קריאה אחרונה לעזרה

קריאה אחרונה לעזרה

זהו, נמאס לי.
עשרים שנות סבל גמרו אותי. אני בדיכאון, לא מתפקד כמו שצריך,נסיתי הכל ולא עזר. אולי כמה אלפי שקלים יתנו לי מרווח נשימה להתאוששות. אם מישהו יכול לעזור-מעולה, אם לא-הגיע הזמן שאתאבד.
שבוע טוב.

כמוני כמוך בדיוק

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
נקודת שבירה...

מחפש קרבה שלום,
נשמע כי במשך שנים ארוכות אתה משקיע מאמצים רבים בנסיון לחיות חיים טובים ומספקים לצד התמודדות עם תחושות של ריקנות ועצבות שככל הנראה מקשים עליך להיות פעיל כפי שהיית רוצה.
נשמע כי ניסית שוב ושוב, בהרבה דרכים וצורות להתגבר על כל הקשיים שעמדו ועומדים בפניך ונדמה כי כרגע הגעת לנקודת שבירה.
יקיר, תרצה לספר לנו מה קורה כרגע בחיים שלך שגורם לך להרגיש שאין מוצא?
אנחנו כאן להקשיב לך ולנסות להקל מעט מתחושת האין מפלט שכנראה מציף אותך כרגע.
מחכים לשמוע ממך ושולחים לך חיבוק מחזק

לא רק כרגע

מאז שאני זוכר את עצמי החברה כולה (תלמידים, מורים, שכנים, משפחה) דחו אותי.
היום אני יודע שזה בגלל NVLD (בעיה תקשורתית קלה בספקטרום האוטיסטי) שהוחמרה כתוצאה מהמשקעים הרגשיים שהצטברו עד כדי פגיעה משמעותית בתפקוד הגוף.
האפשרות היחידה לצאת מהמעגל הזה היא שיהיה לי סכום כסף שיספיק לפתוח חיים עצמאיים בלי שום תלות וכך אוכל להשתחרר מהכבלים.
עד עכשיו עוד דמיינתי שיש סכוי כלשהו. לאחרונה ראיתי סופית שאין, אז למה למשוך עוד סבל בלי תכלית?

מצטער לדעת

לא כדאי להתאבד, החיים יקרים ומקודשים. יפה שניסית ככל יכולתך לעזור לעצמך, אבל כשלא מצליחים זה הזמן לבקש עזרה מאחרים. אין לי ממש רעיון במי תוכל להיעזר, אבל יש מספיק אנשים טובים שאולי יצליחו לעזור לך וגם החברה שלנו די מסודרת ועוזרת לנזקקים.
&nbsp
&nbsp

בכל זאת

השתדל להחזיק מעמד ולא להתאבד. החיים חשובים גם אם קשה מאד הם כל מה שיש לך בעולם. זכור שהמוות נצחי ואולי פעם תוכל לחזור לחיות חיים טובים.

למעלה