זקוק למתנדב

• פותח הנושא b88
  • פורסם בתאריך

b88

New member
זקוק למתנדב

אני מעוניין לכרות את ראשי בעזרת גרזן, זקוק למתנדב, תודה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו פה איתך...

שלום איש יקר,

אני שומעת שאתה במצוקה קשה מנשוא, עד כדי כך שמוות, בצורה כה אלימה כלפי עצמך, נראה כפיתרון רצוי...
ויחד עם זאת, יש גם קול אחר, קול שמבקש עזרה, שקורא לנו להתגייס עבורך.. קול שמצליח אולי להבין שמוות הוא פיתרון נצחי שאין ממנו דרך חזרה.. קול שמקווה שיכול להיות אחרת... קול מיטיב...
איש יקר, אנחנו פה עבורך! מוכנים להקשיב, להתמודד יחד עם הסערה ולמצוא ביחד את גלגלי ההצלה..

אנחנו פה בפורום וניתן לשלוח לנו גם מסר אישי, ובערב נמצאים גם בצ'אט האישי והאנונימי שלנו בין תשע לחצות (http://[URL='http://www.sahar.org.il']www.sahar.org.il[/URL]/).

שולחת חיבוק חם לבנתיים...
מחכה לך ומבקשת שתיצור איתנו קשר, כדי לא להיות לבד אל מול המצוקה הזו...

b88

New member

אין לי תחביבים, אני 24 שעות עם הסמארטפון, ויש לי עייפות וכבידות בראש כבר 8 שנים, עשיתי בדיקות לא מצאו כלום.
אני לא נהנה מלשאוף אוויר צח, מלראות מקומות יפים, מלהיות בטבע, מלראות את השקיעה, מבחינתי זה כמו להיות בחדר.
אני לא מתמקד במחשבות שליליות, מתמקד בתחביבים שלי בסמארטפון, אין לי שנאה עצמית בכלל.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
עייפות...

איש יקר,

קודם כל שמחה לשמוע ממך...
אני שומעת שאתה מתוסכל כי אתה מרגיש לא מובן על ידי רופאים, שאתה מקבל עצות שלא מתאימות למה שנכון ומדוייק לך כמו ללכת לטבע ולהנות מהנוף ומהאוויר...
ובמקביל אני חושבת לעצמי כמה זה ודאי מתסכל להישאר עם עייפות וכאבים שאין להם הסבר ופיתרון.. אתה כותב שאתה מתעסק בפלאפון כל היום ושאינך מתמקד בשלילי ועם זאת אני שומעת שיש קול שאולי היה מבקש תחביבים אחרים? אולי היה מבקש אורח חיים אחר? האם משאלת המוות שביטאת היא למעשה משאלה לחיים אחרים?
כיצד אנחנו יכולים לעזור לך ?

שלך,
מתנדבת סה"ר

b88

New member
כן, מחפש תחביבים אחרים

כן, מחפש תחביבים אחרים, אבל לא מצאתי עדיין, לכן אין ממש למה לקוות.. אני פשוט מעביר את הזמן אני לא מרגיש לא מובן על ידי רופאים, זה כנראה משהו שאין דרך למצוא אותו בבדיקות, משהו שמשקף עייפות נפשית, שמתבטאת בגוף.

b88

New member
גמרא בבלי ברכות ס' ב' ונפסק בשולחן ערוך או"ח רל' ה'

"לעולם יהא אדם רגיל לומר, כל מה שעושה הקב"ה, לטוב הוא עושה."

שלום

מוות כמעט תמיד אינו רצוי. החיים מתנה חשובה ומקודשת שניתנה לעולם ולאדם ויש לשמור עליהם ולא לאבד אותם. הם מאפשרים לעשות, לחשוב ולהרגיש הרבה דברים מעניינים ויפים ולאהוב את עצמנו. לאדם יש עולם פנימי מעניין ועולם חיצוני מעניין. עם הקשיים צריך להתמודד ולא לוותר. גם כאב גופני הוא מאד קשה להתמודדות ולכן לא רצוי. אם רע לך, נשמח לדעת את הסיבה ולנסות לעזור לך כדי שלא תרצה לאבד הכול לנצח בגלל המצב, ואני מקווה שתרגיש טוב יותר.

למעלה