טרגר

טרגר

לאנוס ילד קטן מכיתה א עד אמצע ג ולהאשים אותו שהוא משדר ככה שהוא חריג לכן מגיע לו , איזה מנהלת טיפשה , איך אפשר לומר דבר כזה , הם התעללו בי מינית ,שנים כל יום לקחו אותי לאיזה מקום חשוך ועלו עלי
בתורות והיה כואג והם צחקו ובכיתי פעם אחת ומאז לא , כי אסור להראות חולשה לפסכופת כי זה מגביר לו את היצר , ואבחנו אותי פוסט טראומה מורכבת קשה , איך הם יכלו

לאשים ילד קטן בכיתה א באונס שעבר אין לה לב , אני רוצה שיאנסו אותי , זה נראה לה הגיוני , ולא ענשו אותם לא עשו כלום . איזה מדינה מחרבנת וחוק מחרבן , אמא עשתה הכל כדי שיפטרו אותה וזה קרה אבל הפצע בלב , אני זוכר בתור ילד הולך לטיפולים ומנסה תמיד להראות חכם כי רק אמרו שאני אדיוט ולא אצא ממני כלום , זה רוע לב אני לקוי לימדה אני לא טיפש , עד שאבחנו אותי כמחונן על ויצא לי במבחנים מנת משכל מאוד מאוד גבוהה המאבחנת אמרנ

שלא ראתה דברים כאלו , אבל כל הזמן אמרו מגיע לי , האונס , הברינות , לקחו נעצים ושמו לי גקצה והכרחו אותי לשבת אליהם כל השיעור , דפקו לי את הראש בשירותים והרדו את המים , מה לא עשו לי , ושאני החזרתי אמרו א י אלים ומסוכן והפרעות התנהגות קשות , עולם בית זונות אבא צודק , אין לי זכרונות מהילדות יש לי דסצאוציה גם לאבי ככה , לא יודע אולי מגיע לי לא יודע ..

שלום

לפעמים העולם לא הוגן, אז צריך להילחם. השתדל להתלונן במוסדות הנכונים על המתעללים בך ולהחזיר את הצדק. אולי גם המנהלת תיענש. ייתכן שבכלל לא ממש האמינו לך שאנסו אותך כי לא ראו סימנים.
&nbsp

יכול להיות

אבל למשל גם אנשים בכלא שעוברים דברים כאלו לא רואים אליהם סימינים כי התוקף יודע איך לתקוף , ככה לפחות אני מבין ,וגם אני דווחתי רק אחרי הרבה זמן , ולא בדקו אותי בכלל , וגם התביישתי לומר אונס אז אמרתי רק שנגעו בי וכו , אני מבין מה אתה אומר אבח עדיין יש חוסר צדק בעיני וכן היה לי נזק באיבר מין וכל הזמן השתנצי אבל לא מספיק כדי להוכיח לגמרי אולי , והנהלת לא הכעידה היא אמרה שלא יתפלאו שזה קורה כי אנע חריג אז מגיע לי , זה מעליב לא צריך לדבר ככה בעיני , זהו תודה עח התגובה.

תשובה

היה חשוב מאד שתגיד את השם המדויק: אנסו אותך. אחרת לא יכלו להבין. אני לא יודע מה היו מניעי המנהלת לדבר אליך ככה, אבל אם רק אמרת שנגעו בך אולי לא הבינה ולכן לא טיפלה וחבל. אל תתבייש להתלונן, לטפל בענייניך ולשמור על זכויותיך.
&nbsp

כן אבל התביישתי

והיית ילד קטן ולא יודע אם הבנתי מזה אונס, הרבה מאוד נפגעי
פגעיה מינית לא מספרים בגלל הבושה והאשמה , קשה להסביר את זב למי שלא עבר את זה ...

אבל היא ידעה מה קרה והיא עדיין האשימה אותי היא ידעה בוודאות והודתה ואמרה שמגיע לי כי אני משדר ככה וגורם לזה
לקרות לא סתם פטרו אותה מעבודה , אז כן היה צדק אך חלקי

אז צריך להילחם

כדי לעשות צדק. אבל אתה לא צריך להתבייש לספר, אם מזיקים לך חשוב שתספר בדיוק מה נעשה לך.
&nbsp

ולא חובה לראות סימנים

למשל יש כאלו שעטשים מין אנאלי ואין סימנים שטם סימן הכל קשור בעוצמה וגם זה יכול להחלם לבד , לא יודע אנע זוכר שהיה וככה אני חולם אז אין לי מושג , אבל יודע שזה מאטד משפיע עלי ואני פוסט טראומה מורכבת שזה די מוכיח שכן עברתי טראומה ופגעיה

התקווה8

New member
כואב

מה שעברת, אנשים התאכזרו אליך כולל המערכת בה היית, ממש לא מגיע לך כל זה, עולם קשה ואנשים רעים רבים יש בו... אבל אין מה לעשות חייבים להיות חזקים ולהמשיך הלאה לחיות ולא לתת לאכזריות של אחרים להפיל אותך לקרשים...הלוואי שתהיה לך מעט שלוות נפש בחייך

לא אתה לא אשם

עברת דברים נוראיים ואני בטוחה שכתבת אותם בשיא התמצות.
בלתי נתפס כמה רוע יש ביצורים חסרי הנשמה האלו.

עברו הרבה שנים, עברת טיפולים על פי מה שכתבת. הם לא יצליחו להשכיח את זה ממך, אבל הם כן צריכים לעזור לך לבנות את עצמך כדי שתוכל למצוא נתיב לחיוב בו למרות כל מה שעבר עליך. אחרת תקרוס.
אם לא מצאת את המטפל המתאים לזה, אולי כדאי לנסות לחפש מישהו אחר מומלץ יותר?
ישנן עמותות אשר מתמחות בילדים שעברו תקיפות מיניות ובריונות. אני משוכנעת שיש להם אנשי מקצוע שמתמחים בסוגיות האלו.

חיבוק גדול גדול!

למעלה