מה אני אגיד

כאב 8

Member
מה אני אגיד

רואים אותך בוכה וכלום
זה לא משפחה
אפילו אף אחד לא מביא לך חיבוק
כולם בסדר יום הרגיל
תמותי או תחיי מה זה משנה תסבלי בשקט העיקר .
העיקר ליד אנשים הם משחקים אותה .

לא נכון

ככל אדם את חשובה, ותמיד יהיו אנשים שתהיי חשובה להם. ודאי שמשנה אם תחיי או תמותי, חיי אדם יקרים ומקודשים. אהבי את עצמך והאמיני שאוהבים אותך. לפעמים קשה לאנשים לתת אהבה, אבל הם רוצים בזה.
&nbsp
&nbsp

האם יש מצב קל שבקלים שכואב למשפחה מבפנים??

האם ייתכן שלמשפחה מאד קשה וליד אחרים ׳משחקים אותה׳ כי חוששים להראות שקשה?

רעיון למחשבה:

האם את מוכנה למצוא כמה תכונות יפות בעצמך וגם משהו אחד חיצוני שאת אוהבת בעצמך(עיניים,שפתיים וכו׳)

ופשוט לנסות לאהב את עצמך וש׳כולם יקפצו״ האם אפשרי לנסות?

ציינת גם שהנשמה שלך את חברותית,אז קדימה..בראש ובראשוני תנסי לאהב את עצמך ולהיות חברה של עצמך!!!

׳עצמך׳ משוועת לעזרה,לא תסייעי לה?

אני יודעת שזה מאד מוזר לחשוב על להיות חברה של עצמך..אבל אני חושבת ששווה לנסות ואז לאט לאט ייתכן שגם העולם ישים לב וירצה גם להיות נוכח בחייך.

אם את רואה שהבכי לא עוזר מול משפחתך,אז אולי תנסי לא לבכות מולם ותבכי עם עצמך כמה שאת רק רוצה ותדברי עם תמיכה חיצונית כמה שרק תוכלי, עד שפתאום תמצאי דרכים אחרות לפתרון ואפילו להצלחה,איטית ככל שתהיה.

וכך תוכלי להפוך פחד לדחף,מחלה להחלמה,לחץ להיחלצות והצלחה-זו הקונטרה שאני ממליצה

תנסי,מה יש לך להפסיד??

ותהיי בטוחה שלפחות 10000 גולשים וגולשות שאולי קוראים את תחושותייך,נותנים לך חיבוק וירטואלי ענק

את יודעת איזה עוצמתי זה?!?

אני בטוחה שלפחות גולשי הפורום כאן אתך,בהצלחה(חיבוק:)

אגב,אני בטוחה שהפורום כאן עם כל אחת ואחד שכואב לו!!!

חיבוק:)

כאב 8

Member
תודה מאמי

אני בדילמה אני לא יודעת מה להגיד אני חושבת על תכונות וכל הזמן נראה לי שאני כבר לא כזאת
ובכלל חיצונית אני במצב נורא רק לחשוב על השיער שלי מפעיל אותי מהכיסא .

אבל ענית מה את לא אוהבת

אני יודעת שכן יש משהו חיצוני שאת אוהבת,שימי מטפחת ראש/כובע ותראי את העיניים,שפתיים,כפות ידיים..משהו תאהבי.

תכונות אופי:את נשמה טובה?חברותית בנשמה?בעלת חוש הומור?

אין כזה דבר כבר לא כזאת,אם זאת תכונה שהיתה לך..אז זו תכונה בסיסית שלך ואל תיווכחי;) ;)

כאב 8

Member
טוב אנסה

תכונות :
א. אוהבת וחמה
ב. חוש הומור
ג. העיניים
ד. הגוף

שבוע טוב מרגישה הפוכה ישנתי כל היום .

שבוע טוב

Gali04

New member

כואב. גם המשפחה שלי מצטיירת כלפי חוץ כאנשים הכי מדהימים, בעיקר אמא שלי שחשוב לה מה אומרים עליה ובעיקר מה יגידו עליה לאחר מותה. כל היום מתעסקת במה יגידו, שיגידו שהיא הכי טובה שיש, שהבית שלה היה נקי, שבישלה הכי טוב, שאירחה הכי טוב.
משקיעה מאמצים במה יגידו עליה הזרים במקום מה הבת שלה חושבת עליה.

כאב 8

Member
מוזר שאמא שלי אף פעם לא בוכה

רק אם מישהו מת
ובטח לא אכפת לה ממש על הבת שלה
רק מתחנפת שצריכה אותי לסידורים איתה .
וקוראת לי לאכול.
אם כבר מדברים על אמהות אז יש לי שיר שאני אוהבת

Gali04

New member
מכירה תשיר. מרגש ועצוב

אגב, אהובה במצב מאד קשה, גוססת...
&nbsp
מעניין איך זה שאמא שלך לא בוכה, אולי יש לה בעיה בלהתפרק מולכן? בעיה בלהתפרק בכלל? כאילו שזה נתפס אצלה כמשהו שיש להתבייש בו.
&nbsp
רציתי להגיד לך הרבה פעמים שזה בכלל לא מובן מאליו שאת נכונה להתלוות לאמא לסידורים כשאת מרגישה ככה במצבך. אותי כבר לא שואלים כלום כי יודעים שלא מסוגלת לעזור בשום דבר, אבל בשנים הראשונות של הדיכאון הייתי כמוך והייתי עוזרת תמיד כשהייתי מתבקשת הגם שזה לא התאים למצב הנפשי בריאותי שלי.
&nbsp
פעם לא הייתי יודעת להגיד לא, בהמהלך השנים המצב לא הותיר בפניי ברירות אחרות אלא לסרב, אבל כיום כבר לא שואלים אותי כי יודעים מה תהיה התשובה, ותאמת?! זה די משחרר שלא פונים ולא מצפים ולא בונים עליי. פחות לחץ להתמודד איתו.

כאב 8

Member
אז ככה

שבוע טוב גלי
לגבי אמא שלי
היא בוכה בסרטים
ובהלוויות
אין לה בעיה אני חושבת שהיא פשוט
לא בוכה על עצמה ועל הילדים שלה
רק סרטים ובהלוויות .
שם ראיתי אותה בוכה אמת הרבה פעמים אני שואלת אותה איך סרטים גורמים לה לבכות ואני שסבלתי המון לא גורמת לך לבכות .
אמת אמא שלי נראת לי גיבורה
לא מטיפוס של מה אחרים יחשבו עלי
יותר מטיפוס להיות חברתית וחביבה ולחיות חיים רגליים .

כאב 8

Member
שבוע טוב גלי

לא ידעתי שהיא גוססת
בטח היה לה קשה גם בחיים
מוזר שאלוהים פוגע במקומות בגוף של האדם שבו הוא נותן לו כישרון .
רק בריאות לה ולנו .

לגבי העזרה שלי אני רוצה להוריד משהו
בעבר שהייתי בדיכאון יותר קל טיפלתי בילדות של האחותי
בשנה שעברה לא טיפלתי בגלל התקפי חרדה
והשנה חזרתי אבל לא כל יום ואני חושבת שאני לא עומדת בזה אני יכולה זה מקשה עלי אני מאוד אוהבת אותן אבל באמת אני מרגישה שזה כבד עלי הפעם .
גם נראה שפעם הייתי טובה בזה ובהרבה דברים שהיום אני כלום אין לי את הכלי הזה שנקרא אנרגיות . הדרייב הזה

כאב 8

Member
חייבת לעשות סדר בבעיות שלי

ולהתחיל לסדר את החיים שלי
אבל כל פעם קוראים דברים או שרע לי ברמות . מה לא יהיה לי טוב אף פעם בחיים . אני לא אצליח להתגבר על הכל ולחיות חיים ולהגשים חלומות .

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
להיות ולא להראות

היי כאב 8,
אני מבינה שכרגע , את מרגישה כאילו את נמצאת,מדברת ,מסתובבת ובוכה וכל מי שאת פוגשת מסובב את הראש ומתרחק...כאילו שהכאב שעל פניך הוא מחלה מדבקת.
וונראה שאת נשארת לבדך עם חוסר הבנה וכמה שאלות קשות.
איך זה שלאף אחד לא איכפת?למה אף אחד לא התקרב ושאל?
הרי רק רצית חיבוק ומילה טובה...
לפעמים, אותם אנשים שתמכנו בהם כאשר הכאב נחת עליהם, הם אלה שבורחים הכי מהר והכי רחוק כאשר לך רע.
ולפעמים, פוגשים אנשים שלא הכרנו או שלא שמנו לב אליהם , והם אלו אשר יראו אותנו באמת.
אני רואה אותך ,שומעת אותך וקוראת אותך . אני כאן.
אני שולחת לך מכאן חיבוק חם וכנה, למרות שהוא יכול להיות רק וירטואלי,

מתנדבת סהר

למעלה