שוב פונה אלי מישהו אחר באתר של הומואים ומנסה להעליב אותי

AEOLIAH

New member
שוב פונה אלי מישהו אחר באתר של הומואים ומנסה להעליב אותי

נו מה נסגר חזרנו לחטיבת ביניים מה יש לגבריים הבהמות האלו???????????????

נכנסתי לאתר הכרויות אחר לא אטרף , אתר אחר שיש לי תמונות פונה אלי מישהו שכבר ניפגשתי איתו לפני שנה והיה לנו כייף,ואז משחק אותה כאילו לא מזהה אותי, שאלה ראשונה עושה ליי היי בן כמה אתה(והוא רואה את התמונה פנים שלי ורשום שם הגיל) אני אומר לו את הגיל ואז הוא אומר לי נראה יותר.ואז אני אומר לו זה מה שאמרת לי שניפגשנו שבתמונות אני נראה יותר ובמציאות ילד, ואז הוא מכניס אותי לרשימה של התעלמות!!!! כאילו מה הקטע שלהם? בכוונה לפנות ולהעליב? בכוונה לגרום לי להרגיש חרא!? אני לא נראה משהו בפנים אני לא יפה ולא חתיך אז למה לפנות למישהו ולנסות לגרום לו להרגיש רע למה????? ואם אני נראה לך מבוגר ולא מושך למה לפנות אלי מההתחלה זה כמו שאני אחפש עכשיו אנשים שנראים לא טוב ולא מושכים ומבוגרים ולהגיד להם את זה רק כי מה??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AEOLIAH

New member
כרגע מישהו אמר לי שבתמונות של ..

גיל 30 אני נראה 30 ובתמונה מגיל 24 אני נראה 19.

זאת אומר שהוא פאקינג חושב שההבדל בן התמונות זה 11 שנה שבפועל זה 6 שנים?!@!!! מה נסגר???? מה אני נהייתי זקן בגיל 30 ובגיל 244 נראתי 19? היה עוד אחד שבתמונות של גיל 24 נתן לי 18 ובתמונות של 30 נתן לי 34.
:((((((((((((((

כל החיים תמיד אמרו לי שאני נראה הרבה יותר צעיר לגילי פתאום אומרים לי הפוך שאני נראה מבוגר לגילי :(((((((((

AEOLIAH

New member
עוד אחד כרגע אמר לי שבתמונות מגיל 30 אני נראה 34 ובתמונה

של גיל 22 אני נראה 25!
&nbsp
הם פונים אלי שולחים לי ההודעה: היי
אני עונה: היי
ואז הם רושמים בן כמה אתה אתה נראה הרבה יותר ממה שרשום.
&nbsp
&nbsp
ואני שם בכלל תמונות ישנות שלי מגיל 30!!!!!!!!!!!! ששם אני חשבתי שנראתי ילד!!!
האידיוט עושה לי שבתמונה מגיל 30 אני נראה 34 ושלחתי תמונה מגיל 22 אומר לי שאני נראה לפחות 25 ובתמונה מהיום שצלמתי אומר שאני נראה 30.
&nbsp
נמאס לי מהם נמאססססססססססססססססס
&nbsp
למה בפרופיל אחר פתחתי של גבר בן 40 שרושם 18 אף אחד לא יורד עליו~!
&nbsp
שימותו בא לי לשרוף את כל קהיעלת ההומואים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה