הפסוריאזיס מתחיל להחלים עם ההומאופציה

הפסוריאזיס מתחיל להחלים עם ההומאופציה

זה הולך מהר יותר מפעם קודמת כבר אחרי חודש חלק מהפצעים השתטחו אני חושבת שעוד חודשיים יעלמו לי חלק נראה שהפעם זה ילך מהר יותר אני עדיין לא יודעת איך להפטר מהמטען הרגשי שלי שגם ממנו אני רוצה להפטר אולי אנסה אחרי ההומאופתיה הלא קלאסית הומאופתיה קלאסית או שאחפש הומאופת שאולי מעלים מטענים רגשיים כי דיברתי על זה עם ההומאופת שלי ונראה שזה פחות התחום שלו. חבל. הוא הכניס לפורמולה דברים שמקלים על רגשות אבל אני רוצה להפטר מהם לצמיתות

Gali04

New member
קוסמת

קודם כל שמחה לשמוע שחלה הטבה במחלה.
&nbsp
רציתי לשאול: איך את מגיעה להומאופתים? דרך הקופה? והאם בהומאופתיה יש גם התמחויות, נגיד כמו רופא עור, רופא משפחה, רופא אף אוזן גרון וכאלה. איך יודעים לאיזה הומאופת לפנות?
&nbsp
מעולם לא הייתי בטיפול הומאופתי...

הלכתי למרפאה של כללית לרפואה משלימה

לטיפול מסופסד אצל הומאופת. יש המון סוגי תרופות ומאמינה שגם סוגי הומאופתים שלי מרגיש לי טוב בריפוי מחלות אבל אולי פחות לנה שאני מחפשת לרגש . יש גישות שונות להומאופתיה קלאסית ולא קלאסית לא אותו דבר אבל כרגע הלא קלאסית עוזרת לי יותר מהר אז זה מה שאני עושה.

מעכביש אחד אפשר לעשות תרופות

הומאופתיות לשנתיים אבל אני לא שותה תרופות מחיות אז זה טבעוני או צמחוני .

כל טיפול משפיע

אחרת בזמן אחר בפעם הראשונה לקח להומאופתיה אצלי חצי שנה פלוס להראות סימני ריפוי (ואז הפסקתי כי לא משנה), הפעם תוך חודש כבר רואים אז לתת לזה קצת זמן

Gali04

New member
כן... מה יש להפסיד?

גמני בשום אופן לא אשתה תרופות שמכילות ממש חיות (עם ג'לטין בתרופה אני אהיה סלחנית) ואעדיף תמיד את הטבעוני.

אם הרפואה הקונבנציונלית לא עזרה, ננסה גם את המשלימה.
להזיק זה בטח לא יזיק.

יש לי שאלה: האם צריך לשאול את הפסיכיאטר אם התרופות שההומאופת נתן מתנגשות עם הכדורים של נוגדי הדיכאון והחרדה? כי אני יודעת שגם תרופות טבעיות לעיתים מתנגשות ולא הולכות ביחד עם תרופות פסיכיאטריות.
ידוע לך משו על זה?

אין לי שמץ

אני לא לוקחת תרופות לדיכאון או חרדה. אני רק יודעת שיש בשוק תרופות הומאופטיות לעזרה ראשונה ואם את בטיפול אצל הומאופת לא נהוג לערבב תרופה עם תרופה ורצוי לקחת רק את התרופות שהוא רושם לך מבלי שיתערבבו עם תרופות הומאופתיות אחרות

למעלה