נפגעתי

nike001

New member
נפגעתי

מישהו חתיך (כנראה סטרייט וזה עדיין לא משנה) חסם אותי בפייסבוק וזה פגע בי.
זה גרם לי לחשוב מה היה קורה אם הייתי עשיר והייתי רוצה לקנות מהעסק שלו? לא הייתי קונה - כי הוא פגע.
אני התנצלתי על זה שבטעות התיוג שלי הופיע לו בקיר שלו ולא ידעתי על כך אבל הוא העדיף לחסום. זה ממש פגע בי וזה גרם לי לחשוב שאולי אם לא הייתי מפתח שרירים לפני שנתיים אז יכל להיות לי גוף נערי ואולי היה לו חמלה כי היה חושב שאני נער כי הפנים שלי עדינות אבל בעצם אולי זה לא משנה כי הוא סטרייט? אוף

אני חושב שגם בגלל שזה פייסבוק יותר אינטימי ופחות פופלרי כמו הקודם שבו אני בעיקר מפרסם דברים לעצמי ללא לייקים גם גרם לו לחשוב עליי משהו לא טוב ולמחוק.
אם הייתי אדם מפורסם ברמה גבוהה כמו סלב במדינה או בעולם או אם הייתי בחורה כוסית אולי הוא לא היה מוחק ולהיפך היה מבין שהיא בעניין ומציע להכיר אותה או לשכב איתה.

אני ממש פגוע ופה המגדר שלי כגבר, השרירים והחוסר חברים (מבחירה) בפייסבוק גרמו לי לרגשי נחיתות.

אני ממש פגוע כי הוא חתיך בעיניי, אם זה היה סתם איזה מעאפן שמרים תאף אז זה היה גם מעליב אבל פחות אכפת.. אולי.

nike001

New member
עוצמת הפגיעה

אני מרגיש שקשה לי לעשות פעולות נוספות כעת...
זאת אומרת ברור שבהמשך זה יתרכך ויעבור קצת
אבל כרגע אני נמנע מלהכנס להתקלח
ומרגיש כמו אבן באיזור הלב
זה פגע בי
אשמח לתגובות תומכות ומועילות מכם

nike001

New member
תחושת הפגיעה מאותו בחור גרמה למשהו מדהים לקרוא אצלי

לפני שאספר על כך אוסיף שעוד עניין בחסימה של הבחור גרם לי לחשוב על לחזור להתאמן למרות הקשיים (משרה מלאה) וחשבתי לפחות על לצאת להליכה אך מזג האוויר החורפי כולל הגשם מנעו ממני לעשות זאת. זה גרם לי לחשוב על עוד דברים כמו להשקיע יותר בעור הפנים - חשבתי על זה אך פחות כמו שחשבתי על אימונים.
ו....
המשהו המדהים :

אני מוצא את עצמי כותב בכתבן משהו שהמון זמן רציתי לכתוב ומנעתי מעצמי לעשות זאת. זה משהו שאמור להיות לתוך פרויקט חשוב והנה אני עושה זאת!
משהו בהתנהגות והחסימה של אותו בחור משום מה גרם לי לעשות את הפעולה שכל כך רציתי ודחיתי שבועות ואולי חודשים - לא ספרתי בדיוק כמה זמן אך הרבה זמן.
מישהו או מישהי יכול\ה להסביר לי איך פסיכולוגית זה עבד?

nike001

New member
יש לי בעיה עם כפתור העריכה

רק אוסיף שבעניין האימונים
לפני 4 שנים התאמנתי בחדר כושר
והיה בחור ששמתי עליו עין והצעתי לו שיוסיף אותי לפייסבוק
וגילתי שהוא חסם אותי. תהיתי לעצמי אם זה בגלל השטויות שכתבתי מבחירה בפייסבוק (רציתי להיות בפוזה של נער חתיך) או אין לי מושג איזו סיבה ואז זה גם גרם לי לחשוב מה יעזרו הרבה האימונים אם במילא הדבר שאני רציתי שהוא לפתות גם סטרייטים לא יועיל. עכשיו כשאני חושב על זה זה כן יועיל כי בתחושה שלי היו סטרייטים שרצו אותי, בנות גם רצו אותי והמואים בכמויות רצו אותי! - על אותה תקופה לפני 4 שנים.
אז חשוב להשקיע ומה לעשות כל אחד וסיבותיו לא כולם ימשכו וזה בסדר אך גוף ופנים נאות יכולים להגדיל את הסיכויים לרבים אחרים. עכשיו כשאני חושב על זה אני גם קצת עצוב כי המון בחורים ובחורות רצו אותי במהלך חיי ומכל מיני פחדים ומחסומים לא זרמתי. אז לעזאזל, מצד אחד אני מנסה להראות במיטבי כדי למשוך את תשומת ליבם ומצד שני מתבייש בגופי. אוף.

nike001

New member
...

אמנם מה שהבחור עשה לא דבר כל כך קריטי בחיי,
אבל עדיין בסיטואציה הפחות נעימה על גבול הפגיעה המעט קלה יחסית הזאת אולי הטקסט בתמונה יכול להסביר.

nike001

New member
מי אתם?

מי אתם אנשים שצופים בהודעות שלי ולא מגיבים?
מי אתם אנשים שצופים בהודעות שלי ומבינים שאני מצפה ואולי זקוק לתמיכה ולא מגיבים?
&nbsp

nike001

New member
עד עכשיו הפגיעה כמו אבן בלב

אני נכנס לאתרי טיפוח וקורא על קרמים
ופתאום שוב מרגיש תחושת הפגיעה מאותו בחור.
זה יושב לי על הלב במעט.

nike001

New member
מתקשה לישון ומתפתה לאינטרנט

וזה ללא קשר לאותו בחור
כבר שנים רבות אני גולש בלילות
נרדם מאוחר
ומתקשה לתפקד למחרת
&nbsp
איך אני מונע מעצמי גלישה יתרה ברשת
והולך לישון מוקדם
למה אני לא מצליח לשים לעצמי גבולות?
&nbsp
אולי תחושת הפגיעה מאותו בחור יכולה לומר שבעצם כל השנים אני גולש שעות רבות בלילות ומתנתק מהעולם שפגע בי המון במשך השנים? או שמדובר בעצלנות ופינוק? אני לא יודע.. מה שאני כן יודע שאני רוצה לשים לזה סוף ולישון מוקדם. חלק מהיתרונות בלישון מוקדם:
להתעורר מוקדם ואז יש אפשרות גם לגלוש שעות ובכלל לעשות פעולות נוסף במשך היום
שנת לילה היא חיונית והכרחית למראה עור יפהפייה ביום למחרת
התפקוד למחרת הרבה יותר טוב מאשר שינה ביום (אם אני לא טועה)
&nbsp
למה אני מתעצל? איך אני מתגבר? למה דברים בסיסיים של אנשים נורמלים מאוד קשים לי (למשל לא לפספס את האוטובוס כמעט כל יום ולקחת מונית... או לצאת מוקדם יותר מהבית ולא בדקה ה-90)

למעלה