ניסיתי להתאבד לפני חודש בערך

Hiroshima36

New member
ניסיתי להתאבד לפני חודש בערך

לא כתבתי על זה עד עכשיו כי לא הייתי בטוחה שאני רוצה לשתף בזה את אף אחד, אבל עכשיו בא לי לספר לכם.
בלעתי בערך 60 כדורים נרקוטיים בשם פרקוסט( אם מישהו מכיר).זה כדור מאד חזק ומסוכן
ולפי כתבות שקראתי בנט זה היה אמור להיות מוות בטוח, אבל כנראה שמישהו רוצה להשאיר אותי פה.
אז הייתי בערך שבוע בטיפול נמרץ.הייתי בסכנת חיים ויצאתי מזה.די התאכזבתי שנשארתי בחיים... אבל מצד שני חשבתי לעצמי שאם כ"כ התאמצו שם להציל אותי ממוות, אז אולי החיים שלי בכל זאת שווים משהו...
מדי פעם אני חושבת על זה ומבואסת נורא שלא הצלחתי, יש הרבה רגעים שאני עדיין רוצה למות אבל מצד שני התחלתי ללכת לטיפול ואני שוב מנסה להציל את מה שנשאר מהחיים המסריחים שלי...
בינתיים החלטתי להמשיך לחיות...

nike001

New member
..

ניסתי להתקשר אלייך ולא היה תגובה. זה היה לפני כמה שבועות.
&nbsp
לפי היכרות איתך זה לא הניסיון הראשון.
אני מבין שהתחושות שלך ביום יום הם קשות שזה גרם לך לרצות לסיים עם הכל.
אני ממש מתנצל אבל אני לא יודע איך להגיב במצבים כאלו יותר מידי.
המקומות של אנשים שמנסים להתאבד ובמצבים קשים הם היו לפני הרבה מאוד שנים ואני כיום בסביבה אחרת. עם זאת נשארתי חבר בפורום זה.
&nbsp
אני לא יודע מה לומר לך,
לומר שאני מתנצל שנשארת בחיים כי רצית למות או לנסות לעודד אותך שאת יכולה ליצור חיים מדהימים אם תאמיני בעצמך?
כי אני דווקא בצד השני, מאמין בחיים ובוחר בחיים, ואני חושב שאני יכול לחזק ולעודד (בשיחות פרטיות - פחות נעים לי על גבי הפורום) בהקשר הזה.
&nbsp
תרגישי טוב

Hiroshima36

New member
תודה על התגובה נייק

אני שמחה בשבילך שאתה נמצא במקום של רצון לחיות.הלוואי שהייתי גם במקום הזה. החיים שלי כל כך ריקניים וחסרי תוכן.פשוט לא מרגישה שיש בשביל מה לקום. לפחות המעשה הקיצוני הזה דחף אותי סוף סוף לנסות להתחיל לטפל בעצמי ולנסות בכל זאת לשנות קצת את אורח החיים ולנסות למלא את הריקנות, לנסות לראות אם בכל זאת יש דרך לשנות משהו...

Hiroshima36

New member
יכול להיות שאני אעבור טיפול בחשמל

אמרו לי שזה הרבה פחות נורא מפעם ויש התקדמות בתחום.מישהו פה עבר את זה פעם ויכול לספר לי איך זה היה פחות או יותר?

מישהי1631

New member
שולחת לך חיבוק

מזל שלא הצלחת.
מקווה שהטיפול יעזור והעולם יראה קצת יותר ורוד.
ספרי מה קורה איתך בהמשך.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
חודש אחרי.

קראתי את הפניה שלך בנשימה עצורה.את חשובה לכולנו, המידע והתחושות שאת משתפת נוגעות עמוק הפנים מקפיצות את הצורך להיות לידך. אפשר להרגיש איך מצד אחד ורק לרגע הופתעת לגלות שאת מתעוררת איתנו והבנת מיד עד כמה חשוב ויקר שתישארי פה. אנחנו מעריכים את האמון שנתת בכולנו, לחלק ולשתף איתנו את רגע ההוא .מבינים שעכשיו את חזקה יותר, חיובית יותר ומחלקת איתנו בפורום את ההחלטה המאתגרת שלך.חשוב לנו מאוד לציין שכולנו כאן איתך ברגעים חזקים וגם חלשים יותר. מאמינים שיש בך את הכוח ומזמינים אותך להגיע לשיחה אישית, בכול רגע שאת זקוקה לה . חברי הפורום ואנחנו ממתינים להמשיך ולשמוע ממך איך את מרגישה, עכשיו .

שלום

לא רצוי להתאבד. החיים מתנה יקרה ומקודשת שניתנה לעולם, יש להם ערך וחשוב לשמור עליהם ככל האפשר גם אם קשה. צריך להילחם בקשיים ולא לוותר על הכול. סבל פיזי של הצורך באשפוז וכל הכלול בזה הוא מיותר, לא נעים וקשה להתמודדות.

למעלה