רע לי

dalits211

New member
רע לי

אני מרגישה בזמן האחרון אכזבה גדולה מהחיים, אין לי כבר כוחות נפשיים להתמודד עם כל הקשיים היומיומיים, נמאס לי!!

dalits211

New member
מרגישה כמוני

בעיקר עם קשיים כלכליים, שגורמים לבעיות בזוגיות, בתפקוד היומיומי שלי ובכלל, אני מרגישה שמאז שעברנו דירה לפני 6 שנים, חרב עליי עולמי, לא קרה שום דבר טוב כל יום יש בשורה רעה אחרת, שגורמת לי ליפול לתהום יותר ויותר
מרגישה שהחיים סוגרים עליי
אולי נשמע טיפשי ואני בדרך כלל לא מאמינה באמונות טפלות אבל במקרה הזה אולי כן יש איזו עין רעה, לא יודעת כבר מה לחשוב!!

שלום

החיים יפים וחשובים, ברור שיש קשיים אבל צריך להתגבר עליהם למען העתיד. נוחי קצת ואספי כוחות מחודשים. חשבי איך לפתור את הקשיים, חפשי דרכים חדשות. שגרה יומיומית אינה עניין רציני בדרך כלל, מתרגלים אליה.
&nbsp

dalits211

New member
שלום

החיים יפים לא אצל כולם!!
החיים שלי לא יפים בכלל!!!
אני אדם חזק, אבל גם אני נשברת כבר, לא יכולה לשאת את הכאב יותר
מרגישה ריקנות, אדם מת מהלך

dalits211

New member
רע לי

מסכימה שלחיים יש ערך, אבל במצב שלי אין לי חשק לחיות, אין לי חשק לעשות כלום
לא מטפלת בעצמי, ובקושי בבנות שלי כי אין לי ברירה
אני מרגישה שהעולם סוגר עליי ואין מוצא, לא יודעת מה לעשות יותר

dalits211

New member
תודה על העזרה

המצב הכלכלי, הזוגיות, המצב הנפשי
תודה על הניסיון לעזור

אשמח לעזור לך

אני לא מבין הרבה בחיים הכלכליים, אבל אפשר ללמוד במסגרות כמו חוגים ואוניברסיטה עובדה שמעניינת אותנו ואחר כך לעבוד בה ולחסוך כסף. קשרים טובים אפשר למצוא במסגרות חברתיות עם עניין משותף, עדיף מסגרות שעוסקות בנושאים שמעניינים אותנו ושאנחנו אוהבים. כדי לשפר קשר מקולקל, יש לתת דאגה ואהבה, לעשות מעשים יפים בגלל אהבה ולומר מלים יפות בגלל אהבה. אני לא יודע מה מצבך הנפשי, אבל חשוב שתשתדלי לשמח את עצמך במחשבות על דברים שאת אוהבת כמו תחבבים וגם תעסקי בהם ואז יהיה לך יותר מה לחשוב עליהם.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לפנות לעזרה

דלית יקרה,
נשמע שאת מתמודדת עם הרבה לחצים ועומסים בחיים, מזה כמה שנים, שמנפצים חלומות שהיו לך, שאולי יש לך עדיין. אולי לא ציפית להתמודד עם כל כך הרבה קשיים, ואת מרגישה שאין לך לאן להימלט. כשהחיים נעשים קשים, אולי את גם לא יכולה למצוא בהם כל יופי, כי את כורעת תחת הבעיות ומיום ליום ההתמודדות הופכת לקשה יותר. אני מבינה שגם היחסים הזוגיים נפגעים. אולי נאמרות מילים פוגעות, שגם הן מעכירות את הרגש ומעצימות את הקשיים שיש בלאו הכי. ויכול להיות שאת כבר עושה את מה שאת צריכה לעשות בצורה אוטומטית יותר או פחות, מנסה להתנתק מהבעיות שנערמות, אבל לא יכולה לסבול יותר והכאב שלך מתפרץ.
יקרה, אולי, כשמשקל הבעיות נעשה כבד מדי, כדאי לבקש עזרה כדי שלא להישבר. את יכולה להיות אשה חזקה מאד, אבל גם אם את האשה החזקה ביותר, וודאי שהיעזרות במישהו נוסף יכולה לסייע. אני מבינה שהמשא קשה לך ולבן זוגך יחד. אולי, מתוך הבנה שהמצב הגיע לכדי כך שהוא פוגע בכם, תחשבו יחד למי אפשר לפנות, ומה אפשר לעשות כדי להקל על החיים שלכם. אני מבינה שמדובר בסבל ממושך, ושאת כבר הגעת לנקודה שאת רוצה וצריכה לעצור. השאלה היא איך את ממשיכה בחייך ועוברת את התקופה הקשה. יכול להיות שכבר ניסית מקורות עזרה חיצוניים ואלו הכזיבו אותך. אולי יש מקור סיוע שלא חשבת עליו עדיין? בכל מקרה, אל תישארי לבדך תחת העול, שמטיל את צילו על חייך. אנחנו איתך כאן, ורוצים לשמוע האם את מוצאת סיוע, כלכלי או אחר, ושתעדכני אותנו מה קורה איתך.

dalits211

New member
פנייה לעזרה

תודה רבה על תגובתך המכילה והמבינה
אכן כן ניסיתי להיעזר באנשים שהכזיבו אותי ובכלל אני מרגישה אכזבה גדולה
כרגע אני זקוקה יותר לעזרה כלכלית ונפשית
אני מנסה לפנות לעזרה אולי דרך קופת חולים, אבל ממש יודעת לא פונים, וגם אין לי אפשרות להרשות לעצמי משהו שעולה הרבה כסף!!
יש לי תור לרופאת משפחה שאולי תדע לכוון אותי למי לפנות
מעבר לכך אין מי שיעזור ויתמוך ואני גם לא מסוגלת לפתוח את הלב בפני אף אחד
נראה לי שהכל כבר אבוד אבל אולי יקרה נס (התייאשתי מלהאמין אפילו בזה), ומשהו ישתנה
איבדתי את כל האמונה שהיתה לי, ניסיתי וראיתי שלא קורה שום דבר טוב אז מה הטעם?

למעלה