אהלן

Mementomori87

New member
אהלן

אני קבעתי תור לפסיכיאטר פרטי אחרי אכזבות רבות עם פסיכיאטרים ממכבי(סה"כ 2 פסיכיאטרים זה לא כזה הרבה)ממש גייסתי כוחות נפשיים לזה. רק נותר לי לקוות שהוא באמת יתאים לי.
אתם מוזמנים לשתף אותי אם אתם רוצים בחוויות שלכם מפסיכיאטרים

Mementomori87

New member
...

אני שמח לדעת שאתה לא שם יותר אבל אני התכוונתי לדבר על סשנים עם פסיכיאטרים. איך החוויה בעיניכם?

Shamy

New member
לי אין חוויות טובות מפסיכיאטרים

לא בקופה ולא פרטיים. הבעיה ברובה בעיניי נובעת מהעובדה שזה משרה שוחקת, סליחה על הביטוי קשה לעבוד כל הזמן עם "פסיכים" מבלי לההפך לאחד כזה או לכל הפחות אדם לא רגיש שלא רואה חולים ומבין שהפך להיות הדילר של המאה ה21. לכן אני באופן אישי רק אם אני מרגישה שאני חייבת דחוף טיפול תרופתי אגש לכזה אחרת אני אעשה כל מה שאפשר כדי לא להגיע לפסיכיאטר...אבל תשמע אולי קרה באמת בטעות שנפלתי על פסיכיאטרים גרועים אני ממש לא שוללת. רק אומר שניסיתי בערך 6 שונים עד שהתייאשתי. תהיה מוכן נפשית לעובדה שלמצוא קוקטייל שיגרום לך ליציבות ייקח שנים...התייאשתי באמצע וגם נגמר הכסף. כי כמו שהסבירו לי את זה כל בן אדם מגיב אחרת לטיפול תרופתי ומינונים שונים ויכול להיות שתחליף המון אבל המון תרופות עד שתמצא משהו שיתאים לך בול..בהצלחה ואל תתייאש כמוני

Mementomori87

New member
החלפת הרבה מאוד פסיכיאטרים ואני יכול להבין את הייאוש.

אני לא מוכן נפשית כרגע ללכת עוד פסיכיאטרים כי אין לי את הכוחות, רק לפסיכיאטר פרטי אחד שקבעתי תור אליו הייתי צריך להכריח את עצמי.
העניין הכספי מאוד מטריד אותי אבל הבנתי שפסיכיאטרים פרטיים הרבה יותר טובים
מפסיכיאטרים דרך הקופה.
אני מקווה שאני אמצא.
תודה רבה

sls4

New member
אני לא בטוחה שפסיכיאטרים פרטיים יותר טובים

אני אצל כמה מתמחים בפסיכיאטריה שהיו ממש טובים.

Mementomori87

New member
היי sls4

מה ההבדל בין מתמחים בפסיכיאטריה לפסיכיאטרים פרטיים?

Mementomori87

New member
כן, אני באמת רוצה לדעת

אני לא נתקלתי במתמחים.
מתמחים הם בעצם לא הוסמכו עדיין להיות פסיכיאטרים והם עושים מין סטאז'?

פסיכים

כשהייתי ילדה הייתי אצל כמה פסיכיאטרים עד שמצאתי אחת מעולה. עשיתי איתה גם שיחות, ולמרות הסטיגמות, היא זו שגמלה אותי מתרופות ולימדה אותי להתנהל בלעדיהן.
לעומתה, כרגע למשל, אני מרגישה שהם נהנהים ךעשות עליי ניסויים. לתת כל מיני תרופות ולראות את ההשפעה. נדמה לי שככה הם מאשרים לעצמם את האבחנה.
מורכב הנושא. דעות אישיות לדעתי רק ירתיעו אותך. אולי תנסה ותראה, אם יש חיבור ה עושה הכל. לפעמים לוקח זמן לחיבור להגיע.

בהצלחה

היא הייתה מדהימה

לימדה אותי באמצעות טיפול כיצד להתנהל וכיצד להגיב לדברים שקורים בחיים. לאט לאט הפחיתה את המינון של התרופות. ע שהפסקתי לגמרי. הייתה תקופה שהחזירה לי תרופות למעט זמן ואז שוב הפסיקה.
היא מאמינה שהיכולות שלנו לרפא את עצמנו חחזקות יותר מהתרופות. אין כמעט רופאים כאלה...

sls4

New member
טוב,יש בעיות

שאי אפשר לפתור אותם בלי כדורים...אז זה לא אפשרי לכל אחד, אבל אני שמחה שהצליח לך

sls4

New member
כל רופא לומד שבע שנים

ואז עושה התמחות בתחנה לבריאות הנפש, ובעוד כמה מקומות, שזה חמש שנים.
כל התקופה הזאתי של החמש שנים, זה נקרא התמחות.
אחרי ההתמחות, הם יכולים [אני חושבת] לפתוח קליניקה פרטית ולקבל מטופלים.
אבל התואר ד"ר מגיע אחרי הלימודים.
וכל מי שאומר שהוא נתקל במתמחים גרועים...טוב, יכול להיות שיש כאלה, אבל זה לא אומר שמתמחה=גרוע. מי שטיפלו בי היו מאד טובים לפעמים יותר מהפסיכיאטרית המבוגרת יותר.

Mementomori87

New member
היי

תודה רבה על ההסבר המפורט
sls4 ותודה לכולם ששיתפו אותי.
עליסה שבורה אני מסכים איתך שצריך להיות קודם כל חיבור עם פסיכיאטר ברמה שהוא ירגיש אותי ומה אני חווה.

למעלה