אין לי כוח

11abcdefg

New member
אין לי כוח

פשוט אין לי כוח להתמודדות הזו.
החיים קשים ברמה בלתי נסבלת והחודש הזה...
אין לי מושג איך אעבור אותו.
ה30 של סבתא, פסח, השנה של אבא, יום הולדת.
יותר מדי בשבילי, הרבה יותר מדי.
יודעת שגם זה יעבור, כי הכל עובר אבל זה בכלל לא מנחם.
קשה לי נורא.
האמת שלא נורא, קשה לי ברמות בלתי נסבלות.
הכי גרוע, שאין תקווה, באמת שאין תקווה.

11abcdefg

New member
לא שופטים אדם בייאושו

ואני כל כך בייאושי...
לא יודעת מה לעשות עם עצמי וכלכך קשה לי.
והייאוש חוגג.
אז עושה שטויות..וגם זה לא עוזר..

שלום

קשה להתמודד עם ייאוש, ויש 2 דרכים חלופיות: או לפעול באמונה כדי לשפר, או לנוח קצת ולהירגע ולאסוף כוחות ואחר כך לפעול. אם את מיואשת וקשה לך מדי לפעול עכשיו, אולי תוכלי לנוח קצת, לעסוק בדברים נעימים ומרגיעים ואחר כך לעשות מה שאפשר לשפר את מצבך.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שולחים לך חיזוקים

יקירה,
אני שומעת את המוצפות בשל רצף התמודדויות שלא נותן מנוח, אני שומעת את המותשות שלך, את התחושה שזה המון דברים כבדים לעכל, ואי אפשר לבלוע אותם... וגם הידיעה שבסופו של דבר דברים מתעכלים לא מקלה על כאב הבטן שהופך ונעשה בלתי נסבל...

ואולי גם יש חשיבות לאופן בו דברים מתעכלים, ולא רק לזה שהם מתעכלים בסוף, ולכן את מתקשה למצוא נחמה באותו סוף, באופן שצובע את ההתמודדות בייאוש שרק מוסיף לכובד המשקל שאת נושאת על כתפייך...

יש משהו בהתמודדויות עם חזיתות רבות ביחד, שבאמת מקשה על היכולת לעבד ולעכל, ואולי מה שניתן לעשות זה לפרק את ההתמודדות לגורמים קטנים שניתן ללעוס כך שיהיו נסבלים, לפרק את החודש לימים, ואפילו לשעות אם צריך...
הרבה ממה שקרה לך לאחרונה לא ניתן היה למניעה או לשליטה, וזו חוויה מאוד קשה ומציפה, ואולי מה שניתן לנסות לשלוט עליו זה האופן והדרך בו נעכל את הדברים...

כשהמנות קטנות והדרגתיות יש יותר סיכוי לעיכול, יותר סיכוי לראות מבעד למוצפות ולמותשות... אלו מונעות מאיתנו לזהות את הכוחות שלנו ואת האפשרויות העומדות לרשותנו...

ויחד עם זאת, חשוב להגיד שזה בסדר להגיד לעיתים שאנחנו עייפים, שדברים הם יותר מידי לנו, להגיד ולהניח ראש, ולנסות לנוח ולאגור כוחות מחודשים...

אנחנו מבקשים להיות פה איתך, לנסות ולהחזיק ביחד את העומס הזה, לנסות להפוך אותו לא רק לנסבל, אלא גם אולי למשהו שאפשר לצאת דרכו מעבדות לחירות...

שולחת חיבוק חם,
שמבקש פשוט להיות מקום לראש ולנשמה העייפים...
לתת להם מקום לנוח בו לרגע, להציע חיזוק שיאפשר לצאת מחדש למסע

שלום

החיים מתנה יפה שניתנה לעולם, ויש לנצלם היטב ובחוכמה. תמיד יש גם קשיים, אבל חשוב להבחין בטוב ולדעת ליהנות ממנו. חגים נועדו לשמח ולאפשר מנוחה מעמל השנה. כמעט תמיד יש תקווה, צריך לפעול בכוחות עצמנו כדי לשפר. אם מתו במשפחתך, אני מצטער לדעת ומקווה שהיו להם חיים טובים ושתתגברו על הצער. אובדן חיים הוא עצוב וקשה מאד גם בשביל המת וגם בשביל מכריו וקרוביו, אבל הוא חלק טבעי מהחיים ונאלצים לדעת להתמודד ולחיות אתו. לפחות שאתה תחיה היטב.

למעלה