פשוט כותבת

11abcdefg

New member
פשוט כותבת

אז קשה
אז עצוב
עברו שניים מהאירועים הלא פשוטים שצפויים בחודש הקרוב
ככה יעברו גם השאר, הייתי שמחה שזה יקרה כבר, אבל יקח עוד קצת זמן, הרי גם החודש בסוף יגמר.
קשה לי מאוד, עצוב לי מאוד, בודד לי מאוד.
אבל לא בא לי להשבר, לא בא לי לוותר.
יהיה יותר טוב, יהיה, כי ככה החלטתי וכי חייב להיות.
אין לי מושג איך, אין לי מושג איך לעשות את זה, באמת שאין לי שמץ.
אבל חייב להיות.
כי לא יכול להיות אחרת.
אבל עכשיו, עכשיו קשה.

שלום

בעולם יש הרבה דברים טובים, ולכן הרבה פעמים הרע מתחלף בטוב בעתיד. לאדם יש הרבה כוחות לשפר את מצבו. האמיני בעצמך ופעלי לשיפור איכות החיים שלך. למדי מטעויות העבר והתרכזי בעתיד, חפשי דרכים ומגמות.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לבד וביחד

Abcdefg היקרה,
אני שומעת את הקושי הרב שבו את נמצאת, ויחד עם זאת את התקווה לשינוי לטובה, ואת הנחישות שלך, שממריצה אותך שלא לוותר. אינך מפרטת אילו אירועים לא פשוטים עברו, ואני מנחשת שהחג הוא אחד מהם. את מתארת עצב ובדידות, שמקשים עלייך את היום-יום, ונדמה שבגלל רגשות אלה את מסתכלת אל סוף החודש כעל אופק רחוק, שאת כבר רוצה לחצות אותו. אינני יודעת אילו עוד אירועים עומדים בפנייך בחודש זה, שאת כבר מצפה שיהיו מאחורייך. אולם אני מרגישה שאת מגייסת את כל כוחותייך כדי להביט קדימה והלאה, לראות את השחר הורוד שמפציע לאחר כל קושי וקושי.
כוח העמידה שלך בהחלט מעורר השראה. יחד עם זאת אני מזמינה אותך לצ'ט שלנו כדי לפרוק משהו מהקשיים והבדידות שאת חווה, כדרך נוספת כדי לתעל את העצב ואולי להגיע להקלה רגשית כלשהי גם בתוך האירועים, גם לפני שהחודש נגמר. השיתוף שלך בפורום מראה שת מודעת לכך שכוח והיעזרות אינם סותרים זה את זה, ואני מזמינה אותך להמשיך לשתף ולהיעזר, גם בפורום.
שולחת לך חיבוק חם,
מתנדבת סה"ר.
www.sahar.org.il

11abcdefg

New member
סתם

כל כך מתחשק לכתוב, לשפוך את הלב בכתב, להוציא כל מה שמציק ומעיק, אבל המילים לא באות.
גם הכתיבה הזאת לחלל ריק, בפורום, שמזכיר דברים שליליים וכשאין תגובות (טוב מה אפשר לצפות)…..
כבדה עלי...בהחלט כבדה עלי..,
קשה בטירוף, מגיעה למצב של חוסר אונים ותסכול מאוד חזקים.
ואסור לי להשבר, פשוט אסור לי.
כי חייב להיות טוב יותר, פשוט חייב.
הקטע שאין לי מושג איך עושים את הטוב הזה, איך בכלל עושים משהו.
אבל כל עוד חיה, צריכה לקוות וצריכה לנסות.
רק לא יודעת מה ולא יודעת איך.
ושוב כתבתי ללא שום הגיון, טוב מה זה משנה, במילא זה זמני.

רק רציתי להגיד

שקראתי ואני כאן, ואם בא לך להוציא עוד אני אקרא, ואם יהיה לי מה לכתוב לך גם אכתוב, אז זה לא יהיה חלל ריק. מקווה שהטוב שלך יבוא בזמן הכי טוב שיכול להיות, ושתחזיקי מעמד.

למעלה