קשה לי כל כך

מילי1991

New member
קשה לי כל כך

הבדידות מחרפנת אותי.. הכל תקוע הכל לא זורם..בכל תחום כמעט בחיים
אני מוטרדת. מאד. הבטחון העצמי שלי צונח ואני מרגישה לפעמים שאת החיים שלי צריך לזרוק לפח ולהתחיל מהתחלה...
אני אובדת עצות..מתחילה לחפש כרגיל גרפולוגים, נומרולוגים, רבנים- שיגידו לי מה לעשות?איך לצאת מהמצב הזה
לפעמים מרגיש לי שהתשובה דוקא אצלם ולא אצל פסיכולוגים ואנשי טיפול..
זהו.

זה גם נכון

פסיכולוגים לא בהכרח נותנים את המענה הנפשי שכל אדם זקוק לו.
יש כאלו שנעזרים ברבנים, או באנשי מידע אחרים כמו שציינת.
יש גם שיטו טיפול אחרות מפסיכולוגים, כמובן אם יש לך אפשרות לממן אותם.
זוכרת כשהייתי קטנה, הייתי בטיפול בשיטת אלכסנדר, שם הרגשתי שקיבלתי מענה לצרכים שלי. שיטת הטיפול אולי, המטפלת אולי.
אז חשבתי שזה בכלל קשור ליציבות, כי עבדנו על הגב שלי, על יציבה נכונה. אבל עם הזמן הבנתי כמה שזה היה קשור.
זה בסדר לרצות שיטות טיפול אחרות. הלוואי ואת יכולה להרשות לעצמך לבדוק מה מהכל יתאים לך ויתן לך מענה ראוי.
תהיי חזקה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
להיאחז במשהו

מילי יקרה,
את מספרת שאת בודדה.. שכלום לא זורם.. נשמע שמאוד קשה לך..
אבל בתוך כל הכאב הזה, אני שומעת קול אחר.. שומעת קול שלא מוכן לוותר, לא מוכן להתייאש.. הקול הזה מנסה למצוא פתרונות.. נקודות אור.. נאחז בכל דבר שהוא יכול.. העיקר, לא לשחרר..
מילי אהובה, כולנו חווים בחיים רגעי משבר, בהם אנו מרגישים שהלוואי והכל יסתיים.. אמרת שאת מרגישה שצריך לזרוק את החיים שלך לפח.. אבל אולי במקום לזרוק לפח את החיים שלנו, נוכל באמת להפוך את המשבר לרגע של צמיחה מחדש.. לדעת שכל כישלון מקרב אותנו להצלחה.. ואולי, בין כל הפתרונות הקיימים, נקודת האור היא גם, ובעיקר, בתוכך..
מאחלת לך שתמצאי במהרה את נקודת האור הפרטית שלך, אבל עד אז, תדעי כמובן, שאנחנו פה, איתך, תמיד

maayanvoz

New member
...

מבינה אותך כלכך אני גם כזאת... רק מחפשת תשובות...
קשה לי גם למצוא אדם שיכול להבין אותי...

היית פעם בפסיכותרפיה?

שלום

החיים יפים, חשובים וערכיים. צריך לאהוב את עצמנו ואת החיים ולנצלם לטובה. את יכולה מאד לעזור לעצמך ולהפעיל כוחות מתוך החלטה עצמית כדי לשפר את איכות חייך, השתדלי להאמין בעצמך ובמקום להיות מוטרדת תעשי ותפעלי. מצאי דרכים חדשות. למדי מטעויות העבר והתרכזי בשיפור העתיד. בדידות אפשר לפתור כשמשתתפים במסגרות שמעניינות אותנו, שם מוצאים חברה. מצאי לך מגמות שחשובות לך ומעניינות אותך, דברים שאת אוהבת. העריכי את עצמך ודאגי תמיד שיהיה לך טוב. קשיים אפשר לפתור בעזרת החלטה ומציאת דרכים. אולי כדאי שתשתדלי פחות להשקיע רגשות ויותר לבדוק בהיגיון איך אפשר לשפר את המצב.
&nbsp
&nbsp

למעלה