פינת המטרות הקטנות

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
פינת המטרות הקטנות

שלום חברים יקרים!
אנחנו ממשיכים עם פינת המטרות שתרצו להציב לעצמכם לשבוע החדש

כל אחד מוזמן לכתוב על מטרה אחת (או יותר) שהוא מציב לעצמו השבוע ומתחייב להגשים אותה.
תוכלו לפרט גם מה הצעדים שאתם מתכננים לעשות כדי להגשים אותה, או באילו כלים תשתמשו.
זו יכולה להיות מטרה זמנית ונקודתית, כמו לסיים עבודה, מטלה מסויימת, או מטרה יומיומית וקבועה כמו להתעורר בזמן.
זו יכולה להיות מטרה שהיא צעד קטן שמהווה חלק ממשהו גדול יותר, או מטרה שעומדת בפני עצמה.
כל מטרה היא מטרה טובה, גם אם נדמה לכם שאולי מדובר במשהו מובן מאליו או קל מידי לאחרים.
מה שחשוב, זה שהמטרה תהיה ממוקדת וברת ביצוע, ככה שאם לנגד עיניכם מטרה גדולה או לטווח ארוך מאד, חלקו אותה ל'מטרות קטנות' וספציפיות, כולל הצעדים הקונקרטיים שתוכלו לנקוט כדי להגשים את המטרה הנוכחית.
בשבוע הבא, תוכלו לעקוב ולעדכן איך היה לכם, ומה המטרה שלכם לשבוע החדש - איך היתה ההתמודדות עם המטרות שלכם, האם היו קשיים, איך התמודדתם איתם, ומה אתם לוקחים אתכם לשבוע החדש..

הגשמה נעימה ועשייה מלאת סיפוק לכולנו

בשעה טובה ומוצלחת ...

התחלתי לכתוב ספר. המטרה לשבוע הקרוב היא להמשיך את הספר וכמובן להיות מרוצה ממה שיוצא. פרט לזה שאני אומן קומיקס, נגן גיטרה ומלחין, אני גם מאד הייתי רוצה לצבור לעצמי את הטייטל של "סופר" ...

תעזרו לי ....?

boy

שלום

אני צריך לגמור לענות על המטלה השלישית ללימודים על פילוסופיה בימי הביניים, אני לא בטוח שאספיק כי אני צריך לשמוע עוד כמה הרצאות ולגמור לקרוא קטע של סעדיה גאון, מקווה שאספיק או שידחו לי את המועד.
&nbsp

מטרה ברת ביצוע?

אם תשימו לב לשעה תגלו ששוב שתיתי אתמול. אני מקווה, למרות זאת, לעשות היום שתי מדיטציות בשעות סבירות ולראות עד הסוף סרט שפעם הפסקתי באמצע. ליותר מזה אני לא רוצה להתחייב.

למעלה