מעניין למה זה צריך להיות ככה ?

מילקי91

New member
מעניין למה זה צריך להיות ככה ?

ונכון שיש נקודות אור ,אנשים פה ושם לא כולם רעים.
אבל למה החיים/הגורל מוביל למקומות לא טובים ?עם אנשים
מגעילים. כל דבר זה שיעור .אז מה השיעור בלשכת למקום עבודה חדש לפתח ציפיות .שהנה אולי דברים ישתפרו ולא להצליח.
וזה שמישהי רעה לכולם והיא מכשפה זה לא מעודד אותי.
לגלות שאוקיי זה לא אישי .(אבל חלק כן . )אז מה ?
אנשים אחרים לא חווים דברים כמוני.
לא עברו מה שאני עברתי .
בסופו של דבר גם היה מחשבה יוצרת מציאות .מההתחלה חשבתי שהיא תפטר אותי . ו פחדתי ממנה .
התעסקתי יותר בה וביחס שלה מאשר בעבודה עצמה וזה מה שקרה .
היא לא פיטרה אותי .למרות שלעולם לא אדע ....
לאנשים חזקים שלא רואים בעיניים חולשה,רגישות זה מעצבן אותם .הם לא מבינים את זה ,וחוסר ההבנה יוצר עצבים .
מה אני יעשה שיש לי חסכים בדמות סמכותית נשית ואז כאשר מישהי היא מאד ביקורתית אז זה ישר מזכיר ומעורר דברים.
ונכון שהיא רעה להרבה אנשים עדיין ..לחוות את הדברים האלה זה מאד לא נעים.

שלום

בכל מקום יש רעים, וצריך להתמודד אתם ולהיצמד לטובים ולנחמדים. עבודה חשוב לבצע מתוך מחויבות להתקדם ובאופן מנותק מרגש. אם תהיי עובדת טובה, המנהלת שלך תעריך אותך. אם תעבור על החוק ותעשה לך עוול אסור, תוכלי להתלונן עליה אבל אל תמהרי להתלונן על כל דבר פשוט שלא תפטר אותך.
&nbsp

סביר שרוב האנשים טובים

כי אחרת החברה הייתה מתמוטטת כבר מזמן. מי שטוב להרבה אנשים, הרבה טובים אליו בחזרה וזה כוחו.
&nbsp
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שיעורים

מילקי יקרה,
אני מבינה שאת מתוסכלת, כי הגעת למקום עבודה חדש, עם תקווה וציפיות להתחלה חדשה, במסגרתה דברים ישתפרו ויהיו טובים יותר... אבל מהר מאוד התקווה נעלמה כלא הייתה, כשפגשת שם מישהי שנראה שהשאירה אותך דרוכה ואיימה עלייך כל כך.
אני מתארת לעצמי שאת מרגישה דחוייה ולא מובנת, כי אנשים באמת לא מסוגלים לפרש את הרגשות שלך בצורה שהם יכולים באמת להבין...
וכנראה שזה נכון- שאנשים אחרים לא יכולים לראות את העולם דרך העיניים שלך, כי יש לך עבר שהוא חלק ממך... ויכול להיות העבר הזה גם גורם לך להגיב בצורה שונה מאיך שאנשים אחרים היו מגיבים לאותה סיטואציה. ואולי בעצם, כל אדם מביא את עצמו לעולם- ואם כולם היו מתנהגים בדיוק באותה צורה, אז היה לנו הרבה יותר משעמם בעולם...
מילקי שלנו, את מוזמנת להמשיך ולשתף בכל מה שעובר עלייך...
תדעי שאנחנו כאן איתך, תמיד...

שלך,
מתנדבת סה"ר.

מילקי91

New member
תודה רבה לכם פילוסוף וסהר

על התגובה .

העבודה הזאת היא כבר היסטוריה.

יותר מידי לחץ .

עם הפנים קדימה למצוא עבודה אחרת ובמקרה

הכי גרוע אחזור למקום הקודם.

יש במקום הקודם מישהי שמתה שאחזור לשם