לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1391113,911 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה נפשית למבוגרים

עמותת סהר הוקמה במטרה להציע אוזן קשבת וכתף תומכת דרך האינטרנט - בסביבה אנונימית, אמפטית ומכילה, לאנשים השרויים במצוקה - החל מרגעי משבר זמניים, וכלה במצוקה קשה ומתמשכת עד לכדי מחשבות אובדניות. הפורומים שלנו מהווים קבוצות תמיכה מקוונות בהן ניתן לשתף ולתמוך בצורה הדדית.
פורום תמיכה נפשית למבוגרים יהיה מקום לדון בבעיות שמאפיינות אוכלוסייה מבוגרת יותר - אפשר להגיד בהכללה שמדובר בהתמודדות עם בעיות שכרוכות בלהיות אדם עצמאי, לבד, בודד אולי, בעולם שלנו. אדם שכבר לא נמצא תחת הגדרה של מי שהוא בחסות הוריו, שקובעים בשבילו איך יראה עולמו ומה יעשה בחייו, אלא הבחירות האלה הן כבר שלו בעיקר (גם אם הוא עדיין חי עם הוריו). כאן המקום להעלות סוגיות של החיים בצל ההתמודדות עם העבר, ההורים, מה שצילק את הנפש ועדיין כואב ורודף. כאן אפשר להעלות סוגיות של שחיקה ואובדן משמעות ממה ששנים ארוכות היה חלק מהחיים ונתפס כמובן מאליו. איך זה להיות הורה כשאתה עצמך נמצא במצוקה עמוקה וספקות קשים לגבי מי שאתה וערכך בעיני עצמך ובעיני אחרים. נעלה קשיים ששייכים לבדידות של הקיום בעולם הזה, הניכור שבו - ממקום של מי שהציפיות של העולם והחברה ממנו הן קשות ולא עוזרות בהכרח. נדבר על קשיים ביצירה וקיום של מערכות יחסים, על הצורך בקרבה והפחד להיפגע שפועלים בכפיפה אחת. אנו מקווים שכאן תרגישו חופשיים להעלות תכנים קשים בלי הצורך לחוס על הקוראים האחרים, בשל גילם והשלב בו הם עומדים בחייהם ושתקבלו משוב ענייני, תומך ומקבל. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך בכל אופן כמה סייגים -
* כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.
* לא יותרו כאן פרסומים.
* הפורום הזה הוא לא ספר עצות. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר.
ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות. כאן נוצרת קבוצת תמיכה. בהצלחה לכולנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה נפשית למבוגרים

עמותת סהר הוקמה במטרה להציע אוזן קשבת וכתף תומכת דרך האינטרנט - בסביבה אנונימית, אמפטית ומכילה, לאנשים השרויים במצוקה - החל מרגעי משבר זמניים, וכלה במצוקה קשה ומתמשכת עד לכדי מחשבות אובדניות. הפורומים שלנו מהווים קבוצות תמיכה מקוונות בהן ניתן לשתף ולתמוך בצורה הדדית.
פורום תמיכה נפשית למבוגרים יהיה מקום לדון בבעיות שמאפיינות אוכלוסייה מבוגרת יותר - אפשר להגיד בהכללה שמדובר בהתמודדות עם בעיות שכרוכות בלהיות אדם עצמאי, לבד, בודד אולי, בעולם שלנו. אדם שכבר לא נמצא תחת הגדרה של מי שהוא בחסות הוריו, שקובעים בשבילו איך יראה עולמו ומה יעשה בחייו, אלא הבחירות האלה הן כבר שלו בעיקר (גם אם הוא עדיין חי עם הוריו). כאן המקום להעלות סוגיות של החיים בצל ההתמודדות עם העבר, ההורים, מה שצילק את הנפש ועדיין כואב ורודף. כאן אפשר להעלות סוגיות של שחיקה ואובדן משמעות ממה ששנים ארוכות היה חלק מהחיים ונתפס כמובן מאליו. איך זה להיות הורה כשאתה עצמך נמצא במצוקה עמוקה וספקות קשים לגבי מי שאתה וערכך בעיני עצמך ובעיני אחרים. נעלה קשיים ששייכים לבדידות של הקיום בעולם הזה, הניכור שבו - ממקום של מי שהציפיות של העולם והחברה ממנו הן קשות ולא עוזרות בהכרח. נדבר על קשיים ביצירה וקיום של מערכות יחסים, על הצורך בקרבה והפחד להיפגע שפועלים בכפיפה אחת. אנו מקווים שכאן תרגישו חופשיים להעלות תכנים קשים בלי הצורך לחוס על הקוראים האחרים, בשל גילם והשלב בו הם עומדים בחייהם ושתקבלו משוב ענייני, תומך ומקבל. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך בכל אופן כמה סייגים -
* כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.
* לא יותרו כאן פרסומים.
* הפורום הזה הוא לא ספר עצות. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר.
ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות. כאן נוצרת קבוצת תמיכה. בהצלחה לכולנו!
x
הודעה מהנהלת הפורום
בפורומים של סהר אנו שומרים על אוירה תומכת, מקבלת ולא שופטת. הודעות בפורום שיעמדו בסתירה לעקרונות אלו – ימחקו.
למידע נוסף אנא עיינו בכללי השימוש בפורומים של סהר
המשך >>

לצפיה ב-'ניסיתי להתאבד לפני חודש בערך'
ניסיתי להתאבד לפני חודש בערך
<< ההודעה הנוכחית
07/01/2017 | 06:39
7
126
לא כתבתי על זה עד עכשיו כי לא הייתי בטוחה שאני רוצה לשתף בזה את אף אחד, אבל עכשיו בא לי לספר לכם.
בלעתי בערך 60 כדורים נרקוטיים בשם פרקוסט( אם מישהו מכיר).זה כדור מאד חזק ומסוכן
ולפי כתבות שקראתי בנט זה היה אמור להיות מוות בטוח, אבל כנראה שמישהו רוצה להשאיר אותי פה.
אז הייתי בערך שבוע בטיפול נמרץ.הייתי בסכנת חיים ויצאתי מזה.די התאכזבתי שנשארתי בחיים... אבל מצד שני חשבתי לעצמי שאם כ"כ התאמצו שם להציל אותי ממוות, אז אולי החיים שלי בכל זאת שווים משהו...
מדי פעם אני חושבת על זה ומבואסת נורא שלא הצלחתי, יש הרבה רגעים שאני עדיין רוצה למות אבל מצד שני התחלתי ללכת לטיפול ואני שוב מנסה להציל את מה שנשאר מהחיים המסריחים שלי...
בינתיים החלטתי להמשיך לחיות...
תמיכה נפשית למבוגרים >>
לצפיה ב-'..'
..
07/01/2017 | 07:56
2
73
ניסתי להתקשר אלייך ולא היה תגובה. זה היה לפני כמה שבועות.

לפי היכרות איתך זה לא הניסיון הראשון.
אני מבין שהתחושות שלך ביום יום הם קשות שזה גרם לך לרצות לסיים עם הכל.
אני ממש מתנצל אבל אני לא יודע איך להגיב במצבים כאלו יותר מידי.
המקומות של אנשים שמנסים להתאבד ובמצבים קשים הם היו לפני הרבה מאוד שנים ואני כיום בסביבה אחרת. עם זאת נשארתי חבר בפורום זה.

אני לא יודע מה לומר לך,
לומר שאני מתנצל שנשארת בחיים כי רצית למות או לנסות לעודד אותך שאת יכולה ליצור חיים מדהימים אם תאמיני בעצמך?
כי אני דווקא בצד השני, מאמין בחיים ובוחר בחיים, ואני חושב שאני יכול לחזק ולעודד (בשיחות פרטיות - פחות נעים לי על גבי הפורום) בהקשר הזה.

תרגישי טוב
תמיכה נפשית למבוגרים >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה נייק'
תודה על התגובה נייק
07/01/2017 | 08:08
1
63
אני שמחה בשבילך שאתה נמצא במקום של רצון לחיות.הלוואי שהייתי גם במקום הזה. החיים שלי כל כך ריקניים וחסרי תוכן.פשוט לא מרגישה שיש בשביל מה לקום. לפחות המעשה הקיצוני הזה דחף אותי סוף סוף לנסות להתחיל לטפל בעצמי ולנסות בכל זאת לשנות קצת את אורח החיים ולנסות למלא את הריקנות, לנסות לראות אם בכל זאת יש דרך לשנות משהו...
תמיכה נפשית למבוגרים >>
לצפיה ב-'יכול להיות שאני אעבור טיפול בחשמל'
יכול להיות שאני אעבור טיפול בחשמל
07/01/2017 | 08:19
65
אמרו לי שזה הרבה פחות נורא מפעם ויש התקדמות בתחום.מישהו פה  עבר את זה פעם ויכול לספר לי איך זה היה פחות או יותר?
תמיכה נפשית למבוגרים >>
לצפיה ב-'שולחת לך חיבוק'
שולחת לך חיבוק
07/01/2017 | 11:47
1
62
מזל שלא הצלחת.
מקווה שהטיפול יעזור והעולם יראה קצת יותר ורוד.
ספרי מה קורה איתך בהמשך.
תמיכה נפשית למבוגרים >>
לצפיה ב-'תודה מישהי'
תודה מישהי
07/01/2017 | 12:00
19
לצפיה ב-'חודש אחרי. '
חודש אחרי.
08/01/2017 | 21:25
48
קראתי את הפניה שלך בנשימה עצורה.את חשובה לכולנו, המידע והתחושות שאת משתפת נוגעות עמוק הפנים מקפיצות את הצורך להיות לידך. אפשר להרגיש איך מצד אחד ורק לרגע הופתעת לגלות שאת מתעוררת  איתנו והבנת מיד עד כמה חשוב ויקר שתישארי פה. אנחנו מעריכים את האמון שנתת בכולנו, לחלק ולשתף איתנו את רגע ההוא .מבינים שעכשיו את חזקה יותר, חיובית יותר ומחלקת איתנו בפורום את  ההחלטה המאתגרת שלך.חשוב לנו מאוד לציין שכולנו כאן איתך ברגעים חזקים וגם חלשים יותר. מאמינים שיש בך את הכוח ומזמינים אותך להגיע לשיחה אישית, בכול רגע שאת  זקוקה לה . חברי הפורום ואנחנו ממתינים להמשיך ולשמוע ממך איך את מרגישה, עכשיו  .

תמיכה נפשית למבוגרים >>
לצפיה ב-'שלום'
שלום
14/01/2017 | 15:05
14
לא רצוי להתאבד. החיים מתנה יקרה ומקודשת שניתנה לעולם, יש להם ערך וחשוב לשמור עליהם ככל האפשר גם אם קשה. צריך להילחם בקשיים ולא לוותר על הכול. סבל פיזי של הצורך באשפוז וכל הכלול בזה הוא מיותר, לא נעים וקשה להתמודדות.
תמיכה נפשית למבוגרים >>

הודעות אחרונות

20:12 | 18.08.17 nike001
22:28 | 17.08.17 nike001
14:20 | 17.08.17 פילוסוף רוחני33
13:10 | 17.08.17 talush2005
17:39 | 16.08.17 חסוי9992
13:45 | 15.08.17 nike001
19:30 | 14.08.17 yaronbrosh80
03:50 | 13.08.17 nike001
16:38 | 11.08.17 nike001
08:36 | 11.08.17 אליקו מזליקו
10:13 | 10.08.17 חיימון48

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ