קשה לי

בילי79

New member
קשה לי

אני לא בדיכאון כבד
אפילו לא שוקלת לשרוט עצמי
אבל רע לי
יש שינויים טובים בחיים שלי
וזה מטריד אותי
אני צריכה לחפש לפתור דברים מהשורש
אבל יש כל כך הרבה
כיוונים למעשה
מתחשק לי לברוח
לשבת שבעה על עצמי
לשמוע כמה חבר'ה אומרים עלי דברים טובים
בפועל - זה קורה, עם המשפחה
וגם איתם רע לי

נדמה לי שאני יודעת פחות או יותר מה יהיה טוב
בינו לבין מה שאפשר בחיים שלי
יש פער
נמאס לי לחיות
אבל אני אדם מאמין
ויש גם מעלה גדולה לסבלנות
אשתדל להמתין בסבלנות
למותי.

בילי79

New member
מנסה להשיב

אולי העובדה שעברתי כמה שינויים.. ודברים מתקדמים, מלחיצה
השבוע לדוגמא נפגשתי עם פסיכולוג
שיחה היתה נהדרת
לא יודעת למה. דברים כאלו מלחיצים אותי. שינויים. ואולי חוסר ודאות לגבי העתיד
אם הכל כל כך טוב עכשיו למה כבר אפשר לצפות
אולי זה סתם מצב רוח לרוב אני ממש לא בתחושה כזו
תודה שענית כל כך מהר ושאיכפת לך

לאורה101

New member
בוקר טוב בילי

אכן, לפעמים דווקא הטוב יכול להפחיד קודם כל בגלל שאנחנו לא רגילים אליו ושנית בגלל הפחד מהנפילה אחר-כך, מהמחשבה המפחידה של איך זה יהיה ליפול כך כל חזק ונמוך אחרי שהיינו קצת יותר למעלה.
מבינה ומכירה את ההרגשה.
זו לא סיבה להתכחש לטוב, גם אותו צריך לצרוך במנות קטנות, עד שבתקווה יהפוך לנורמה, לקבוע.
יהיה טוב תאמיני

בילי79

New member
תודה לאורה

בתגובות שלך ישנה כל כך הרבה ענווה. את מוסיפה כמעט בדרך אגב הרבה עצות טובות בין השורות. אני שמחה שאת משתפת אותי בנסיונך.
לקחתי את עצתך לתשומת ליבי. תודה לאורה על העצות והשיתוף ותשומת הלב
.

שלום

החיים יפים, ועלינו ליהנות מהם ולנצל את מעלותיהם ולא לחכות למוות. חבל שהחיים יגמרו לפני שתספיקי לנצל אותם. פסיכולוג טוב יכול לעזור ולהבין מאד, אבל חשוב /שהוא יהיה גם אדם טוב שלא יזיק נפשית כמו שקרה לי. כדאי להשקיע בתכנון העתיד ולהתרכז בעתיד, חשוב למצוא מגמות לפי התחומים המעניינים אותנו. אולי תצטרפי לכמה חוגים בנושאים שמעניינים אותך, אולי איזו יצירה שתספק אותך רוחנית, ואז גם תהיה לך יותר חברה וגם תרכשי עניין ואולי גם ידע שיעזור לך בשוק החופשי.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כובד שמצטבר ומצטבר

נראה שבחיים שלנו, לא צריך שיהיה ממש ממש רע, כדי להרגיש שלא טוב, שלא נוח
שמשהו לא מתיישב כמו שצריך, מפריע, כמו אבן קטנה שנכנסה לנעל ועכשיו הופכת כל צעד למעצבן, לכואב..
&nbsp
בילי יקרה שלנו, אני קוראת את המילים שלך ומרגישה ביניהן את תחושת ההצפה שאת חווה,
כאילו יש הרבה דברים שקורים, ומצד שני אולי זה מרגיש לך לא מספיק
כאילו יש הרבה כיוונים שאת יכולה לפנות אליהם, ומצד שני אולי זה מרגיש כמו יותר מידי..
כאילו מרוב עצים לא רק שלא רואים את היער, אלא גם לא יודעים באיזה שביל לבחור כדי להגיע לחלקות הכי טובות שלו..
כאילו מרוב הצפה, בכלל לא בא לך להתמודד ולנסות לצעוד בשביל כלשהו, אלא רק לברוח לאיזו פינת מסתור, מפלט, מחסה..
פינה בה תוכלי לנוח מהפער הזה בין מה שהיית רוצה לבין מה שאפשר, בין הצרכים שבוערים בתוכך ולא מקבלים מענה, לבין הסבלנות שלך, יכולת הספיגה וההכלה שנמתחת ונמתחת בצורה שמייאשת אותך..
&nbsp
בילי שלנו, אני מזמינה אותך לשתף אותנו עוד בשינויים הטובים בחיים שלך ובחוסר השקט שהם מביאים איתם, במורכבות שגלומה בהם.. בפער שתיארת בין הרצוי למצוי, בייאוש ובהמתנה שנמהלים זה בזה במחשבותייך..
ומבקשת לשלוח לך ברשותך חיבוק עוטף וחמים, חיבוק שמזכיר שגם ברגעים שהכי חשוך ומכאיב בהם, את לא לבד יקירה

&nbsp

בילי79

New member
תודה

הנושא של מהו הטוב ,הוא נושא לדיון פילוסופי. ואולי גם דתי או חברתי.
תודה על ההשתתפות בהרגשתי. מילותייך הן כמו אינסטלטור בזמן הצפה וכמו מורה דרך ביער

אופירA

New member
מנהל
אני קוראת עומס ענק של רגשות ותחושות

העומס עצמו קשה, לא משנה אם הדברים טובים או לא.
העומס מכביד גם כשהחוויות טובות או חיוביות.

למעלה