רוצה לשנוא אותו ובמקום זה שונא את עצמי

רוצה לשנוא אותו ובמקום זה שונא את עצמי

נמאס לי מכאלה שמספרים שחוו אותה תחושה
ואז הם מספרים שהיו עם האקס חודשיים. אבל ״אינטנסיביים״.
נו באמת. לך תסביר להם שזו עוצמה אחרת.
נמאס מאלה שאומרים שאני צריך לשחרר. להעסיק את עצמי.
להתקדם. ועוד כל מיני מילים אבסטקריות יפות לתלות על הקיר.

נמאס שהוא כל בוקר ב0500 בדיוק מעיר אותי במחשבות. וגורם ללב שלי לדפוק חזק.

יש מצב שהוא השיא? שהאהבה הראשונה היא גם האחרונה?
שהבאה בתור תהיה רק נוחות בפיג׳מה ולא רצון לקרוע מעליו את הפיג׳מה ורק להרגיש את הגוף שלו?

והוא? החדש. איך הספיק להכנס לֿך ללב. להתמקם ולהוציא אותי החוצה.
אני בכלל מכיר אותו. הוא ככ לא בשבילך. איך זה לא חלום שאמור להסתיים?

שיטחי. מחפש להמשך ולא רק שיחה.
כן- תמשיכו לבקר אותי. אם לא הייתי טועם ממנו- הייתי אומר שאתם צודקים ואין משיכה ועניין יחד.

איך התקדמת? אמרת שאני כל עולמך.
אתה עדיין כל עולמי.
ואולי אני רק פוחד מהלא נודע?
אולי המרתי בגדול מדי. ועכשיו אני מבין שהייתה מפולת.

ברגעים הכי קשים אנחנו צומחים הכי גבוה.
מעדיף להשאר נמוך אבל איתך.

טעיתי. שגיתי. מתחרט.
איך פעם חשבתי שהאשמה לפירוק היא של שנינו.
וכעת אני סוחב אותה על גבי בלבד?

שלום לך

מה שאני מציע במקרים האלה הוא לא בנאלי ולא סתם להעסיק את עצמך, אלא לאהוב את עצמך ולעסוק בתחביבים שאתה אוהב ושמעניינים אותך כדי שתלמד יותר לאהוב את עצמך. אהבה רגש יפה ואפשר ליהנות ממנו. הכרת אדם נהדר וזה יכול לשמח אותך ואולי גם לתת לך כוחות רגשיים להעניק אהבה לאחרים. יפי האהבה שהיא נשארת כל החיים, בתנאי שזו לא התאהבות נלווית אלא אהבה אמתית.

אני מרגיש שאף אחד לא מבין אותי. או יכול להבין

אני מעסיק עצמי כל כך הרבה אפילו שוקע בעיסוקים וכל היום חושב עליו.

אני בהחלט מבין

אהבת חיי שהכרתי לפני הרבה שנים במסגרת עבודה מעולם לא רצתה אתי שום קשר אישי, וזה העציב אותי מאד. היא הייתה אישה נהדרת ואהבתי אליה תמיד הייתה אדירה במידה שאין הרבה אהבות כמוה. היא הייתה חמודה, עדינה ומלאה שמחת חיים ורגשות וכל זה התפרץ ממנה בעוצמות כמו מעיין וגם ידעה לשלב מעשיות ורגשיות בדרך מאד עדינה ויפה. בכל זאת ,מצאתי כוחות נפשיים והתגברתי לפחות חלקית עם הזמן. התרכזתי בכך שאני אדם מוכשר ורוחני, כותב שירים וממציא רעיונות וזה העולם שלי שנותן לי שמחה ואושר ואהבה עצמית. מחשבות כאלה ביחד עם עיסוקים מתאימים יכולות לעזור.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לבד בריק

זה מרגיש כאילו אף אחד לא מבין,
כאילו אתה לבד, רק אתה יודע...
הרי הרגש כ"כ חזק, אז איך ייתכן שמישהו יכול להבין את מה שהיה רק בין שניכם?
נשמע שהיה לו חלק גדול בחיים שלך, שהוא היה משמעותי עבורך, ועכשיו נותר חלל, ריק, שהתמלא בכמיהה וגעגוע. אליו, לקשר איתו, למישהו... זה בטח מעיק, מייסר, שאתה לא מצליח להוציא אותו מהראש בכזו קלות. וכמה זה מתסכל לדעת שהוא מתקדם הלאה (ואולי זה רק למראית עין?), בזמן שאתה עדיין מרגיש רגשות כ"כ חזקים אליו, מפחד שלא תמצא טוב ממנו...
יקר, אנחנו רוצים להיות לצדך וללוות אותך כמה שנוכל בתקופה הקרובה. נשמח לשמוע עוד על ההתמודדות שלך, על מה השתנה שגרם לך להרגיש שכל האשמה נופלת כרגע עליך, על איך מתקדמת הצמיחה והעלייה לגובה, גם אם היא לבד.....?
שולחים לך חיבוק וירטואלי גדול

" אם נשארת לבד כשהלילה נגמר
יום חדש נולד זה עוד לא מאוחר
למה את מאבדת תקווה
כל אחד מחפש אהבה"

כל בוקר. במשך 5 חודשים אני מתעורר מוקדם וחושב עליו

למה רק אני אשם?
א׳ כי הוא רצה לגרום לי לחיות ברמת חיים גבוהה יותר. איך אפשר להאשים מישהו שרוצה על פניו רק טוב לשני הצדדים. ואני בכלל ידוע בדקדקנות שלי בכסף ובפחד שלי שייגרמ מתישהו (למרות שיש מספיק כרגע). כלומר הוא רצה לשנות אצלי משהו שאני יודע מראש שמוקצן אצלי. לפחות ככה חלק מהסביבה אומרת.

ב׳ כי חשבתי בזמנו שאני שווה הרבה בשבילו. העזתי. הסתכנתי. חשבתי שהוא ירצה לחזור אחרי כמה זמן. כמו שקרה בהפסקה הראשונה שלקחנו. ועכשיו אני מבין שהייתי יהיר. שנטלתי סיכון גדול מדי. הייתי מעדיף להשאר עם המוכר והבטוח ולא סתם לחשוב שיש משהו שיתאים לי יותר בחוץ.

הימים הם סבל. אני מחייך. אבל בחצי כח.
אני קם לעבודה. נפגש עם אנשים. מכיר חברים חדשים. יוצא לדייטים.
על פניו אני חי. אבל מתחת לפני השטח - אני חושב עליו בכל שניה של היום.

וכבר הייתי בטיפול פסיכולוגי. שרק ניסה לנחם אותי.
כבר הלכתי למתקשר. למטפל אנרגטי.
קראתי מלא ספרים.

אני לא רוצה לקחת תרופות. חברים אומרים לי שזה לא דורש תרופות.
אבל האמת היא שאני רק רוצה לראות אותו. להסתכל לו בעיניים. ולבכות מולו.

הוא יודע, כבר אמרתי לו כמה פעמים. בכתב. בהודעה. בשיחה. שהשתנתי והייתי עושה דברים אחרת. אבל הוא נאמן לבחור החדש שאיתו. שאגב, אני מכיר רק ממפגש אחד שהיה לי איתו בעבר. ולא מבין איך הוא החליף אותי.

החברים המשותפים אמרו לי שהם לא מבינים איך הוא החליך אותי בבחור החדש.
וזה יושב בראש. כל הזמן

למעלה