מרגישה מובסת

sweet virginia

New member
מרגישה מובסת

מהחיים. אין לי מילה טובה יותר כדי לתאר את זה. תבוסה.
אני יודעת שאני מאוד דרמטית וזה לא שקורות לי טרגדיות גדולות. זה סתם הדברים הקטנים שנותנים מכה ועוד מכה וכבר לא בא לי להרים את הראש.
למשל- אנשים שלא הסתדרתי איתם ויצאתי לא בסדר למרות שניסיתי לקחת אחריות על עצמי וניסיתי להיות הכי בסדר שאפשר. זה לא עבד. הם כעסו ופעלו בקטנוניות ואני נגררתי לעצבים וצעקות.
או הפיטורים מהעבודה. אני לא מפסיקה לחשוב על זה ולנתח את זה. ואני כל כך כל כך כועסת ופגועה וממורמרת ומתוסכלת.
ובדירה שלי- כל מיני בעיות קטנות ודברים שלא עובדים וכל הזמן יש הוצאות גדולות ולא מתוכננות.
אפילו הארוחת צהריים היום נשפכה לי על הרצפה.
וזה רק על פני השטח.

מסביבי כולם מסודרים עם בני זוג ומשפחות. בדיוק השבוע שמעתי שחברה מהעבר בהריון שלישי והיא ובעלה עושים חייל בחיים ובעבודה שלהם. ובאמת- מגיע להם ואני שמחה בשבילם אבל אני כל הזמן צועדת במקום או הולכת אחורה בזמן שכולם מתקדמים.
אין לי כוח להתמודד עם זה. אין לי כוח להתמודד עם כלום. החדשות מדכאות אותי ואני משתדלת להימנע אבל אי אפשר להתחמק לגמרי. זה אפילו לא הפוליטיקה המרגיזה אלא הרוע האנושי. פשוט מתסכל אותי.

בקיצור- חזרתי אחורה. אם בפעמים האחרונות כתבתי מתוך תקווה קלושה כלשהי שאני אעשה דברים ואטפל בעצמי- חזרתי להתחבא בתוך הקליפה שלי.
והכי נורא זה התחושה הזאת של התבוסה וזה אולי הכי מאפיין אותי. אני תבוסתנית. מרימה ידיים ולא מסוגלת להתמודד עם אתגרים.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
להרגיש תקוע במקום לא תמיד אומר שאין תזוזה...

ערב טוב Sweet Virginia,
אני מבינה שכרגע את מאוד מיואשת.נראה שבזמן האחרון, שום דבר לא מסדר לך:לא עם אנשים,לא עם עבודה,לא עם הדירה ולא עם החיים הפרטיים שלך.
נראה שאת חשה כרגע כלואה בתוך ספירלה אשר שואבת אותך בכוח לתוכה, ולא משנה כמה את מתאמצת להתחמק ממנה, היא היום מצליחה למשוך אותך למעטה בכל פעם שאת מנסה לברוח ממנה.וזה מה שאולי מגביר אצלך את תחושת התבוסה.
לפעמים, הדבר הנכון לעשות, הוא לא לעשות דבר...
אני שומעת ממך שלמרות שכרגע נדמה שהיאוש תפס פיקוד, את לא נותנת לו להביס אותך.
את עדיין מסוגלת לשמוח בשמחה של האחר גם כאשר זה מחזיר אותך למקום החשוך שלך...ומה שמראה שיש בך עדיין את הרצון לנצח את היאוש והתסכול .
כולנו יודעים שיש להסתכל על חצי הכוס המלאה,שהכל ענין של תפיסה וכו,וכו...
אבל כרגע,נראה שאת לא שם,שאת היום לא רואה את העולם בורוד אלא צבוע כולו באפור, וזה אולי מה שמגביר אצלך את הרצון להרים ידיים.
מה שעובר עליך בזמן האחרון נראה כבד על כתפיך,תופס את רוב המקום ולא נותן לך נחת .
לכן הייתי רוצה שתגיעי אלינו לציט כדי שתוכלי לדבר,לשתף,להוציא ואולי גם לנטרל חלק מהמועקה...אנחנו כאן כל יום בין 9 לחצות...נמצאים אך לא כופים,מקשיבים אך לא שופטים ומוכנים ללכת איתך לאן שתרצי להוביל את השיחה.
אני שולחת לך מכאן חיבוק גדול,
מתנדבת סה״ר

Gali04

New member
אפשר הסבר למשפט שבכותרת?

אם אדם מרגיש תקוע בחיים איך זה לא אומר תמיד שאין תזוזה?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הסבר

להרגיש תקוע במקום לא אומר ששום דבר לא קורה....לפעמים יש לתת לדברים להתרחש בלי להתערב,בלי לתפוס פיקוד,בלי לפעול ...זה נקרא לשחרר ,ויש בזה הרבה תזוזה

Gali04

New member
כעת הבנתי

שחרור יכול גם להזיז דברים מאליהם באופן טיבעי

מזדהה איתך, אני באותו מצב..תבוסה.

יש שיר שעוזר לי במצב הזה ,אולי הוא יעזור גם לך
"sweet surrender is all that i have to give"

למעלה