פסח

• פותח הנושא b88
  • פורסם בתאריך

b88

New member
פסח

אני בליל הסדר לבד בבית, זה בדיוק מה שאני רוצה, אין כח לשבת בשולחן עם ההורים או אנשים, כי אני ממילא לא מתחבר לאנשים כל כך, וגם אני אוכל רק פעם ביום כי יש בעיה של הרגשת מלאות כל היממה, אז רוב הסיכויים שלא אהיה רעב בדיוק בזמן הערב, ולא אוכל לאכול, וגם ככה אוכל לא מעניין אותי כל כך. ההורים בחו"ל.
זה פשוט עוד יום בשבילי, כמו כל יום, אין לי בעיה עם זה, וגם לא מקנא באנשים עם משפחה, כי אני לא מתחבר לזה ממילא, וגם בכללי אין לי קנאה, לא מקנא באנשים בכללי.
זהו, רק הסברתי את השוני שלי.
בטוח ש99% מהקוראים לא יאמינו לזה באמת שאין לי שום עצבות מהעניין, אבל כבר אמרתי אף פעם לא מבינים אותי, לכן לא טורח להסביר בדרך כלל.
חג שמח :)

חשוב לאכול היטב

כדי לשמור על הבריאות והחיים. ארוחת הבוקר הכי חשובה כי אז הקיבה ריקה, ויש לאכול 3 ארוחות מסודרות ביום. גם חשוב ליצור קשרי חיבה ואהבה עם אנשים, בעיקר עם המשפחה הקרובה. אפשר ליהנות מחגים אם רוצים, גם אם קשה.
&nbsp

מילקי91

New member
אהבתי את הגישה שלך

לעשות מה שאתה רוצה ,ולא להיכנע לתכתיבים.

תודה לך על הפוסט הזה , הוא מעודד .

מאמינה לך שאתה לא מקנא ולא מסכן כי אתה בוחר לעצמך

מה לעשות. אין גם מה לקנא ...

** מאד מעריכה אותך שאתה עושה מה שאתה רוצה.

גם אני לא הלכתי לאף מקום היום .. ו הפוסט שלך מאד

מעודד .. כי נכון לא צריך לקנא ולהרגיש מסכנים. זאת בחירה.

דווקא מאד הבנתי ומבינה על מה אתה מדבר .

לא יודעת האם אתה אוהב בע"ח .. כתבת שלאנשים אתה

לא מתחבר ואני מבינה את זה ..לי מאד כיף כרגע ובכלל עם

שני החתולים שלי ... וכפי שאמרת אולי יש אנשים שבעיניהם

זה עצוב,אבל זה הכי כיף להיות בחברת יצורים טהורים וטובים.

b88

New member
הלוואי יכולתי לאמץ חתול וארנב וכלב! !!!

כרגע לא יכול כי ההורים לא יסכימו וכרגע גר איתם

אהבה לחית מחמד

יכולה להיות מאד נעימה ונחמדה. אני מאד אוהב חתולים, ומאד הייתי רוצה לגדל חתול אבל בינתיים לא הצלחתי מסיבות שאעדיף לא לפרט. אני גם אוהב דגים אבל אמרו לי שזה שילוב לא טוב, כי החתול מן הסתם יאכל את הדגים.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
בחירות

לפעמים קשה לדמיין איך דבר שמאוד משמעותי לאחד, אינו משמעותי לאחר, למרות שכמובן מצב זה ייתכן. נשמע שבזמן שאתה משער שאחרים מפרשים את הסיטואציה כלא אמינה, אתה מרגיש עצמאות, בחירה חופשית, בחירה במה שעושה לך טוב, והעיקר שאתה שלם עם הבחירה, עם עצמך. אנחנו מאוד שמחים בשבילך, ומאחלים לך המשך בחירות שעושות לך טוב, שנכונות לך :)

חשבת איך קרה שבחרת להסביר הפעם את עצמך למרות שאתה מתאר שלרוב לא מבינים אותך ולכן אתה לא טורח להסביר בד"כ?

חג שמח לך, איש יקר

b88

New member
תודה רבה לך

לגבי מה ששאלת, סתם היה בא לי לכתוב את זה, לא מדובר פה במישהו שפונה אליי ואני צריך לטרוח להסביר לו את השוני שלי מאחרים, וגם אחרי שעה הוא לא יבין, פה אני סתם מפרסם פוסט. בגלל שכולם דיברו על עניין החגים אז היה בא לי גם לכתוב על העניין שבת שלום :)

למעלה