הוא מבין (טריגר)

הוא מבין (טריגר)

התחלתי להיפרד כבר לפני שבועיים.
מכל מכריי, אוהביי, אהבותיי.
ניסיתי לסגור קצוות, לא להשאיר סימני שאלה.
הכלב שלי מבין. כל הזמן האחרון הוא צמוד אליי ורחוק.
אתמול לא הצלחתילהוציא אותו. חזרתי מהעבודה וידעתי שזה מתקרב.
לא היו בי כוחות, כבר לא איכפת לי שיעשה פה את הצרכים.
נרדמתי מוקדם, אני עייפה ולא מחזיקה מעמד.
קמנו בארבע, הוא הסתכל עליי במבט מבין, יודע.
מכולם, הוא היחיד שמודע לסבל שלי, הוא גם סובל איתי.
שיחררתי אותו לפנות בוקר, אני-שיחררתי. בחיים לא הסכמתי לצאת עם כלב ללא רצועה. פתחתי לו את הדלת ואמרתי לו "לך". הוא חשש, אבל בסוף הלך.
לפני שעה חששתי פתאום, אם יקרה לו משהו-הכל יתעכב.
יצאתי לחפש אותו, הוא חיכה קרוב לבית, שיחק עם הכלבה השכנה.
אני אוהבת כלבים, זה החיה היחידה שאני סומכת עליה באנושות..כולה.
אמרתי לו ללכת הבייתה.
כבר שעה שהוא מסתכל עליי, ואולי זה רק בראש שלי, אבל הוא מבין, הוא נפרד.
הוא כבר לא רוצה שאני אזרוק לו כדור, הוא רק רוצה להיות צמוד אליי. והוא בוכה.
אל תחשבו שהוא לא מרגיש טוב, הוא פשוט מרגיש אותי.
אתמול היה לי קל, יחסית לימים האחרונים. הלכתי לשכן ועישנו משהו, שלשם שינוי, באמת העלה לי את המצב רוח, פתאום היה לי סדר קצת בראש, אפילו צחקתי.
אני צ ח ק ת י !
פעם הייתי אלופת הקרקרות. הצחוק שלי מצחיק, חשבתי תמיד שזו ברכה, אנשים היו עושים הכל כדי להצחיק אותי, ואז כל הסביבה צחקה גם...
שנתיים כמעט שלא התקרקרתי באמת. צחקקתי אולי, אבל לא התקרקרתי.
אתמול כנראה הייתי רגועה, ידעתי שתיכף הכל יגמר.
אני מפחדת, מפחדת להיכשל ושאנשים יתערבו.
מפחדת שאמא שלי תדע ותסתכל עליי.
כשהייתי צעירה והייתי ככה, ונכשלתי, היא קראה לי שטן, הורסת משפחות, אנוכית.
אני אנוכית, נמאס לי להיות ההפך.
נמאס לי לחיות בשביל אחרים, בשביל מה יחשבו, בשביל מה מצפים, בשביל זה שאני חיה. לא מוכנה לקבל את זה איך שזה. נמאס לי להלחם את המלחמות הפנימיות שלי מול החוסר צדק והאמת במציאות.
עוד מעט, אני הולכת לעבודה. אולי בפעם האחרונה. אני מקווה.
עשיתי להם שם הפתעה, סידרתי וניקיתי, מה שאף אחד לא עושה.
אני רוצה להיות אף אחד. אף אחת.

לפני יומיים דיברתי עם חברה, הסברתי לה שעכשיו מאוחר מדי לעזור לי, שביקשתי כשעוד היה אפשר. ביקשתי ממנה במיוחד כמה פעמים. היא הבינה אותי אז "אני שומעת שאת במצוקה ואני רוצה לעזור", והיא נעלמה.
לדבר, פעולה בסיסית וכל כך קשה לי. וניסיתי להתגבר ולבקש, נתקלתי בחומות, הבנתי שקרים.
ועכשיו כבר מאוחר מדי, אין בי כוח לקבל עזרה, אין לי יכולות לקבל עזרה. הסברתי לה שעשיתי את ההחלטה שלי, והיא שלי. הזכרתי לה מה שפעם הבטחנו זו לזו- אם אחת מאיתנו תמות, השנייה תדאג שלכלב של השנייה יהיו חיים טובים. עד הסוף. היא הבטיחה לי שזה יקרה.
כתבתי מכתב ובו הוראות הפעלה לכלב, לא איכפת לי מכל השאר.
כשדניאל התאבדה, כעסתי שהיא לא הקדישה לי זמן במכתב, רק כתבה שהיא אוהבת אותי. כעסתי אז, אבל הבנתי שהיא צדקה. ככה יחסית יש פחות רגשות אשם, פחות בלבול.
לא כתבתי שאני אוהבת אף אחד. כתבתי להם תודה. כתבתי שאת הכלב אני אוהבת, ושידאגו לו, כמו שלא דאגו לי. הוא חסר ישע.
העיניים שלי נפחות וכואבות, אני לא רואה טוב כבר כמה ימים. גם מול המסך, זה מטושטש מדי פעם.

עברו בי מחשבות מאתמול, שאולי כדאי, ואולי בכל זאת. אבל הבנתי שזה שקר קטן מעכשיו. כשאנים התחילו להבין, הם נזכרים. עולם אנוכי-יותר ממני. אפילו לאמא שלי כתבתי זו תקופה קשה עבורי. אותה אמא שבגללה אני מתוסכלת רוב חיי, שבגללה אני עצמאית וסבלתי כל כך בדרך כל השנים.
פתאום היא יצאה מעצמה, והציעה אפילו לבוא אליי. איך אנשים נזכרים כשמאוחר.
למה לה לבוא? כדי שהיא לא תרגיש רע. פתאום היא הבינה שכל הזמן הזה היא שכחה שיש לה בת. השאירה אותה לבד מול העולם, הרע הזה.

לבד להתמודד מול הכל, מול כולם. והייתי חזקה, ונגמרו לי הכוחות. כל פגיעה שחוויתי רק לקחה ממני, ולא היה מי שיטעין. עד שזה נגמר.
אני מיוחדת, אני יודעת. יש לי יכולות וכשרון להגיע לאנשים, להשפיע. על הכל, חוץ ממני. כי אני רק נגמרת בכל זה. אנרגיה אמורה להיות מתחלפת, לא נגמרת.
נתתי את כולה. עשיתי הרבה דברים טובים, ואני רוצה להאמין שי אנשים שיותר מאושרים בחייהם בזכותי.
גם הכלב. בחודשים האחרונים לא מאושר, הוא אפילו סובל ומתוסכל. אבל זה משהו פתיר.
הוא מכולם יכול להבין למה הסבל בלתי נסבל. למה הסבל חייב כבר להיפסק.
הוא מבין כמה כוחות אין בי, וכמה הבדידות הרגה אותי בסוף.

סליחה אני כותבת את זה. חייבת לפרוק קצת, צריכה לסחוב רק עוד קצת, ומתקשה. איכשהו זה עוזר מעט, ולו לכמה דקות, לכתוב את האמת.

כאב 8

Member
מקווה שעשנת

עם שכן בסדר
ולא השכן שספרת
צריך להיזהר בעולם הזה זה מפחיד אותי מה שספרת שלא יאנסו אותך.
תרגישי טוב
אני חצי מתה אם הייתי מנסה לעזור לך .

את חמודה

תודה.
ברור שלא עם השכן המוזר... למרות שכל גבר מסוכן.
דווקא מי שהכי לא חשבתי, אנס אותי. ועוד פעם. וגם מישהי אחרת.
ומי שהבטיח לשמור, הוא גם זה שפגע.
באיזשהו שלב הבנתי שרוב הגברים הם אנסים בפוטנציה.
והם לא מבינים מה לא בסדר...
אבל אני סתם גולשת למקומות אחרים...
תודה

כאב 8

Member
תשמרי על עצמך

לא חסר לך כאב וצער
תשמרי על הגוף והנפש .
עד כמה שאפשר .

תודה

אל תכעסי, אני כבר לא שומרת על עצמי.
אין לי כוח יותר
תקראי בין השורות... אולי תביני.
אולי גם לא, וזה בסדר.

אני כבר החלטתי מה יקרה

Gali04

New member
ריסקת אותי, לא מצליחה לעצור תדמעות

קראתי את עצמי, פשוט כמשמעו. בטח שהוא מבין, הוא הרי החבר האמיתי והשותף הבלעדי,הוא מכיר אותך הכי טוב. כתבת שאת אוהבת אותו וצירפת הוראות הפעלה ומגיע לו ולו בלבד שאמא תישאר לצידו עד סוף חייו. תישארי כאן לא בשביל אמך, אפילו לא בשביל עצמך אלא אך ורק בשבילו, כי הוא שווה את זה והוא נשמה אמיתית והרויח את זה ביושר ולא מגיע לו לאבד את אמא

הצילו!!!!

אני קוראת אותך וכרגיל הצלחת לטלטל,הנפש יוצאת מקירבה וזועקת בבקשה אל תעשי משהו נואש !!!

אולי בשארית כוחותייך האוזלים תנסי כן לפנות לעזרה מקצועית?תחינה בפנייך

יש את הכלב שתלוי בך,אבל יש גם אותך!!!!!

אם אמך לא היתה בחייך כראוי,אז לפחות את כן תהיי!!!

תכתבי ותתפרקו ככל הניתן,אבל אולי לאחר מכן תצליחי גם להגיע לתובנות אחרות?(תחינה לפנייך)

כתבת שאת מיוחדת(זה בטוח נכון)ומצליחה להשפיע על מצב רוח של אחרים(מסתבר שלטוב ולרע..)

אז הייחודיות שלך תוכל לפרוץ קדימה ולהגיע למחוזות אחרים של טוב ושלווה,אם רק תנסי לקבל את העזרה המקצועית
הנכונה,אולי רק תנסי?פורפבור

מדהים גם שבכל קשת הרגשות שעוברות עלייך,את מצליחה לעבוד

כתבתי לך קודם ׳אולי תנסי׳ ואז נזכרתי שבתגובה אחרת כתבת שאין לך כח לנסות ואין לך כח עם כל דבר שמתחיל בל׳

אז אני כותבת לך בת׳:בבקשה תישארי כאן,בבקשה תחיי ועוד תראי ימים טובים יותר

כשרע ומגעיל,קל מאד להסחף לתהום,אבל עצם זה שעד לפני שנתיים הצלחת ׳לקרקר׳ מצחוק והצלחת להדביק את כל הסביבה ב׳קרקורים׳ זה רק מראה איזה כוחות אדירים קיימים בקרבך,

אז בבקשה תרפי ממחשבות האובדן,ולו כדי לחזור אל אותם ׳ימי קרקורים׳ וזו תהיה שמחה אדירה עבור הנשמה היתרה שנמצאת בביתך(מי שכולו לב-הכלב).

וכשחזרי סוף סוף ׳לקרקר׳,תביאי הביתה גם תרנגול;););) (סתםםם;)

בבקשה תישארי כאן(חיבוק)

לכולכם

תודה על הדאגה.
אתמול בלילה דיברתי עם ער"ן.. וקצת לפני שהתעלפתי קראתי לידיד שלי.
הגיעה משטרה אתמול, בגללו. כמובן שהתאסתי על עצמי ואמרתי שהכל בסדר. "סתם משבר", "רגע של חולשה".
היום בבוקר מתקשר אליי שוטר בתואנה שהוא בבניין של אמא שלי. ישר צעקתי עליו שאסור להם לדבר איתה ולהגיד לה דדברים, ממזמן אני לא קטינה והיא אחראית לחלק גדול מההרס בחיי.
נתתי להם את הכתובת שלי פה.
הגיע שוטר, הסברתי לו שהם לא מסונכרנים. השוטר דיבר עם התחנה והסתבר שהיום הם הגיעו בגלל פנייה של ער"ן.
תאורטית. אם לא הייתי מתעלםת אתמול, אז גם זה היה מאוחר מדי בשבילם.
אז עכשיו אני פה, לא ידוע לכמה זמן. מרגישה לא טוב פיית, אולי בגלל מה שלקחתי אתמול.
למרות שידעתי שזה עלול לקרות, לא ציפיתי שהם יפנו לאמא שלי. לדעתי אבל לא הספיקו לדבר איתה כי עדיין היא לא התקשרה.

למה קשה לעולם להבין שלא טוב לי פה? לא רוצה לשנות ולא להיות פה?

זה נחמד שבוירטואלי, אנשים דואגים ואיכפת להם. אבל אין לי אף אחד שבא לתת לי יד.
אפילו הידיד שהגיע אתמול- הלך כשהגיעה המשטרה ועוד לא התקשר אליי לראות מה שלומי.
מרגיש לי צביעות. להגיד זה יפה. אבל מילים יפות לקחו אותי למקום האפל שאני נמצאת בו.
שאני לא רוצה להיות בו.
כבר לא מאמינה לכלום, לא לאף אחד. ויודעת שאם אני כן מאמינה זה רק אומר שאני אפגע.
המציאות הוכיחה לי את זה.
אל תדאגו לי,
מצטערת. אולי אני גם לא אכתוב יותר.
עדיף לכתוב לבלוג שאף אחד לא נכנס אליו (באתר אחר).
אולי כי נמאס לי, ולא מכם חלילה. אלא מהכרח המציאות.
לא מבינה למה אין חוק כז, מי שלא טוב לו-לא צריך.
אותי לא צריך.
היה צריך מאוד, אבל עכשיו, כשאיבדתי תקווה ואמונה במציאות, לא צריךץ אני שווה לכלום. רוצה להיות כלום. מחכה לרגע הזה.

סליחה שהפרעתי, והטרדתי, וגרמתי לכם להרגיש ע. אני בטוחה שרובכם במצב דומה ושונה משלי, ויודעת כמה זה קשה.

סליחה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו כאן איתך...

עליסה שבורה יקרה,
נשמע כי חוסר האונים והבדידות מתפקדים על דלתות הלב שלך בימים האלה,
נדמה כי מרגיש לך שאין רגע של נחמה ושל מרגוע לנפש היקרה והדואבת שלך,
וכי רק המחשבה שיבוא הסוף, שתפסיקי להיות כאן בעולם הזה, מצליח אולי לפוגג מעט את התחושות הקשות.
אני שומעת כמה היית רוצה למצוא דרך לנוח מהמחשבות ומהרגשות שמציפות אותך כדי שתוכלי אולי לחזור ולהרגיש איך רגע של צחוק וחיוך מתפשטים באדוות נעימות של חום בתוכך.
אבל כרגע אני שומעת אותך חשה מחנק, כאילו הכל סוגר עליך, כאילו שאיבדת לרגע שליטה. ונדמה כי את מרגישה שדברים שגרמו לך עד עכשיו הנאה, כמו לכתוב שיר, כבר לא מרגישים לך אותו דבר. כאילו תחושת הזמן התערפלה לך וכל רגע מרגיש לך שהופך לנצח, ובנצח הזה רק מציאות אחת, שנדמה כי מרגישה לך כמעט בלתי אפשרית לשאת אותה עכשיו.
יקירה, נדמה כי את נאבקת בין הרצון לקבל עזרה לבין התחושה שאולי אחרי כל כך הרבה שנים של התמודדות כבר לא נשאר בך כח.
אני שומעת את הייאוש, הכאב והפחד שאת מספרת לנו עליו ולצידו אני גם שומעת כמה מאמץ את עושה כדי להחזיק מעמד....
אנחנו כאן כדי להיות לצידך ברגעים האלה שנדמה כי הייאוש תופס אותך חזק...אנחנו כאן כדי להשאר איתך עד שטיפה של אור יחזור להאיר את השמיים שכרגע נראים לך כל כך קודרים.
תמשיכי לשתף אותנו, ולספר לנו על הימים שאת עוברת.
שולחת חיבוק חזק

למעלה