במידה לא טו מאצ'.

האישה הזאת הרסנית!!!
היא לא קיבלה את ערצתי המטורפת בצעירותי לבריטני ספירס ואמרה שעשיתי ממנה אלוהים ומבחינה היא גויה (דתיה קיצונית בלי הרבה שכל)
היא לא קיבלה בהמשך את הנטיה המינית ועשתה לי חיים קשים סביב זה (תפילות. רבנים. איומים. הוציאה את התסכולים עליי ועוד) לא מספיק ההומופוביה הרבה שחוויתי גם אז בצעירותי מהסביבה גם בבית ספגתי את זה.

היא עושה לי חיים קשים!!!

ומעבר לזה 2 ההורים עשו לי חיים קשים עוד מילדות ולא רוצה להכנס לזה ולשתף. גם אבא..

ולכל החכמים: לא, אני לא יכול להשכיר דירה כרגע.
למה לא יכולים להבין את הקושי שלי וללכת לקראתי? למה היא לא מוכנה לעזור לי בניקיון בתשלום? למה היא מרעיפה עליי קשים ודורשת ממני כספים יותר מקרוב ל-1000 שקל שהיא מקבלת ממני כל חודש? ולמה בגיל 18 הם גנבו לי את כל כספי הקצבה למשך שנה? למה הם בעיקר ביקורתיים ורואים בחסרונתיי?

אני לא אדם רגיל, אני עבדתי 5 שנים בעבודה מוגנת בשכר עוני של 8 שקל לשעה! לקח לי זמן עד שהתקדמתי. למה לא מבינים את הקושי שלי ומוסיפים לי קושי שגם ככה קשה לי?! אוף.

אני מבין את חומרת ההזדקנות
אם לבן אדם בן 35 להסתכל במראה ולראות אדם בן 35 יהיה איך שהוא מקובל עליו - לי זה טרוואמה נוראית שיכולה להביא גם להתאבדות!!! אנשים לא מבינים או לא רוצים להבין אותי. היחיד בפורום שמבין אותי ונדמה לי שאני היחיד בפורום שמבין אותו הוא בן אדם שכתב פה המון בעבר וכבר לא כותב פה כי הוא לא רואה טעם. הוא מדהים ואני מודה לה' שזכיתי להכיר אותו.

אגב, למי שתוהה, אני לא בן 35, אני עדיין מתחת לגיל 30 אבל יש לי פחדים. נראה לי שיש לי הפרעת גוף דיסמורפית.

https://he.wikipedia.org/wiki/הפרעת_גוף_דיסמורפית

nike001

New member
אם לא היה ברור

אני מוכן לשלם שינקו לי את החדר.
היא לא מוכנה שאביא מנקה אז ביקשתי מאחותי בתשלום שגם לא רוצה כנראה כי הבלאגן גדול. אז אמא מציעה תשלום גבוה יותר בשבילה - האישה הזאת לא מבינה שזה שהתחלתי לעבוד לא אומר שאני צריך לממן אותה ואת המשפחה - אני רק בתחילת הדרך ובונה את עצמי. חוצפנית. גם אם יום אחד אהיה עשיר לא בטוח שארצה לתת לה על כל העוגמת נפש שעושה לי. היא כל הזמן מבקשת ממני כספים מגעילה שכמותה ... יש לי בת דודה שגרה אצל אמא שלה והיא בערך בת גילי - אני כמעט בטוח שלא דורשת כספים מבתה. גם אנשים עם בעיות כלכליות לא צריכים ליפול על הילדים שלהם.
&nbsp
היא גם אישה מעצבנת צורחת צועקת ומדברת המון דברי שטויות בלי הרבה שכל והבעיה לא בי אלא בה היא ובעלה לא יודעים לגדל ילדים לא פלא שאחיותיי הקטנות לפעמים מקללות אותה ומתנהגות בצורה מסוימת זה החינוך הלקוי. רק אחות אחת יצאה שפויה ולמזלה גם הצליחה לברוח מהבית בזמן. השאר עוד קטנות , לפני שישרטו...

nike001

New member
אני גם חושב שאני שונה מהרבה אנשים

הרבה אנשים רואים באוכל מהיר כמזון משמין
אני גם רואה שזה משמין אבל אני גם מודע לזה שזה אוכל מזקין! שלא משנה מה תמרחו על הפנים זה יזקין אתכם (לצערי שנתיים אכלתי מזה ותפסתי את עצמי בידיים אחרי ההזדקנות בגוף ועכשיו משתדל לאכול בריא. היה לי מודעות אבל נשאבתי לתוך לופ בגלל סביבה לא בריאה סביבי שהשפיעה עליי)
&nbsp
אנשים רואים כספורט משהו שתורם להרזיה וחיטוב
אני גם רואה את זה
אבל אני גם רואה שפעילות אירובית טובה היא אנטי איג'ינג מעולה לגוף!!!
&nbsp
אני רואה עוד נקודות ...
ואולי יש עוד רבים שרואים כמוני, אני פשוט רואה המון שלא מודעים לזה...

nike001

New member
אני רואה גם

אנשים רואים שמתח מביא להם הרגשה לא טובה
אני גם רואה את זה
אבל אני רואה שמתח הוא גם משהו שמזקין! (קראתי על זה)
&nbsp
והבית שאני גר בו הוא פצצת מתח... בעיקר מאמא...

nike001

New member
ו...

עמוק בליבי אני אוהב אותה
אבל היא משגעת את השכל! חופרת, צועקת, לא מקבלת הרבה דברים בי, חוסמת ומעיקה...

nike001

New member
היא גם

לא מכבדת את הפרטיות שלי
כל יום חופרת לי לקנות ממנה משהו ואני לא רוצה כרגע
ואני אומר לה שאני לא מעוניין לשמוע את זה והיא בכל זאת מדברת בלי הפסקה על זה ואני אומר לי די תסתמי עופי אני רוצה שקט והיא לא מרפה אין לה גבולות חוצפנית!!!
&nbsp
כל בוקר אם בא לה חופרת ומדברת עליי ואני רוצה שקט שתסתום לא סותמת ואני צורח עליה רק שתשתוק כבר!!
&nbsp
היא סיפרה למשפחה עליי דברים לא נעימים, לא מכבדת את הפרטיות שלי ובכללי אישה פרימיטיבית וקשה ומעיקה
וזה לא משהו שאני מדמיין: ידידות שלי ש"זכו" לשמוע אותה משוחחת איתן בטלפון חיזקו את טענותיי שהיא אישה קשה...
&nbsp
ועמוק בליבי אני אוהב אותה בעיקר כי אני זוכר גם אהבה ממנה שקיבלתי המון בילדות בזמן שאבא היה אדם חרא אליי (עד היום), אבל כשגדלתי ההתנהגות שלה נהייתה בלתי נסבלת אליי. והיא עושה דברים מאהבה בשבילי וכמובן שרוצה לטובתי (לפי דעתה, לא מוכנה לקבל דברים שאני אוהב ששונים ממנה), אבל איך אומרים? הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות.
&nbsp
מדברת איתי על כיבוד אב ואם לאריכות ימים
ומדברת על ההתנהגות שלי להוריי שה' יעניש אותי
מה היא חושבת שהיא תתנהג בצורה דוחה ומגעילה ובגלל שכתוב בתורה לכבד את ההורים אז זה מקנה לה זכות להתנהג כמו פסיכופתית ומה שכתוב בתורה זה יתן לה חסינות? לא, שלא תשגע אותי... מעצבנת.
&nbsp
גם כפיה דתית עשתה לי בעבר
זרקה לי את הספרים שלי ושמה כמויות עצומות של ספרי דת בחדר
והדליקה לי בטלוויזיה ערוץ הידברות כל ערב
&nbsp
מעצבנת. כופה על אנשים דברים. מגעילה. יש דרך להעביר מסר, לא בכוח... פרימטיבית משוגעת.

nike001

New member
אוף

זה עצוב לי לפגוע באמא שלי
אבל גם אחרי שצורחים עליה שתהייה בשקט לוקח זמן לקלוט שאני רוצה שקט..
לא ישנתי בלילה ואני עייף וטרוד ודואג בעניינים שלי
והיא על הבוקר אחרי לילה של שינה שלה מתחילה לשאול אותי מלא שאלות ולדבר איתי ואני אומר לה אני עייף בבוקר אני רוצה שקט ושוב היא מתפרצת אין לה גבולות אין לה ריסון ממשיכה להפוך ואני פשוט צורח שתהייה בשקט כבר והיא נפגעת אבל מה אני אעשה היא לא מכבדת את הבקשה שלי שאני רוצה קצת שקט בבוקר לא ישנתי ואני עייף וטרוד.
&nbsp
גם באשפוז יום המטפלים הבחינו שיש לה קושי בריסון ולא רק הם בעוד מקומות..
זה בלתי נסבל ומעיק ועצוב לי שזה מגיע למצב כזה אבל היא פשוט לא מכבדת רצונות של אנשים שזה כבר מגיע למצב שצריך להתפרץ עליה וגם אז היא ממשיכה לדבר. הפעם היא שתקה למשך זמן ואז התחילה לדבר ואמרה כמה שהיא לא מרוצה ממני והיא לא רוצה להיות אמא שלי ולא רוצה שאני אהיה הבן שלה.. סימן ברור לפגיעה וזה עצוב לי שזה הגיע לי למצב כזה ואמרתי לה אבל לפעמים נדמה שאני מדבר לעצמי אנשים פשוט לא קולטים מסבירים בהתחלה יפה והיא לא מבינה... ובבקשה די אני רוצה שקט היא כל יום מדברת איתי על אותו נושא בוקר, צהריים, לילה וערב במשך תקופה ארוכה גם ימים ושנים כשהנושאים משתנים אבל יש עיקבות לגבי כל נושא שהיא חופרת עליו ימים ולילות וזה מעיק ורוצה פשוט שקט לא רוצה לדבר על זה והיא לא מבינה את זה וממשיכה להעיק ולשבת על הורידים... אוף.

nike001

New member
אני רוצה ללכת לבקש ממנה סליחה אבל משהו חוסם אותי

אני רוצה ללכת אליה לבקש סליחה
סך הכל היא בן אדם ורוצה בטובתי
הכוונות שלה טהורות אבל הדרך שלה בלתי נסבלת
וחוצה את הגבולות והכבוד.
&nbsp
אני רוצה לבקש סליחה
ולא יודע אם הסיטואציה מביכה אותי
או האגו שלי
או לבקש סליחה בגלל שהחיים הם קארמה אבל שוב משהו חוסם אותי
אני יודע שהיא נפגעה ממני
אני יודע שהיא רוצה לטובתי
אבל הדרך שלה פשוט בלתי נסבלת ומורידה את איכות החיים ורמת האושר.
&nbsp
סיוט לגור בבית ההורים.
בטיפול אנחנו מדברים על הפחד בתת מודע של מה שמפחיד אותי לעזוב את בית ההורים ולא רק הדבר החיצוני כמו 'אין מי שיעיר אותי בבוקר' כי פעם זה היה דבר אחר.
&nbsp
לא קל להיות אני.. ולחיות כאן גם.

nike001

New member
ואחרי כל הסיוט כאן

אני צריך לצאת יום יום לבחוץ
ולהתמודד עם אנשים שבימים מסוימים נחמדים ובימים מסוימים...
לא כי אני ממש רוצה לתקשר איתם או כי הם כאלה מעניינים (חלקם כן) - פשוט זה חלק מהעבודה ואני מאוד אוהב לתקשר איתם זה כיף לי אבל לפעמים,, מה לעשות, אני לא כל יום נראה רענן והתגובות הם בהתאם ותגובות של יחס פחות נעים קשות לי אבל למדתי להתמודד עם זה.
&nbsp
ופתאום עובר לי המחשבה בראש על אותם גברים שרוצים להפגש והפחדים שלי
כמו שידידה מהפורום אמרה לי 'לך תהנה'
אבל משהו חוסם
כולי חסימות אוף...
&nbsp
מתוסבך. שרטו לי ת'חיים...
אוף.
&nbsp
ושוב לא רוצה שהיא תהייה פגועה ממני
רוצה לבקש סליחה
ושוב הדרך שלה בלתי נסבלת וכשמסבירים היא לא קולטת מהר.
&nbsp
אוף..

nike001

New member
סתרתי את עצמי בהודעה למעלה - זה מהעייפות- לא ישנתי המון זמן

סתירה לגבי אוהב\לא אוהב לתקשר.
בגדול אוהב אבל זה תלוי ביחס אליי באותו יום. לפעמים זה בגלל שאני לא רענן ולפעמים זה גם תלוי מה אני מצליח להקרין וזה משהו שמישהו צריך להסביר לי איך לעבוד עליו.
לא ישנתי כי רציתי לצאת להליכה
בגלל הבטן
ואז הגיע 4 בבוקר
ואז הגיעו הפחדים שיקרה משהו לא טוב להסתובב בשעה כזאת (כלבים\מחבלים)
נשארתי עד לבוקר לצאת להליכה
ואז הגיעה עוד יותר עייפות וגם הגיעה השמש והחום המעיק להליכה בשעות כאלו
שוחחתי בטלפון עם ידידתי המקסימה והמשכתי לגלוש באינטרנט לחקור דברים שיוכלו לסייע לי... ועכשיו מקווה לישון.

למעלה