עושה שטויות או ההפך

עושה שטויות או ההפך

נמאס לי להרגיש זומבי, נמאס לי האפאטיות.
נמאס לי להשמין, נמאס לי להרגיש ליד.
לפני שבוע וחצי הפסקתי אתם, בתקווה לחזור לעצמי.
הם הרגישו לי רעל בתוך הדם, ממלאי ורידים בדברים אחרים, שהם לא הדם שלי. מרוקני מחשבות.
אולי פתאום הפסיקו התקפי החרדה, אולי זה שמר על המצב רוח שלי "יציב". אז לא הצלחתי לבכות מספיק. ולא הצלחתי לצחוק מספיק.
קראתי את ההודעות שלכם, ולא יכולתי להגיב. לא ידעתי כלום פתאום.
בהדרגה מחושבת הפסקתי לקחת אותם.
וכבר שלושה ימים שאני מרגישה "נקייה". ומבולבלת. אבל מתחילה להרגיש.
מחכה שהם יצאו לי לגמרי מהדם. לא יכולה, לא רוצה, לא מרגישה, לא אוהבת.
לא הגיוני שהמוח שלי מעוות עד כדי כך שהוא צריך את הכדורים האלה.
אני לא חולה, זה לא כמו סכרת ולא כמו שום מחלה אחרת שדורשת כדורים.
העולם אולי זקוק לכדורים כדי להיות מקום מספיק טוב להכיל אותי. אני לא. אני לא חולה, אני סבלתי. אני תוצאה של חיי. ואם חיי דורשים כדורים, אני מוותרת. על הכדורים, ואם צריך גם על חיי.
רוצה שהם יעברו כבר לגמרי, שיחזרו לי הכוחות, או להתאפס או להתאבד. הרופאים הצליחו לשבש אותי מספיק, אני לא בטוחה ברצון שלי להתאבד. בטוחה בחוסר החשק לחיות. חוסר היכולת, הכוח.
צריכה את הרופאים עד שיאשרו לי את הקצבה, והזמן לא עובר. שמה מסכה. "כן לוקחת" כשבעצם אני לא. מה אכפת להם.
צוברת את הכדורים במגירה, מפחדת שמישהו ימצא. צריכה מקום טוב יותר להחבאה..
אבל כדורים לא יהרגו אותי. כבר הבנתי את זה. אבל יש סוג של כדורים שאתם לא ניסיתי עדיין. חוזרות המחשבות?
לא בטוח. בטוח שלא חוזר הרצון לשוב לחיים. לעבוד, לעשות, להתערבב. ניסיתי מספיק, זה מעייף, זה קשה ואצלי לא עובד.
אז אולי אני דפוקה, ואולי פשוט נדפקתי. וכל מה שיעשו בשבילי עכשיו כבר לא יעזור. לא ישנה את 30 שנות חיי פתאום.
לא נרדמת, לא חושבת, קצת מהרהרת, ומוצאת את עצמי שוב פה כותבת...
מבולבלת, מחפשת, מה לעשות עם עצמי. אוף, הזמן לא עובר!

לילה טוב, אני מקווה.

משה057

New member
העולם אולי זקוק לכדורים כדי להיות מקום מספיק טוב להכיל אותי

מדויק.
מאחל לך בהצלחה מכל הלב.

שלום

מסוכן להפסיק כדורים על דעת עצמך, אפשר לחלות מזה ולהתאשפז. הייתי אולי מציע שתנסי לחיות בריא ונכון, תאכלי אוכל טבעי ובריא כמו פירות וירקות, תעשי פעילות גופנית, תעבדי ותישני מסודר. אולי אז תרגישי יותר טוב.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לקחת עוד צעד

עליסה היקרה,
אני שומעת כמה היית חסר אונים, כי הכדורים גרמו לכך שאת מרגישה זרה בגוף של עצמך. כאילו את עברת דירה ובגוף שלך נשארה זרה. אמנם עם הכדורים הגיעו גם בונוסים- התקפי החרדה ומצב הרוח כבר לא היו אותו דבר. אבל גם החיים שלך כבר לא היו אותם חיים. יחד עם האור, הגיע גם הרבה חושך. ויכול להיות שהחושך השאיר אותך אבודה בתוכו.
אני מבינה שאת פוחדת לנסות סוג אחר של כדורים, מחשש שיחד איתם יחזרו הסימפטומים החונקים ואולי גם ייעלמו להן המחשבות, כלא היו. נראה שאת כבר מיואשת מלנסות לקחת צעדים לקראת חזרה לחיים... שאת מרגישה כאילו עבורך רצון לחיים הוא מעבר להישג יד.
יקרה, יכול להיות שאם תנסי כדורים אחרים, תופעות הלוואי שלהם יהיו פחות משמעותיות ויחד עם זאת, ישמרו גם התוצאות הרצויות יותר שלהם. יתכן שתוכלי בדרך זו למצוא כדורים שמתאימים לך יותר ואולי לחוות גם שיפור מסוים, גם אם הדרגתי. יש להם פוטנציאל לסייע יותר ולהזיק פחות. לשפוך מעט אור לתוך החושך...
לבינתיים אנחנו פה איתך, דואגים לך כל הדרך, בצעד הקודם וגם בצעד הבא...

שולחת חיבוק חם,
שלך,
מתנדבת סה"ר.

את חושבת?

כי לי נראה שנה שעליסה מתארת זו לא "תופעת לוואי" של כדור מסויים, שכדור אחר עשוי לגרום פחות; אלא את ה"תופעה הראשית" של הכדור, של כל הכדורים, המטרה שבשבילה נוטלים אותם -- אלחוש. הכדורים הפסיכיאטריים מתערבים באופן העברת המידע המוח, כך שהיא מפסיקה לשקף את המתרחש בנפש. האדם שרגשותיו הפכו כעת מתווכי-כימיקלים לא ירגיש כאב בלהט, כי לא ירגיש בלהט. כלום. לא רע ולא טוב. כמו שאין אנטיביוטיקה שהורגת רק "חיידקים רעים" ומשאירה בחיים "חידקים טובים" - היא פשוט מחסלת את כל אוכלוסיית החיידקים. כך האנטי-אמוטיקה מחסלת את כל אוכלוסיית הרגשות. זו לא תופעת לוואי, זה מה שהכדורים האלה עושים - מקהים. ממסכים
אולי זה הכרחי לתקופה מסויימת, אבל מה שבטוח (בעיני ) - שהתשובה היא לא להפנות אותה לכדורים אחרים...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
היי שחר

כן, אני מבינה למה את מתכוונת במה שכתבת. תחום התרופות הוא אכן מורכב מאוד. הכוונה במה שכתבתי לעליסה הייתה לעודד את אותה לפנות צוות שמטפל בה ולשתף אותם בקשיים בטיפול, בתקווה שיוכלו לתת לה מענה הולם יותר.
המשך יום טוב ונעים

שלך ,
מתנדבת סה"ר.

למעלה