שלום!

שלום!

אני חדשה כאן, אני קוראת זבנג מגיל 9.... אני חוךה על הספרים האלה... אני בת 12 וקוראים לי יסמין.... גם האחיות שלי קוראות זבנג ורציתי להגיד שני דברים א. מישהו יכול לכתוב לי את ככככל הספרים שיצאו לזבנג? (כולל כל הזבנגים האישיים והמיוחדים כמו למכשף המתחיל ואלה למרות שזה קצת בלתי אפשרי...) ב. זבנג זה לא ראשי תיבות!!!!!!!!!!!!!! אני קראתי בזבנג הזהב שאורי פינק בעצמו אומר שאין משמעות לשם.... זה הכל ותודה רבה לככולם!

*חולה

ורציתי להוסיף שאני בצופים השולטים.... בבקשה אך אחד לא לרצוח אותי בגלל זה....

המממ

זבנג זבנג 0 [ללא מספר] זבנג 1 זבנג 2 זבנג 3 זבנג 4 זבנג 5 זבנג 6 זבנג 7 זבנג 8 זבנג 9 זבנג 10 זבנג 11 זבנג 12 זבנג 13 [המהפכה] זבנג 14 זבנג 15 [הכי חדש] זבנג אישי על... 0. אוקי פינק 1. רונן שגיב [ג'ינג'י] 2. (מ)גילי יפה נוף 3. מאיה [איה] שליט 4. גברת ענוגה זעפני 5. סיגל שגיא 6. הרצל [ברח לי שם המשפחה] 7. אשר קילר & יוספה רוזנבלום 8. [עוד לא יצא] סתיו חרוב זבנגלה זבנגלה זבנגלה זבנגלה צא החוצה זבנגלה בריבוע נראה לי שיש עוד, אני לא בקיא בזבנגלה מיוחדים זבנג למכשף המתחיל [פארודיה על סדרת הארי פוטר] צבנג [כוכבי זבנג בצה"ל] הגדה של זבנג [לפסח] ככה מציירים זבנג [הסברים לצייר הקומיקס המתחיל] ככה מצירים זבנג 1.2 [גרסה משופרת ומעודכנת] זבנג הזהב [מיטב קטעי זבנג] דיאט זבנג [סיפורים ארוכים יותר לבוגרים יותר] דיאט זבנג 1 דיאט זבנג 2 דיאט זבנג 3 דיאט זבנג 4 דיאט זבנג 5 דיאט זבנג העמודים האבודים [כמה סיפורים שלא יצאו לאור מסיבות אלו ואחרות] יומני זבנג 1994 - 2004 כמו כן הייתה את סדרת גליונות זבנג + שכללה ספורים ארוכים יותר [כמו דיאט זבנג] וצורפה לפני כמה שנים למעריב לנוער מדי חודש, לא חושב שיש דרך להשיג אותה. זו רשימה מזכרון, אני מניח שיש עוד, כדאי שתבדקי במקור אמין יותר [ספריה, אינטרזבנג, מייל לאורי, סטימצקי וכו'...].

שכחתי -

זבנג המחזמר - שני ספורי זבנג ארוכים רגילים, בליווי שירים מפורסמים עם מילים אחרות [מה שבזבנג עושים שנים].

למעלה