אין ברירה

Tanzania9

New member
אין ברירה

פעם הייתי כותב פה. בחרתי לא לחזור למשתמש הישן בתפוז ולפתוח דף חדש. בחרתי גם שם משתמש שלא קשור לכלום כדי שאף אחד לא יוכל לזהות אותי אי פעם.האנונימיות חשובה לי מאוד כאן.
אני חייב מקום לפרוק בו, לכתוב בו, להביע את עצמי. אין לי אנשים בחיים, אני בן 28 ואני דיי בודד. היסטוריה של חיים מלאים בכאב, קשיים ובעיקר חוסר השתלבות. אני מרגיש דיי פגוע מאנשים, מאוד מסוגר, מאוד פוחד על עצמי, חסר אמון באנשים. התרגלתי לחיים ללא אנשים אבל עדיין אני רוצה שיהיה לי לפחות חבר טוב אחד וזוגיות לפחות.

מאוד קשה לי ואני לבד בכל זה, יש תמיכה קטנה מכמה בני משפחה אבל הרוב אני מחזיק את עצמי בעצמי. אני מקווה שלכתוב כאן יעזור לי ושאני לא אתאכזב גם כאן.

כאב 8

Member
ברוך השיבה

מקווה שיהיה לך טוב פה
ובהצלחה מחזיקה לך אצבעות למצוא זוגיות חברים .
שעבר יעזוב אותך לנפשה
ויהיה לך חיים טובים מעכשיו .

RebelRex

New member
בהצלחה וברוך הבא

מקווה שתמצא כוח לתת אמון מחדש באנשים , ולהכיר חברים חדשים.
מי יודע , אולי דרך תפוז תמצא כמה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לממש חלום ..

טנזניה שלום,
&nbsp
נשמע שאתה מרגיש לבד ובודד, ממעט לשתף את האנשים הקרובים אליי, שהם בני משפחתך..
אני שומעת עד כמה אתה זקוק לאוזן קשבת , למישהו שיקשיב לך , יוכל להכיל את מצוקותיך ואת לבטיך..
עברת ימים לא קלים חברתית ואישית , שאנשים פגעו בך וזה גרם לך להסתגר ולסמוך בעיקר על עצמך..
מעודד לשמוע כי למרות הקשיים והכאב אינך מאבד תקווה והחלום לזוגיות ולחברים קיים עדיין במחשבותיך..
טנזניה יקר,
אתה לא צריך לעבור את זה לבד...
תמשיך לשתף אותנו ולספר כאן בפורום מה עובר עלייך , עצם השיתוף עשוי מאוד להקל עלייך..
בנוסף, הייתי רוצה להזמין אותך לצ'ט שלנו, שפתוח בכל ערב בין תשע לחצות..
הצ'ט הינו אנונימי, תוכל אם תרצה להיכנס מבלי להזדהות, יחכו לך מתנדבים שיהיו שם בשבילך, יקשיבו לך מבלי לשפוט אותך...אם תרצה, תוכל לשתף , לספר ואולי יחד נוכל להקל במעט על המצוקות והמחשבות שעוברות עלייך..
&nbsp
לבנתיים שולחת לך חיבוק- חיזוק
&nbsp

&nbsp

Nika33

New member
היי

אני חושבת שאתה צריך להלחם על מה שאתה רוצה. גם אם לא תקבל את מה שאתה רוצה, לא בזמן שאתה רוצה או לא 100% ממה שתכננת , אם תתאמץ זה עדיין יתן לך משהו, ולפי דעתי רק כך תעלה על דרך המלך. מאמץ וצעד קטן, ועוד מאמץ וצעד יוביל אותך לבסוף לאן שצריך. אנשים שמצליחים הם לא אנשים שלא נכשלים, אלא אנשים שנכשלים וקמים מהכישלון. בנוסף, צריך לדעת להעריך את מה שיש כי תמיד יהייה על מה להתלונן, זה ככה גם אצל אלה שנחשבים למוצלחים. תמיד חסר משהו. לא חובה ללכת לפסיכולוג, יש הרבה ספרים לעזרה עצמית. באנגלית יש בכלל מלא.
בנוסף, המצב הנפשי שלנו זה כימיה בגוף, ולכן שווה לשמור על המצב הפיסי. נפש בריאה בגוף בריא.
בהצלחה:)

למעלה