אין לי חשק לישון ולהתעורר לעוד יום של סיוט

AEOLIAH

New member
אין לי חשק לישון ולהתעורר לעוד יום של סיוט

בשביל מה ללכת לישון עכשיו ואז להתעורר לעוד יום רע שהומואים יקללו אותי? שבדייטים יתיחסו אלי מגעיל? בא לי לישון ולא לקום.

שלום

שינה היא נעימה, וצריך לישון כדי לשמור על הבריאות. ברור שצריך גם לעבוד ולחיות. החיים יפים וכדאי לנצל את מעלותיהם. אל תתייחס מדי למקללים אותך ולמדברים אליך לא יפה, אינם ראויים ליחס אם אתה מאמין בעצמך ואוהב את עצמך. מי שמתייחס אליך מגעיל, מותר גם לך להתייחס אליו רע אבל לא כדאי שתפחית מעצמך לרמתו. תמיד יש גם אנשים נחמדים שידעו להעריך אותנו. מצא את מעלותיך והערך את עצמך.
&nbsp

עזוב אתרי היכרויות וזרים

השתתף במועדונים של הומואים ומסגרות כאלה ואולי שם יותר בקלות תמצא חברים. זרים יכולים להיות מגעילים כי אין להם מחויבות רגשית אליך.
&nbsp
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כוחות

אוהליה יקר,

נשמע שאתה חווה תסכול יומיומי, שאתה רוצה להיות חלק באתרים ובקבוצות, למרות שזה בדיעבד גורם לך להרגיש מועקה ועצב. זה נשמע כאילו מתחילים להיגמר לך הכוחות להתמודד עם זה יום אחרי יום, שבוע אחרי שבוע, ואולי אפילו חשש מתגנב לתחושה הכללית- חשש מהתגובות הצפויות, חשש ממה שלא צפוי וידוע...
זה נראה כאילו אתה כבר מתחיל לראות את העתיד מרוב שזה נוכח בחייך באופן כ"כ דומיננטי. מצד שני, צריך להבין איך לא להפוך את זה לנבואה שמגשימה את עצמה...
אתה חושב שיש בכוחך לשנות משהו? אתה מרגיש שיש לך גם חלק ביחסים הללו, בתקשורת הזו?

שולחים לך כוחות ואנרגיה,
להתמודד, לשנות, לקחת שליטה על החיים ועל נקודת ההתייחסות...

למעלה