יש מישהי שאני מכיר

nike001

New member
יש מישהי שאני מכיר

שהיא חברה קרובה אבל לעיתים אני מוצא את עצמי חושב עליה לא מעט מחשבות רעות. כשמדברים על אנשים עם מידות טובות היא לא הטיפוס שעולה לראש כי היא רחוקה מזה.
היא עשתה לי נזק בעבר אך גם סייעה לי המון.

היא אומרת לי שמבקשת מאלוהים שיגרום לאנשים לחשוב עליה בליבם מחשבות טובות וכשאני חושב על זה אני מבין למה היא מבקשת דבר כזה. חברים משותפים של שנינו סיפרו לי בפרטיות עליה המון דברים רעים וכמה הם סולדים ממנה. והאמת גם אני כחבר קרוב שלה גם מרגיש אליה רגשות מעורבים. היא סוג של מפלצת ולעיתים מדברת על דברים שנראים בעיניי כאילו היא מתייפפת ומתחסדת, קוראת ספרים על עומק ועל כמה שמילים יכולות להרוס וצפתה המון בסדרה של ד"ר פיל וכנראה התפתח אצלה יעני רגישות וחשיבה מורחבת אבל היא עדיין בעצמה מפלצת רעה ודוחה ולא פלא שגם אני כחבר קרוב שלה מרגיש רגשות מעורבים וגם המון אנשים סביבה סולדים ממנה. גועלית.

הייתי צריך לפרוק...

lil star1

New member
דעה

רוב הדברים שציינת כאן הם שליליים.
לא רק מהצד של החברים שלך אלא גם מצידך.
אם היא פוגעת בך, או פועלת בצורה שלילית למה אתה חבר שלה?
זה שהיא עשתה כמה דברים טובים - זה מוחק את הרעים?
לא.
תעריך את עצמך יותר.

nike001

New member
אני אגיד לך למה

עדיין אני ידיד קרוב שלה מהסיבה שאין לי כמעט ואנשים קרובים אליי. היא אשת הסודות. היא יודעת עליי המון דברים ומסייעת לי בכל מיני דברים למרות שיש לה התנהגות לעיתים דוחה. אין לי כמעט אנשים ממש קרובים בנפש.
יש לא מעט מכרים אבל אנשים ממש קרובים שמכירים אותי לעומק ויודעים את נבחי נפשי ומבינים מצבים שאני מתמודד איתם שאנשים שלא מכירים אותי לא יבינו או ילגלגו..
שנינו הגענו מלמטה ושנינו בתהליך שיקום. עברנו דברים דומים בחיים. היא החברה הקרובה שלי אבל מודה לפעמים היא בלתי נסבלת.
ואני נשאר כי אין משהו אחר טוב יותר כרגע ולדעתי הסיבה שהעמיקה את הקשר שלנו לזה שאנחנו חברים הכי טובים היא עוד לפני שנים שהייתי ממש בן אדם בודד והיא הייתה חברת ברירת מחדל כלומר לא רציתי אבל לא היה משהו אחר אז הייתי מצלצל אליה המון וכשהיא הייתה עונה היינו משוחחים המון (וגם רבים המון) אבל מתוך שלא היה לי משהו אחר פתחנו את הקשר לקשר קרוב כי אני לא ויתרתי בחיזור... כי לא היה לי משהו אחר.
הקשר שלנו עמוק, אנחנו גם יודעים לצחוק אבל גם יודעים להעמיק, אנחנו מכירים אחד את השני טוב, יש לנו המון חברים משותפים והסתובבנו לפני שנים בלא מעט מקומות משותפים, כשהיא אמפטית אליי היא מבינה לליבי ומסייעת לעיתים יותר מהרבה אנשי מקצוע שהכרתי (לפעמים עזרה לי יותר מהם) מאוד מבינה לליבי אך עם זאת יש לה המון תכונות והתנהגויות מגעילות שבגלל שהיא יותר מנוסה ממני בויכוחים היא מצליחה כביכול להוציא את ההתנהגות שלה באור חיובי אליה אבל זה מעצבן וזהו...

lil star1

New member
תשובה

אני לא יודעת מה עברתם יחד. ואני בטוחה שיש לזה משקל.
יחד עם זאת, זה נשמע כמשהו שמכביד עליך מאוד.
אני כרגע בחיי סיננתי הרבה אנשים עד שהגעתי לאדם אחד שהוא החבר הכי טוב שלי. הוא איש עם לב טוב, ואני סומכת עליו בעיניים עצומות.
עברתי תהליך סינון ארוך וכואב.
אבל לפחות עכשיו אני מרגישה בטוחה ואהובה.

אני חושבת שעם הזמן אולי תנסה לדבר איתה על הנושא? אם היא חשובה לך.

סתם למחשבה: יש אנשים ששומרים אנשים חלשים מהם קרובים כדי להרגיש נערצים או חזקים. הם מחזקים קשרים עם תלות שיהיו צריכים אותם.
ולא שם כי אכפת להם או מאהבה או אכפתיות.
(לא מכירה אותך רק מסיקה ממה שאמרת)

שיהיה בהצלחה ����

למעלה