פינת המטרות הקטנות

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
פינת המטרות הקטנות

שלום חברים יקרים!

התחלנו שבוע חדש וזאת הזדמנות נהדרת לשתף במטרות שהצבתם לעצמכם לשבוע.

.
גל, פילוסוף, נייק, הירושמיה וליאורה היקרים - נשמח אם תשתפו אותנו על מה היה/התחדש/השתנה עם המטרות שכתבתם בפינה של שבוע שעבר, איך היתה החוויה, האם נתקלתם בקשיים ואיך התמודדתם איתם, מה אתם לוקחים איתכם הלאה לשבוע החדש?

ולכל יתר החברים, כל אחד מוזמן לכתוב על מטרה אחת (או יותר) שהוא מציב לעצמו השבוע ומתחייב להגשים אותה.
תוכלו לפרט גם מה הצעדים שאתם מתכננים לעשות כדי להגשים אותה, או באילו כלים תשתמשו.
זו יכולה להיות מטרה זמנית ונקודתית, כמו לסיים עבודה, מטלה מסויימת, או מטרה יומיומית וקבועה כמו להתעורר בזמן.
זו יכולה להיות מטרה שהיא צעד קטן שמהווה חלק ממשהו גדול יותר, או מטרה שעומדת בפני עצמה.
כל מטרה היא מטרה טובה, גם אם נדמה לכם שאולי מדובר במשהו מובן מאליו או קל מידי לאחרים.
מה שחשוב, זה שהמטרה תהיה ממוקדת וברת ביצוע, ככה שאם לנגד עיניכם מטרה גדולה או לטווח ארוך מאד, חלקו אותה ל'מטרות קטנות' וספציפיות, כולל הצעדים הקונקרטיים שתוכלו לנקוט כדי להגשים את המטרה הנוכחית.

בשבוע הבא, תוכלו לעקוב ולעדכן איך היה לכם, האם הגשמתם ומילאתם את מטרתכם, ומה המטרה שלכם לשבוע החדש

שבוע נפלא לכולם

nike001

New member
אולי אפרוש מהתחרות

דווקא מאז שהתחלתי את התחרות - שבוע שעבר
בעיקר היו לי קשיים לבצע בשונה מתקופות אחרות שלא השתתפתי
אני לא יודע אם עשו לי עין או אני מהפחדים של העיניים עשיתי עין לעצמי
אבל מה שקרה יצאתי להליכה אך בעיקר בשעות מאוד מאוחרות
&nbsp
אני קצת חושש לשתף בפורום במטרות שלי כי אנשים שרע להם למה שיפרגנו לאחר שיצליח? לצערי אני משתף המון בפורום אבל אני חושב שזה לא הכי מקדם... מבחינה מיסטית.
&nbsp
אני לא יודע אם בגלל הסרטים שאכלתי שעושים לי עין אז אני לא יוצא להליכה או באמת בגלל שעשו לי עין. תסלחו לי שאני נשמע עתיק ופרימיטיבי אבל מה אני יעשה

&nbsp

מטרה

ניסיתי לחשוב, ניסיתי לשתף פעולה.
איבדתיאת היכולת לחשוב על מטרות.
אני חייבת עוד כסף, עוד מעט יחזור הצק של השכר דירה, ואני אמצא את עצמי כנראה ברחוב... אולי מטרה למצוא עוד עבודה.
אבל זו מטרה שאני לא יכולה להגשים. אין לי באמת כוח לחיפוש הזה. כבר עשיתי את החיפוש, והוא לא צלח לי. קבעתי פגישות, התקבלתי לכמה מקומות. והברזתי. לראשונה בחיי הברזתי. משני מקומות שונים. לא יכולתי להתנהל ככה יותר.
היו לי אפילו מחשבות רעות על דרכים להשיג כסף מהיר. שללתי אותן. אני לא מסוגלת, אין לי אומץ.
פתחתי כרטיסים בכל האתרים של חיפוש העבודה. פשוט איןלי כוח.
לפי מה שתכתבם צריך מטרה שיהיה אפשרי להגשים. אז אני לא יודעת. ניסיתי, לא יודעת איך. אין לי כוח לאיך.

Tanzania9

New member
אני אוהב את זה

דברים שיקומיים זה מה שאני צריך.
&nbsp
המטרה היא להמשיך לחפש דבר אחד משמח אחד שאני יכול לעשות כמעט כל יום ואפילו כל יום. יכול להיות שהמטרה הזאת תמשך כמה שבועות אבל זה שאני מניח אותה כאן זה כבר מספיק כדי להניע את התהליך. אני מחפש מצב רוח טוב ואני אמצא אותו!

יופי

בתחילת השבוע קניתי אוכל לדירה ואני מחסל אותו במשך השבוע. קיבלתי כמה נזקים גופניים לא נעימים מגורמים שונים, וגם הייתי קצת חולה לפני כמה בקרים. החלטתי להפחית ככל האפשר את שתיית הקולה כדי שלא אקבל סכרת. הגשתי את המטלה הראשונה ללימודים וכמעט גמרתי את השנייה, עליי לענות רק עוד על שאלה אחת לפי קטע מתלמוד בבלי עד יום ששי. אני קצת מודאג מהזמן, נקווה שיהיה בסדר. ידידה אחת מבוגרת יחסית הזמינה אותי לנסוע לבלות אתה בעיר מחר, אבל היא לא בטוחה שתוכל. היום היה לי שיעור פיתוח קול, שמענו שירים שלי שהקלטנו בטלפון שלו לפני שנים רבות ושלחתי לאימייל שלו כמה תרגומים שלי לשירי פופ. בפעם הקודמת שר לי שיר באינדיאנית כי יש לו להקת זמר, משחק ונגינה והוא יודע לשיר בכל מיני שפות אבל לא מבין אותן.

למעלה