קח-תן משהו לשמוע

• פותח הנושא Boone
  • פורסם בתאריך

Boone

New member
../images/Emo79.gif קח-תן משהו לשמוע ../images/Emo79.gif

שרשור דיסקים (מחפשים, מוכרים, מחליפים) מס' 186. קחו למשל המצאה יוצאת מן הכלל - תקליט משומש, דיסק יד שניה, קסטה אכולת געגועים. מתנה שלא נגמרת. כל סגנון, כל סוג, כל מה שרק תרצו תוכלו לבקש כאן. וגם לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לא לצרוב, ולהיות נחמדים אל הזולת. את בקשותכם ואת מרכולותיכם אתם מוזמנים לפרסם כאן בתגובה להודעה הזו (הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק). לבריאות!

צהריים טובים../images/Emo26.gif

מחפשת ספר קוראן בתרגום לעברית.תודה והמשך יום טוב.

פּלפּל

New member
הקוראן. שורשר בטעות למקום הלא נכון

אנא דיקלה, פרסמי מחדש את ההודעה בשרשור המתאים ("משהו לקרוא"). הקוראן תורגם עד כה ארבע פעמים בלבד לעברית (הנוסחים המוכרים ביותר הם של ריבלין ושל בן שמש). התרגום האחרון, שיצא לאור לפני שנה על ידי אורי רובין, זכה לשבחים רבים: "נוסח קריא, שאינו מחייב הכרות מוקדמת עם השפה הערבית הספרותית, ואינו כתוב בשפה מליצית מדי, אך עם זאת מעביר את הטקסט הערבי בצורה מדויקת ככל האפשר". הנה סקירה קצרה על התרגומים השונים.

פלפלת יקירתי

הנני מעורה וידועים לי כללי פורום זה, אך הודעתי לא נכתבה תחת שום שרשור אלא הוכנסה לשם(ולא על ידי).בכל אופן, תודה על האינפורמציה והמשך לילה טוב.דיקלה.

דנטל

New member
נכון, בגלל שלא שרשרת, למרות שכך נהוג

מלאכת השרשור הוטלה על המנהלים והם שרשרו בטעות למקום הלא נכון.

naudg

New member
20 ש"ח כל פריט

דיסקים באנגלית: Celine Dion - Celine Dion 1992 Celine Dion - The Colour Of My Love Celine Dion - Live A Paris Celine Dion - Falling Into You Celine Dion - Let's Talk About Love Celine Dion - A New Day Has Come Celine Dion - One Heart Mariah Carey - #1's Whitney Houston - Greatest Hits אלבום כפול Laura Pausini - From The Inside Enya - Paint the Sky With Stars (The Best Of Enya) Enigma - Love Sensuality Devotion: The Greatest Hits Spice Girls - Spice Hanson - Middle Of Nowhere VA - The Best Of 95 VA - The Hits Album 1997 VA - Fresh Two דיסקים בספרדית: Elena Gadel - Es Por Ti סינגל דיסקים בעברית: כוכב נולד, לא נפסיק לשיר - הרגעים הגדולים העונה הראשונה אביב גפן - המכתב היהודים - מציאות נפרדת היהודים - LIVE אלבום כפול היהודים - UNPLUGGED אלבום כפול עברי לידר - זה לא אותו דבר מאיר בנאי - כמה אהבה (האוסף+דיסק אקוסטי) אלבום כפול רמי קלינשטיין - האוסף ריטה ודודו פישר - הערב מחזמר דוד ד´אור - בגובה משתנה רינת גבאי - רגעים נגן MP3: שירי מימון - אלבום הבכורה לפניות במייל/מסנג'ר: [email protected]

MommyHug

New member
דיסקים בלי עטיפה- 3 ב 20ש"ח

פסקול הסרט "החתונה של החבר שלי" פסקול הסרט "כולם אומרים אני אוהב אותך" פסקול הסרט "אמא חורגת" מייקל ג'קסון- invincible Steps מדונה- like a virgine 2 דיסקים להוקרה של הנסיכה דיאנה Solid harmonie I will survive- 12 להיטי שנות ה70 וה80 Elton John "Al Bano & Romina Power- "Felicita- איטלקית ועוד (רשימה במשך)

duchamp

New member
חיסול! 4 דיסקים ב100 ש"ח (אלטרנטיב)

אני גר בת"א, לפרטים שילחו מסר עם ארבעת הדיסקים המבוקשים ואני אחזור אליכם. הרשימה: Jamiroquai - The Return Of The Space Cowboy Beastie Boys - Ill Communication Mazzy Star - So Tonight That I Might See Blind Melon - Blind Meln Fugees - The Score Jane's Addiction - Live Beth Orton - Central Reservation Beth Orton - Trailer Park The Roots - Things Fall Apart Digable Planets - Blowout Comb Carreras, Domingo, Pavarotti - The 3 Tenors in Concert Iggy Pop - The Idiot Iggy Pop - Lust for Life Portishead - Portishead

daniel9977

New member
5 תקליטונים אורגינלים משנות ה-60

למכירה 4 תקליטונים של מרי הופקין ותקליטון נוסף של סילה בלק. מדובר ב-5 תקליטונים אורגינלים שהודפסו בארץ בשנות ה-60. 3 מהתקליטונים של הופקין מכילים כל אחד את שני השירים הבאים: Those were the days Turn Turn Turn ההבדלים בין השלושה הם בלייבל: האחד עם לייבל פרלופון צהוב גדול, השני עם לייבל פרלופון צהוב קטן והשלישי עם לייבל פרלופון כסף שחור. התקליטון הרביעי של מרי הופקין, שאני מציע למכירה, הוא הנדיר מכולם ובו שני השירים הבאים: Those Were The Days - ביצוע באנגלית Those Were The Days - ביצוע בצרפתית התקליטון על לייבל תפוח (תמונות של העטיפה והתקליטון מצורפות). התקליטון החמישי, שהוא כאמור של סילה בלק, מכיל 4 שירים ובינהם ביצוע של סילה לשיר Yesterday של הביטלס. כל התקליטונים והעטיפות במצב מצוין ואף יותר מזה. המחיר לכולם יחדיו: 100 ש"ח בלבד. ניתן להתקשר בכל שעה לדניאל לאחד משני המס' האלה: 03-5220607 052-3239388 דניאל.

daniel9977

New member
בונוס: תקליטון נוסף באותו המחיר....

לחמישה התקליטונים המוצעים לעיל אני מוסיף כעת תקליטון שישי. מדובר בתקליטון של פול מקרתני מ-1980 בהדפסה אמריקאית המכיל את הלהיט: Coming Up בביצוע אולפן ובביצוע הופעה חיה. התקליטון כולל עטיפת תמונה. התקליטון והעטיפה במצב מצוין ואף יותר מזה. כאמור, התקליטון הזה מתווסף לחמשת התקליטונים האחרים באותו המחיר: 100 ש"ח בלבד. ניתן להתקשר לדניאל בכל שעה: 03-5220607 052-3239388 דניאל.

פּלפּל

New member
איזה בדיוק? יש כמה דיסקים בשם הזה

בין היתר של הגבעטרון, של שירי יוסף שגיא, ועוד. הניחוש שלי: אוסף הקאברים שהפיקו בגלי צה"ל למופע מיוחד לפורים. אם זה זה, הרי שזה דיסק נדיר ביותר. הקלטתי את ההופעה מהרדיו בזמן אמיתי (1992 או 1993), אני יכול למצוא לך את הקסטה, אם לא תמצא את הדיסק. בהצלחה!

salinder

New member
כן, הכוונה לשני כמובן

תוכל לרשום, בבקשה, את הפלייליסט של ההופעה?

ניר דן

New member
שלום לכולם

עד כה לא נכנסתי לפורום זה. מדי פעם אני כותב בפורום המקביל שעוסק בריקודי-עם. לצורך עבודה שאני מבצע, דרושים לי התקליטורים הבאים (בסוגריים- אחד השירים מתוך האלבום): אורי פיימנן - 'מקום לאהבה' ('כשהטל נוצץ') דקלון - 'דקלון בשירים של מסורת א' ('אני מאמין') דנה אינטרנשנל - 'Dana international' ('משחק הדמעות') שאול צירלין - 'בקושי ח"י' ('אל המים') לאה לופטין - 'זמן אמת' ('החיים האחרים') בועז שרעבי - 'פמלה' ('אנשי הזית') לאה שבת - 'חמניות מול השמש' ('לב העולם') שוקי ודורית - 'תותים' ('תותים') חבורת הזמר 'רעננים', עיריית רעננה ('דרך שיר') אוספים: פיצוץ מזרחי - ('צליל ענבלים' בביצוע דקלון) ניחוחות של מזרח ('צל עץ תמר' - דקלון) הצעות מחיר יש לשלוח לתיבת המסרים האישיים. רק הצעות שמתייחסות לתקליטורים מקוריים יזכו להתייחסות. תודה

Aeroguns

New member
דיסקים למכירה

נאלץ להיפרד מחלק מהדיסקים שלי, לועזי: Space Jam Soundtrack The Eagles - The very best of The Eagles Bee Gees - The very best of the Bee Gees Eric Clapton - Unplugged Madonna - Don't Cry For Me Argentina -סינגל California Dreamin' - The Beach Boys,Mamas & Papas,Lovin spoonful,Jan & Dean Peter Gabriel - Shaking the tree The Police - Every Breath You Take Oasis - Listen Up The unplugged Collection- [stevie ray vaughan,Clapton,LennyKravitz,Paul simon,Rod Stewart,Neil Young and More..] Snoop Doggy Dogg - The Doggfather Warren G - Take a look over your shoulder Warren G - I shot the sheriff Simon and Garfunkel - The concert in central park The Cranberries - No need to argue Sade - The best of Sade עברית: אביב גפן והתעויוט - עכשיו מעונן אביב גפן והתעויוט - שומקום אריק איינשטיין ושם טוב לוי - יש בי אהבה כרמלה גרוס ואגנר - פרח שחור משינה - שיא הרגש יזהר אשדות - יזהר אשדות איפה הילד - שדים אסף אמדורסקי - .אסף אמדורסקי. רמי קלינשטיין והמועצה - תפוחים ותמרים מוניקה סקס - פצעים ונשיקות דיויד ברוזה - לקט ראשון שלמה ארצי - שניים שלמה ארצי האוסף המשולש 2 שלמה ארצי - אהבתיה [סינגל] רוקפור - בחזרה לשבלול בתוך נייר עיתון דני רובס - ברושים וחמניות הנשמות הטהורות - The Pure Souls גידי גוב - שירים מ"לילה גוב" 2 ריקי גל - חפש בי שרון ליפשיץ - קו האושר לך איתה - שירים רומנטיים החברים של נטאשה - The Friends of natasha 4 דיסקים מהסדרה "סוף עונת התפוזים"

Aeroguns

New member
דיסקים נוספים למכירה..

The Platters - The platters collection Leonard Cohen - Greatest Hits [הקופסא והספרון לא במצב משו,הדיסק עובד] The Lion King Soundtrack Talking Heads - Stop making sense Romeo+Juliet soundtrack Joe cocker - The Best of Joe Cocker Songs From Ally Mcbeal Aerosmith - Big Ones Genesis - The Best Extreme - 3 sides to every story Suede - Coming up Paula Abdul - Forever your girl U2- All The Best Of U2 Originals - הלהיטים המקוריים של הפרסומות [1994] Tracy Chapman - CrossRoads Jackson 5 - First Hits The Living Sea - Sting Foreigner - Best Ballads Seal UB40 - The Best Of UB40 Pual young - From time to time [singles collection] The Very Best Of The Bee Gees 2Pac - All eyez on me Joe Dassin Hits of the 80's- 23 songs Eurythmics - Revenge Elvis - The Hilly Billy Cat James Brown - The Very Best Waiting to exhale - Soundtrack Alternative Pet Shop Boys East Seventeen - Hit Singles Alphaville - Forever Young -The Very Best Spin Doctors - Youve got to believe in something Jackson 5 - The first ever recording of Jackson 5 Fugees - The Score Lady In Red - The Collection Of Great Ballads[Chris De Burgh,Berlin,Heart,Elton Jhon,Roxette,Sinead O'connor and more..] Lenny Kravitz - Dream On מאיר בנאי - וביניהם The Best Of Eric Clapton Icq - 179459841 או במסרים מידיים.

למעלה