הישועה לא תבוא מכאן

מילקי91

New member
הישועה לא תבוא מכאן

וגם לא משום מקום אחר .גם לא מתוכי לא ! ומספיק עם המשפטים

האלה .הכל הבל , הבל הבלים .כל הזמן להיכנס לפה ולצפות לנס

לישועה אבל צר רק כאן .הישועה לא נמצאת ...

איזו ישועה כאשר אין אמא . כאשר אף אחד לא מזמין לליל הסדר.

שום ישועה .הכי כיף לישון ולהתנתק קצת מהעולם הזה.

כאשר מישהו הוציא לך את כל הרוח מהמפרשים בנושא של

זוגיות אין ישועה .כאשר מגלים כמה רוע יש באנשים , רוע צרוף.

ודווקא אנשים רעים מצליחים ..

אין ישועה וגם אין תכלית .

שלום

אני מצטער שרע לך, והרבה פעמים עוזר לנוח קצת ולהירגע מכל הצרות אבל צריך וחשוב גם להאמין ביכולתנו ולהתאמץ ולעשות כדי לשפר את איכות החיים.

מצטער שאמך מתה

קשה להתמודד עם מוות של אדם אהוב. בכל זאת המוות חלק טבעי מהחיים וצריך להמשיך את חיינו ככל האפשר למרות מות אחרים. אם קשה לנו לעזור לעצמנו, אין בושה בלנסות לבקש עזרה מאחרים ואפילו רק תמיכה ומלה טובה שתשפר לפחות חלקית את ההרגשה.
&nbsp

אופירA

New member
מנהל
אני בטוחה שלא ציפית לכך שהיא תבוא מכאן

ובכל זאת את מתוסכלת ועצובה נורא.
גם אני עצובה נורא ומתוסכלת מכאב.
אני בהחלט עסוקה בלהסיח את דעתי מהכאב באינטנסיביות, ולעשות משהו מסיח-דעת-ככל-האפשר כל הזמן. זה לא חיים כך, אבל זה סוג של חיים, בכל אופן הסוג שנגזר עלי נכון לתקופה זו.

זה נותן לך פורקן כשאת מטיחה את כאבך בחלל, בזולת?
זה מקל על הרגשתך כשאת כועסת על אחרים, ומאשימה אחרים בכאב שלך? בקשיי הזוגיות, בבדידות, בקשיים הרגשיים והחברתיים וכד'?
זה לא בעצם מה שההורים שלך עשו לגבייך? האשימו אותך בבעיות שלהם, בחוסר שביעות הרצון שלהם, דרשו ממך מה שאת לא מסוגלת בגלל שהם לא היו מרוצים? למה זה הביא, לכך שמצבם השתפר, או לכך שהם חוו יותר ריחוק ממך מאשר קודם לכן?

הישועה וודאי לא תבוא ממך כשאת מעדיפה להאשים אחרים. אבל היא גם לא באה מאליה כשאת מפסיקה להאשים אחרים ומבינה שהבעיה היא אצלך. או שאת מצליחה לשפר את המצב או שאת לא מצליחה לשפר את המצב, כך שישועה אינה מגיעה מכך שאת מבינה שהבעיה אצלך.
אבל זה בהחלט מקום בריא יותר, שאוסף סביבך יותר אנשים ברמה גבוהה יותר.

מילקי91

New member
אני לא האשמתי אף אחד ולא באתי בטענות

אמרתי שהיא לא תבוא מכאן וגם לא משום מקום אחר ..

אני לא באה בטענות לאף אחד .ואגב גם אני עסוקה בכל מיני דברים

בשביל להסיח את הדעת מהכאב: סדרות בטלוויזיה , לפעמים מפגש עם חברים הכל , כל מה

שאני עושה זה כדי להסיח את הדעת .

ולשאלתך :לא זה לא עוזר לי להאשים אחרים ואני לא עושה את זה , אם תשימי

לב אני מאשימה את עצמי .וכן בנושא של זוגיות זה הוציא לי את הרוח ושיתק אותי ,

אני אשמה , אבל לא בדיוק , אני לא אשמה שהייתי אדם חלש , נשים חזקות וחכמות יודעות ,

ובעלות ניסיון יודעות להימנע ממצבים כאלה .אני ?? כן למדתי מאז .ולא אכנס לזה אבל רק

אומר שהרוע קיים .כן . אז אני אשמה בזה שהייתי חלשה .

** אמא שלי לא מתה , חס וחלילה , אבל היא גם לא בחיי

והיא לא דמות של אמא , חמה ואוהבת .דמות אם .זה אין לי .

אופירA

New member
מנהל
אני לא מאשימה אותך בבעיות שלך וגם את לא אמורה להאשים את עצמך

את לא אשמה בבעיות שלך בזוגיות.
את לא אשמה בחולשה שלך בדברים רבים בחיים.

יש לך בעיות וקשיים, ואת לא אשמה בהן.
אבל את צריכה לדעת שיש לך בעיה, ומה השם שלה.
והשם שלה אינו הרוע של הזולת שמוציא לך את הרוח מהמפרשים.
והשם שלה אינו אשמה שלך בחולשה. יש לך בעיה של חולשה, אך אינך אשמה בה.
פשוט זו את שצריכה להתמודד עם החולשה שלך, להכיר אותה ולדעת מה את מסוגלת, וחבל על האנרגיות לההתרגז על המציאות (הפורום שאין ממנו ישועה לאף אחד, האנשים הלא מתאימים לזוגיות, ההורים הנעדרים שלך).

קשה לי מאוד, ויש תקופות שקשה לי במיוחד. בעלי לשעבר עשה מעשים גועליים מאוד, בהחלט. אבל הוא לא הבעיה שלי, הוא רק התלווה אליה. ההורים שלי היו נעדרים במיוחד, אבל זה הנתונים שלי, אין פה אשמים. הפסיכולוגים שלא התאימו לי ולקחו המון כסף גם הם נתונים שאני צריכה להתמודד איתם. אין פה אשמים. אני צריכה עזרה, ואני צריכה לחפש אותה, גם כשאינני מוצאת אותה (ובעיקר כאשר אינני מוצאת אותה). לכעוס לא יפתור שום בעיה.

לכעוס לא פותר שום בעיה, לכן שאלתי אם זה עוזר לך, עצם הטחת הכעס ללא תכלית.
אני בכאב גדול, אבל החברות שלי לא יכולות לפתור את הבעיה, ולכן אינני מתמרמרת או מאשימה ש"הן לא חברות" כי הן מבקשות להיות איתי בקשר כשמצב הרוח שלי טוב יותר. אני שמחה שהן קיימות לזמן שמצב הרוח שלי טוב יותר. אני מעבירה את הזמן ומבינה שזה מה שאני יכולה לעשות כרגע. אני גם מספרת למי שזה מתאים לו (ער"ן, סה"ר), שמאוד קשה לי וחסר אונים ועצוב וכואב וחסר וודאות וכו' וכו'.

מילקי91

New member
לכעוס זה רגש טבעי

וכן המציאות הזאת זה נורא מכעיס ,

ומה זאת אומרת ללא תכלית ??

ומה זה משנה לתת שם הנה יש לי "דיכאון " יש לי "חסכים "ואני זקוקה

לתשומת לב יותר מהאדם הממוצע . במה זה מקדם אותי ??

נהגתי לחשוב ככה שאם אתן שם או שיהיה לי שם זה יעזור לי . אבל זה לא עוזר

, מה התכלית של הכעס ?? מה התכלית של החיים האלה בכלל ?? בסוף מתים נכון ?? אז

מה התכלית ??

** וכן זה מכעיס שלא קיבלתי הזמנה לסדר , וכל המציאות מכעיסה , ויש אנשים שהם לא בסדר

ונכון זה לא עוזר לכעוס אבל חשוב להוציא דברים החוצה , לפרוק . גם אם אין תכלית להוציא

את הרעל החוצה זה טוב .

התכוונתי שאין ישועה לא כאן ולא באף מקום .לא האשמתי ..

מילקי, כל כך כואב שלא הוזמנת לאף ליל סדר!!!

אני כל כל מבינה.
ובעיניי זה בסדר שאת כועסת כרגע.
יש משהו בכעס שמסרב לקבל את המצב הקיים ומתמרד נגדו.
אני מסכימה עם אופירה שזאת בעיה אם מתבצרים בכעס ומחכים כל הזמן שהעולם ישתנה.
אבל אני גם חושבת שלכעוס יש בו משהו בריא.
הכעס מסמן שלא נכון לי להיות במצב הרע!!
שמגיע לי יותר!!!

מצטער לדעת

אימא אמורה להיות אוהבת, ובדרך כלל אימהות אוהבות. אולי יש לה איזשהו קושי שמפריע לה להביע לך את אהבתה אליך? לא כדאי לריב עם בני המשפחה, עדיף להשתדל לתקן ככל האפשר את היחסים. אולי כדאי שדווקא תנסי לעזור לאימא שלך להתגבר על הבעיה שלה וליצור אתך יחסי אהבה תקינים.
&nbsp
&nbsp

מישהי1631

New member
מילקי, את מתעקשת על אותו הדבר

הייתה לך זוגיות אחת לא מוצלחת. זה קורה כמעט לכולם! וכתבתי לך את זה. לא מכירה מישהי שלא פגשה גבר מניאק בימי חייה.
אז בגלל אחד לוותר על זוגיות? להאשים את עצמך לנצח? את לא אשמה!
גם נשים חכמות וחזקות נופלות בפח של גברים מגעילים.

מילקי91

New member
תודה מישהי

את צודקת דיברנו על זה בעבר. וזה באמת חסר תכלית להמשיך לדבר על זה

לפעמים זה צף , והמטרה העיקרית שלי היא לפרוק .

תודה מישהי

3Deep

New member
היי

גם אני מחפש לברוח לסדרות ולסרטים, לפעמים כל מה שהייתי רוצה לעשות זה לשבת יום וליל ולראות סדרות שהורדתי, הרבה תסכול יש לי גם שאין לי זמן פנוי לעצמי כדי לעשות את זה...
באמת שם נתקלים לפעמים בדמות אם שכן אוהבת ושיש יחסי חברות ושיתוף בין הורים וילדים, ואז זה צובט כי גם אצלי זה לא קיים.
אין ריב חס וחלילה, פשוט יש שגרה סביב אוכל וסידורים בעיקר, תחושה שהכול ממודר ואף אחד לא יודע כלום אחד על השני, ואז בסרטים רואים שזה לא ככה...אבל הסדרות זה לא מציאות, זה תסריט שנועד לפרוט על רגשות הצופים, אני לא מצפה להיות "חבר" של ההורים שלי ולא חושב שהילדים שלי יהיו "חברים" שלי
סתם התייחסתי למשפט אחד שלך מהפוסט כי התחברתי אליו, זה הכול, מצטער שלא מצליח להושיע

3Deep

New member
דרך אגב

למה לא קיבלת הזמנה לסדר למרות שנראה שציפית לאחת?
משהו פרקטי כמו ריב או נתק, או שסתם לא טרחו לשאול איפה את עושה את הסדר?

למעלה