לעלות למעלה

בריטוש

New member
לעלות למעלה

אני בוחרת לשתף דוקא פוסט ממקום חיובי של עליה וצמיחה, הרבה זמן אני יודעת שאני זקוקה לטיפול פסיכולוגי אבל זה לא מסתדר לי. לא יודעת למי ללכת, כולם נורא יקרים או שאין להם מקום למטופלים חדשים. או שהם בכלל לא עונים. אבל אני מרגישה שאני מספיק חזקה ויכולה לנסות להתמודד לבד. בשביל להיות בריא ושמח צריך ללכת לישון בשעות הגיוניות, לישון לא פחות מ 8 שעות. לאכול בריא, לעשות כושר, לטפח את המראה, לקרוא ספרים, לצפות בסרט טוב, לעשות הליכה, מפגש עם חברה טובה או בילוי. החיים באמת יפים אם רק נסתכל עליהם בזוית העיין הנכונה. והכל בראש, מה שפוגע בנו זה רק מחשבות שליליות בראש, פחדים שאנחנו מכניסים לעצמנו. אני יכולה להיות הפסיכולוגית של עצמי. לבחור לעלות ולצמוח. לנבול או לפרוח זו בחירה שלנו..הרגשת הבדידות, השעמום וחוסר הכוחות הנפשיים שלי נובעים רק מחוסר שינה, מחשבות מיותרות ופולשניות על דברים מיותרים. או רגשנות היתר או אדישות היתר שלי...אני רוצה להתמקד בדברים שעושים לי טוב....לסלק מה שעושה לא טוב...

שלום

אדם מכיר הכי טוב את עצמו ולכן יוכל הכי טוב מכולם לעזור לעצמו, וצריך קודם כל לנסות לעזור לעצמנו ורק אחר כך לבקש עזרה מאחרים. כדאי להתחשב בעצות של אנשים חכמים שיודעים לעזור, אבל ההחלטה הסופית שלנו .
&nbsp

בריטוש

New member
תודה רבה על התגובה

נכון אמרת, אצלי זה בא בתקופות... שלפעמים מחשבות על העבר מטלטלות אותי נפשית, זה בא והולך...כמובן שזה טוב לשתף בנאדם מקצועי שיוכל לעזור לי להבין מה קורה/קרה לי כדי להגיע לנבכי הנפש ולטפל בבעיה... העניין הוא שאין לי כוחות לחפש עכשיו פסיכולוגית. התקשרתי אתמול לכמה מספרים של פסיכולוגים מעיר מגוריי אף אחד לא עונה, רק אחת ענתה ואין לה מקום למטופלים חדשים. וגם השאלה אם יש פסיכולוג שלא עושק את הבנאדם... הם נורא יקרים...זה מביא אותי למצב להגיד לעצמי אם אין אני לי.. מי לי...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
העוצמות שבתוכך..

בריטוש יקרה,
שמחתי מאוד לקרא פוסט כה חיובי מלא בחיוביות ותקווה ..
מילותייך רגשו אותי מאוד, נשמע שמצאת את ה"מתכון" המתאים לך על מנת לעלות על דרך המלך, מצאת את הכוחות הללו בתוכך ואין זה כלל מובן מאליו..
התחלת לאכול בריא, את ישנה מעל 8 שעות בלילה, מבלה, פוגשת חברות, מעסיקה את עצמך בפעילויות אשר גורמות לך להנראה ועוד..
בחרת לצמוח מתוך הקושי בדרכך שלך, בחרת לפרוח ולהתפתח והתחלת להתמקד בדברים הטובים - כל אלה דברים מעצימים ואת יכולה להיות מאוד גאה בעצמך..
נשמח אם תמשיכי לשתף אותנו כאן בתהליך הנפלא שאת עוברת, בלבטים, בהצלחות ואולי גם בקשיים שעלולים לצוץ בדרך..
השיתוף הינו המפתח להצלחה..

מחבקת אותך בחיבוק מלא חיזוקים ,

מתנדבת סה"ר.

בריטוש

New member
מתנדבת סה"ר היקרה

תודה ענקית על המילים המפרגנות והמחזקות, את מרגשת ומקסימה. כייף לשתף ולקבל תגובות כ"כ מרוממות ומחזקות. אתם פשוט עושים פה עבודת קודש ואין זה מובן מאליו. שתהיה שבת מבורכת ונעימה לכולנו

למעלה