כאב תראי את זה

כאב תראי את זה

אומנם זו מישהי שהתרפאה דרך אמונה בישו ולנו אסור להאמין בישו אבל תקחי את זה כהשראה להתפלל לאל לריפוי ואולי לבקש עזרה מרבנים ואנשים שיתפללו עליך תסתכלי על זה ככוחה של תפילה תראי מראים אותה לפני ואחרי היא הייתה במצב ממש קשה https://m.youtube.com/watch?v=vryAwJun6Zo

כאב 8

Member
תודה מקסימה

שחשבת עלי אני אראה את זה פשוט כרגע אני בכאבי ראש .

זה ריפוי על טבעי נושא שקרוב לליבי

אני כבר הרבה זמן רוצה לחזק את האמונה שלי שאפשר להתרפא ולתקן הכל דרך אמונה באל :) (ושוב סורי שזה על ישו אבל הרעיון הועבר שם טוב אז השתמשתי בוידאו )

טוב מצאתי נס יהודי תצפי בזה

https://m.youtube.com/watch?v=4mOFaupUzws אני חושבת שמאחר שהדת קרובה לליבך תזמני לך ריפוי על טבעי בעזרת הקדוש ברוך הוא שהרי כפי שהוא יצר אותך וכל תא בגופך הוא יכול לגרום לך להחלים לגמרי מהיסוד אבל בשביל זה צריך אמונת תם. אני מציעה שתפני לרב שאת מחוברת אליו ותבקשי ברכה תתני צדקה כי זה תמיד עוזר ותקבלי עלייך מצוות מסויימות שאת יכולה ומוכנה לעשות מעתה והלאה ולקחת על עצמך מה שאת יכולה לעמוד בו בתמורה לבקשה להתרפא לגמרי מכל התחלואים שליוו אותך עד עכשיו. את לא הראשונה שהאל ריפא ואת יכולה להחלים לחלוטין ולהתחיל בחיים חדשים ומאושרים מציעה לך לעשות זאת זה מה שהייתי עושה במקומך.

ותקחי בחשבון שאם את

מראש בוחרת לא להאמין ולא לתת צ'אנס את מכשילה את עצמך וסוגרת לעצמך הזדמנות לשנות את המצב הקיים לדעתי

כאב 8

Member
אמונה

כל דבר שבאמת מאמינים בו מרפא
צריך רק אמונה
ולאנשים שסבלו כל החיים אמונה זה דבר קשה .
קשה לי שהייתי צורחת לאלוהים שיעזור לי שנים על גבי שנים
קשה לי שהכל יסתדר ככה שחלומות שלי לא יתגשמו .
אני לא פוסלת וראיתי את הקטעים
וגם קראתי בעיתון הידברות על אמא של ילד שרצה למות ורצו לקחת אותו לפכיאטר
שעשתה עיסקה עם השם שתעשה מצוות טהרה המשפחה והשם ישמור על הילד שלה .
והילד נרפא בלי תרופות .
בספר כוחו של התת מודע יש על על ריפואי אנשים נרפאו על ידי אמונה .אם זה מעניין אותך .הכוונה אמונה שכל דבר שאתה מאמין בו מרפא לדעתי .

למרות שזה ספר ישן קניתי אותו שהייתי בת 15.
עדיין נמכר בחנויות

כן ולא היו שם גם אנשים עם לא

הרבה אמונה (אישה עקרה שנים לדוגמא), שניסו וזה עבד. אפשר להתרפא מאמונה אבל אז מדובר באוטוסוגסטיה פה זה לא אוטוסוגסטיה. וכן זה ברמה גם שיש אנשים שהתרפאו למשל מסרטן ביום אחד

וכפי שכתבתי נהוג ואפשר לשלב את

שני הדברים לבקש ברכה מרב בעל זכויות שאת מחוברת אליו (ברכת החלמה וכדומה), פלוס לבחור מצווה שלא יהיה לך קשה מידי לעשות ולקבלה עליך בתמורה לריפוייך המלא

כאב 8

Member
אוקי אני אנסה

אני אחשוב על מצווה קלה
ואנסה למצוא איזה רב לקבל ברכה
מקווה שלא לדחות את זה

למעלה